تحریم یحیی علیه تحریم خبرنگاران/ گل‌محمدی اجازه نداد بازیکنان مصاحبه کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
تحریم یحیی علیه تحریم خبرنگاران/ گل‌محمدی اجازه نداد بازیکنان مصاحبه کنند

تحریم یحیی علیه تحریم خبرنگاران/ گل‌محمدی اجازه نداد بازیکنان مصاحبه کنند

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- بعد از بازی تیم‌های نساجی و شهرخودرو یحیی گل محمدی اجازه نداد بازیکنانش در میکسدزون ورزشگاه وطنی با خبرنگاران مصاحبه کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، وقتی یحیی گل محمدی سرمربی تیم شهرخودرو به سالن کنفرانس خبری ورزشگاه وطنی رفت، متوجه شد که خبرنگاران قائمشهری در اعتراض به عدم حضور گل محمدی در کنفرانس‌های قبلی حاضر به برگزاری کنفرانس نشدند. گل محمدی بدون هیچ صحبتی از سالن بیرون آمد اما به بازیکنانش اجازه نداد تا با خبرنگاران حاضر در ورزشگاه مصاحبه کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

از این رو هیچکدام از بازیکنان شهرخودرو در میکسدزون مقابل خبرنگاران قرار نگرفتند تا هیچ مصاحبه‌ای از آن‌ها بعد از این بازی وجود نداشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا9 ساعت قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف20 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

نظرها

اخبار بیشتر