رکورد ماشین‌سازان در لیگ نوزدهم برای بازی صنعت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
رکورد ماشین‌سازان در لیگ نوزدهم برای بازی صنعت

رکورد ماشین‌سازان در لیگ نوزدهم برای بازی صنعت

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
سبزپوشان تبریزی در حالی روز آینده به مصاف تیم صنعت نفت می روند که شش بازیکن اصلی خود را به همراه نخواهند داشت.

به گزارش «ورزش سه»، سه بازیکن محروم و سه بازیکن مصدوم نمی‌توانند روز شنبه برای ماشین سازان به میدان بروند. درباره سه بازیکن مصدوم سبزپوشان تصور می‌شد به دیدار برابر صنعت نفت آبادان برسند اما آن طور که از درون تیم بیان شده این سه بازیکن به دیدار روز آینده هم نخواهند رسید تا بدین ترتیب با بازی نکردن در روز آینده رکوردی در لیگ نوزدهم در دست تبریزی‌ها قرار بگیرند.

مسیح زاهدی از خط دفاعی، فرید کریمی از خط هافبک و جفرسون از خط حمله سه بازیکن مصدوم از جمع شاگردان رسول خطیبی هستند که به بازی نخواهند ر سید. این تعداد بازیکن به همراه حامد لک، عزیز معبودی و توکلی یعنی سه بازیکن محروم تیم، شش بازیکن از ترکیب اصلی محسوب می‌شوند که در نهایت نمی‌تواند در بازی حساس ماشین برابر صنعت نفت به میدان بروند. اتفاقی که باعث شده تا رسول خطیبی، سرمربی این تیم راهی برای فرار از این بحران بیندیشد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ پیروزی لیورپول مقابل منچستریونایتد از دوربین باشگاه لیورپول

طرفداریطرفداری1 روز قبل

۳ گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال چه کسانی هستند؟

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

اتفاق جالب در فوتبال ترکیه/ پنالتی که سه بار تکرار شد اما گل نشد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

داوران و لیگ برتر فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، تعطیلات زمستانی لیگ برتر رو به پایان است و از چند روز دیگر دوباره هیجان فوتبال به کشور برمی‌گردد.

حفظ اقتدار ایران مقابل بازی سیاسی AFC

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شیخ سلمان و اطرافیان وی که آرزوی دیدن یک استادیوم پرتماشاگر را در کشور خود دارند با این تصمیمات عجیب روز به روز لذت فوتبال را در قاره کهن کمتر و کمتر می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرانجام در پی تصمیم عجیب و غیرمنطقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرونده لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ نیز برای نمایندگان کشورمان بسته شد، فقط باید امیدوار بود در سال آینده AFC دست از این تصمیمات عجیب و سیاسی بردارد تا لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با حضور نمایندگان ایران با هیجان زیاد و استادیوم‌های پر از تماشاگر برگزار شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بهداد سلیمی که بعد از کنار رفتن از دنیای قهرمانی توسط رییس کمیته ملی المپیک به خوبی حمایت شد و به کلاس مربیگری بین‌المللی در مجارستان هم رفت، این روزها کار مدیریتی خود را در کمیته المپیک آغاز کرده و به عنوان مشاور امور المپین‌ها در کنار صالحی امیری فعالیت می‌کند. بهداد که در مجمع دیروز کمیته ملی المپیک هم نظاره‌گر اتفاقات بود، با چهره‌ای در هم و اخمو در گوشه‌ای از سالن دیده می‌شد. اتفاق جالب درباره قهرمان سابق وزنه برداری المپیک کاهش وزن چشمگیر او در ماه‌های اخیر بوده که باعث شده ظاهر متفاوتی را برای او رقم بزند. رژیم غذایی بهداد همچنان ادامه دارد تا بعد از پایان دوران قهرمانی به خاطر وزن بالا دچار مشکل نشود.

نظرها

اخبار بیشتر