بستان بیشترین میزان بارش باران را در خوزستان داشته است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
بستان بیشترین میزان بارش باران را در خوزستان داشته است

بستان بیشترین میزان بارش باران را در خوزستان داشته است

مهرخبرگزاری مهر |
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بستان با ۹.۵ میلی‌متر بارندگی بیشترین میزان باران را در استان خوزستان داشته است.

محمد سبزه زاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طبق گزارش نقشه‌های هواشناسی در استان خوزستان پیش‌بینی ۲۲ آذر ماه، شهرستان بستان با ۹٫۵ میلی‌متر بارندگی بیشترین میزان باران را در استان خوزستان داشته است.

وی عنوان کرد: بارش باران در ۲۴ ساعت گذشته استان خوزستان شامل بستان ۹٫۵ میلی‌متر، آبادان ۷٫۵ میلی‌متر، بندر ماهشهر ۳٫۸ میلی‌متر، آغاجاری ۲٫۹ میلی‌متر، امیدیه-آغاجاری ۲٫۴ میلی‌متر، بهبهان ۲٫۳ میلی‌متر، شوش ۲ میلی‌متر، هندیجان ۰٫۸ میلی‌متر، اهواز ۰٫۲ میلی‌متر، رامهرمز ۰٫۲ میلی‌متر، صفی آباد-دزفول ۰٫۲ میلی‌متر، مسجدسلیمان ۰٫۰۱ میلی‌متر بوده است.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان تصریح کرد: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار باران و رعد و برق و وزش باد متوسط به ویژه در مناطق شمال شرق و شمال استان خوزستان پیش‌بینی می‌شود.

سبزه زاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته گتوند با ۲۳٫۴ و دهدز با ۶ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند.

وی افزود: طی همین مدت اهواز حداکثر و حداقل دمای ۲۲٫۴ و ۱۱٫۴ درجه سانتی‌گراد را گزارش نموده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

درخواست پرستاران مسیح دانشوری از مردم درمقابله با کرونا ویروس / بیایید همه با هم قوی باشیم + فیلم

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، روزهایی را سپری می‌کنیم که کرونا ویروس جدید بیشتر کشور‌های جهان را درگیر است. از طرفی کشور ما نیز مدتی است با آن درگیر شده و مردم در هول و هراس هستند که مبادا مبتلا به این ویروس شوند. اما در این بین شاهد سفید پوشانی هستیم که خود خواسته در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند. وحشت کردن از کرونا و مراقبت نکردن شما را مغلوب این بیماری می‌کند. زندگی خود را ادامه دهید اما با یک اضافه ساده و آن اینکه موارد بهداشت فردی را تا زمانی که این ویروس را شکست دهیم به صورت جدی رعایت کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
همزمان با شیوع ویروس کرونا در قم و دیگر نقاط کشور جمعی از طلاب حوزه علمیه برای کمک به پرستاران و یاری بیماران وارد بیمارستان‌های اختصاص یافته به این بیماری شدند.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
بیشتر افرادی که قصد دارند سلامت خود را تقویت کنند، به ندرت درباره محافظت و حفظ سلامت ریه‌ها فکر می‌کنند. اما با دنبال کردن برخی اقدامات و عادات سالم می‌توان به حفظ سلامت ریه‌ها و تقویت عملکرد آنها کمک کرد. فعالیت بدنیشاید بدانید که ورزش به حفظ سلامت قلب کمک می‌کند اما این کار برای ریه‌های شما نیز مفید است. پژوهشگران نتیجه گیری کردند که تمرینات تنفس عمیق حتی برای چند دقیقه نیز برای عملکرد ریه‌ها مفید بوده است. شستشوی دست هایک عفونت هوایی مانند یک سرماخوردگی می‌تواند وارد ریه‌ها شده و موجب مشکلات سلامت جدی شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از عصرایران، در این شهر تا کنون ۱۹۷ مورد ابتلای به کرونا گزارش داده شده است و مقامات شهر در تلاشند تا مطمئن شوند که همه افراد آلوده شناسایی شده‌اند و تحت درمان هستند. پیش از این نیز برخی دیگر از شهرهای چین، ابتکاری مشابه را به اجرا گذاشته بودند.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور، در نامه‌ای به وزیر بهداشت از آمادگی روان‌شناسان برای کنترل اضطراب کرونا خبر داد. به گزارش ایلنا، محمد حاتمی در نامه رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت آمده است: ترس، استرس، اضطراب و نگرانی ناشی از ویروس کرونا تمام شهروندان و خانواده‌ها را درگیر کرده است، صد البته این شرایط عوارض خطرناک‌تر از ویروس کرونا دارد که متعاقبا گزارشی در این باره ارائه می‌شود. سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با سرمایه اجتماعی بیش از ۳۰ هزار عضو رسمی کارشناسی ارشد و دکتری در سراسر کشور آماده است، به هر گونه ستاد مقابله با بحران صلاح می‌داند؛ اقدامات عملی از جمله تدوین بسته‌های آموزشی مقابله با استرس و اضطراب، شیوه‌های آرام سازی روانی و سایر مداخلات روانشناختی جهت عادی سازی شرایط موجود را انجام دهد. در شرایط کنونی باید با حضور دائمی روان‌شناسان و مشاوران در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی مردم را به سوی مدیریت استرس سوق داد. در صورت صلاحدید، جلسه‌ای با حضور نمایندگان سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با آن وزارتخانه صورت گیرد تا بتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در سازمان جهت پیشگیری و کنترل ترس، اضطراب و استرس مردم استفاده شود.

نظرها

اخبار بیشتر