مرجانه گلچین: هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. فرهنگ
مرجانه گلچین: هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند

مرجانه گلچین: هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 - مرجانه گلچین عدم اعتنا به بازیگران را ناگوار خواند و تاکید کرد: باور کنید اینقدر گلایه کرده ام که خودم هم از این تکرار خسته شده‌ام اما واقعاً هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند؟

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور پرتعداد برخی بازیگران جوان در عرصه بازیگری مخصوصا سینما گفت: واقعیت امر بازیگران جوان وقتی به پیشکسوتان و وضعیت زندگی آنها نگاه می‌کنند به خود می‌گویند بعد از پنجاه سالگی قرار است خانه نشین شویم و به همین دلیل سعی می‌کنند در جوانی تمامی انرژی خود را صرف کرده و سرمایه جمع کنند.

مرجانه گلچین در همین راستا ادامه داد: همین اتفاق یعنی نبود اطمینان از آینده باعث می‌شود که جوانان بازیگر در تعداد بسیار زیادی از آثار سینمایی تکرار شوند، شاید خودشان هم این تکرار را می‌فهمند اما با دلایلی که در ذهن خود دارند ترجیح می‌دهند تکرار شوند اما متاسفانه نتیجه این روند خانه نشینی در دوران سالخوردگی است.

مرجانه گلچین: هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند - 2

بازیگر سریال «سه دونگ سه دونگ» درباره وضعیت بد معیشت بازیگران اضافه کرد: خدا را شکر می‌کنم که همواره لطف خدا شامل حالم بوده و تهیه کنندگان بنا به مخاطب پسند بودن آثار از من برای حضور در آثارشان دعوت می‌کنند اما در کل ما بازیگران از همین بازیگری امرار معاش می‌کنیم و به جز این هنر شغل دیگری را بلد نیستیم.

مرجانه گلچین نبود صنفی منسجم برای بازیگران را ناامید کننده خواند و اظهار کرد: این شانس من است که کمتر بیکار می‌مانم اما خیلی از دوستان شانس مرا ندارند و سالهاست که در خانه مانده و منتظر یک پیشنهاد بازی کوچک هستند، متاسفانه انجمن بازیگران هم هیچگونه حمایتی از ما نمی‌کند و اصلا از خودش نمی‌پرسد که اعضای این صنف که بازیگران هستند کجا هستند و چگونه به زندگی خود ادامه می‌دهند.

مرجانه گلچین: هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند - 5

بازیگر سریال "زوج یا فرد" عدم اعتنا به بازیگران را ناگوار خواند و تاکید کرد: باور کنید اینقدر گلایه کرده‌ام که خودم هم از این تکرار خسته شده‌ام اما واقعا هیچکس نیست که به درد بازیگران رسیدگی کند؟، پشت پرده سینما و کلا حرفه‌ بازیگری اتفاقاتی در جریان است که صحبت‌های من و امثال من برایشان مهم نیست و به خودشان می‌گویند که بگذاریم هر چه می‌خواهند بگویند.

مرجانه گلچین حمایت درست مسئولین فرهنگی از بازیگران پیشکسوت را لازم دانست و خاطرنشان کرد: ما به شدت نیازمند این هستیم که از بازیگران حمایت شود، اینطور نباشد که ما هرچه می‌گوییم برای هیچکس مهم نباشد، بازیگر نه تنها معیشتش از بازیگری تامین می‌شود بلکه روح و روانش با بازیگری آمیخته شده و وقتی بیکار می‌شود هیچ انگیزه‌ای برایش باقی نمی‌ماند به همین دلیل باید فکری اساسی برای بازیگران قدیمی کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماجرای تنبیه دانش آموز در مدرسه رونقی فهرج!

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: در سایت‌های خبری و فضای مجازی مطلبی تحت عنوان ضرب و شتم دانش آموز پایه دوم ابتدایی دبستان رونقی فهرج به دست معلم وی منتشر شد که بلافاصله با حساسیت کامل, تیمی از کارشناسان این اداره مسئول پیگیری مساله شدند. او ادامه داد: پس از بررسی تیم کارشناسی مشخص شد که این خبر کذب است و به دلیل مشکلات شخصی والدین یکی از دانش آموزان با مدیر مدرسه، این خبر را در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی منتشر کردند. مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد بیان کرد: بخشنامه‌های متعددی در خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی در آموزش و پرورش صادر شده و کلاس‌های آموزشی هم برای آموزگاران و مدیران در خصوص تبیین این بخشنامه‌ها برگزار شده است. اسماعیلی درخواست کرد: خبرگزاری‌ها قبل از انتشار این گونه اخبار صحت آن را از روابط عمومی آموزش و پرورش استعلام کنند. او اظهار داشت: والدین دانش آموزان در صورت مشاهده هر گونه موارد تنبیه بدنی موارد را به صورت حضوری و از طریق سایت شکایات طرح کنند تا سریعا رسیدگی شود.
فارسفارس22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، عباسعلی بهاری عصر امروز در کارگروه فرهنگی اجتماعی با موضوع جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: در راستای توسعه فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و زیرساختی نهبندان که مورد نظر رهبری نیز در سفر خود به این شهرستان است، از ظرفیت‌ و پتانسیل‌های بسیار خوبی برخوردار می‌باشد. وی با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ملی مجسمه‌های تالاب کجی نهبندان در فروردین‌ماه ۹۹، تصریح کرد: در برگزاری این جشنواره باید از توانمندی‌های بخش خصوصی، سازمان‌ها و مردم استفاده شود و دستگاه‌های اجرایی بر اجرای آن نظارت داشته باشند. ناصر نبی‌زاده عنوان کرد: حمایت‌ دستگاه‌های اجرایی و بهره‌گیری از تجربه‌های برگزاری جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی نهبندان می‌تواند زمینه بین‌المللی کردن جشنواره را فراهم و به‌عنوان یک برند در کشور مطرح شود. احمد کاشانی خواستار تبلیغات چند زبانه‌ای سومین جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی نهبندان خراسان‌جنوبی شد و خاطرنشان کرد: نهبندان سرزمینی ناشناخته‌ با داشتن کوه‌های مینیاتوری، آسبادهای به‌یادماندنی، غذاهای بومی و اماکن تاریخی منحصر به‌فرد می‌تواند از رهگذر برگزاری این جشنواره در سطح ملی و جهانی مطرح گردد. براتی یادآور شد: اداره‌کل محیط زیست در راستای همکاری با برگزاری سومین جشنواره ملی مجسمه‌های نمکی نسبت به اهدای ۱۶۰ دست لباس نانو، نصب چشمه‌های بهداشتی، در اختیار گذاشتن چکمه‌های امانتی، برپایی کانکس سیار تنوع‌زیستی و تابلوهای ورودی و محافظتی پرنده‌های مهاجر اقدام خواهد کرد.

زنگ همدلی در مدرسه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نانو ذرات هیبریدی کربنی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
گزارش اختصاصینانو ذرات هیبریدی کربنینانو ذرات هیبریدی کربنی، موادی هستند که در دارو رسانی، کاتالیست‌ها و حوزه‌هایی که ذخیره انرژی در آن مطرح است کاربرد دارند؛ محققان دانشگاه امیرکبیر برای تجاری سازی این محصول گامی مهم برداشته‌اند.

کشف کوسه هایی که در آب راه می‌روند

مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دانشمندان ۴ گونه جدید کوسه کشف کرده‌اند که به شیوه عجیبی در آب حرکت می‌کنند. محققان متوجه شده‌اند این آبزیان با استفاده از باله هایشان کف دریا راه می‌روند. کوسه‌ها به ندرت در آب چنین حرکتی از خود نشان می‌دهند. این ۴ گونه کوسه جدید، در آب‌های بین اندونزی و استرالیا کشف شده‌اند. پژوهشگران معتقدند کوسه‌های تازه کشف شده، مدت‌ها پیش از همتایان خود جدا شده‌ و به گونه‌های جدیدی تبدیل شده‌اند.

(ویدئو) آموزش بستن زنجیر چرخ

فراروفرارو23 ساعت قبل
نحوه بستن زنجیر چرخزنجیر چرخ یکی از ملزومات سفر در جاده‌های برفگیر زمستانی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر اهل مسافرت هستید از همین حالاتا پایان زمستان زنجیر چرخ خود را در صندوق عقب ماشین قرار بدهید. با این حال برای بستن زنجیر چرخ ابتدا باید وضع ظاهری زنجیر چرخ را کنترل کرده و پیچ خوردگی‌های آن را باز کنید. ۱- زنجیر چرخ را همیشه تمیز و در جای خشک در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، اگر خودروی شما تک دیفرانسیل (جلو یا عقب) است دو زنجیر چرخ برای خودرو کافیست که برای دیفرانسیل جلو به چرخ‌های جلو می‌بندیم و برای خودرو‌های دیفرانسیل عقب به دو چرخ عقب؛ اگر خودروی شما دیفرانسیل جلو و عقب است بهتر است هر چهار چرخ را مجهز به زنجیر کنید. ۲- زنجیر چرخ را بر روی زمین طوری پهن کنید تا خار‌های زنجیر به سمت زمین و سطح صاف زنجیر با لاستیک در تماس باشد، سپس خودرو را به وسط آن هدایت کنید.

نظرها

اخبار بیشتر