وزنه‌برداران اعزامی ایران به گزینشی المپیک مشخص شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
وزنه‌برداران اعزامی ایران به گزینشی المپیک مشخص شدند

وزنه‌برداران اعزامی ایران به گزینشی المپیک مشخص شدند

مهرخبرگزاری مهر |
رقابتهای بین المللی وزنه برداری قطر در حالی اواخر آذرماه در شهر دوحه آغاز می شود که تیم ملی ایران با پنج نماینده در این مسابقات حضور خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های وزنه‌برداری قطر کاپ که یکی از میادین گزینشی المپیک هم محسوب می‌شود طی روزهای ۲۸ آذر تا ۳ دی به میزبانی شهر دوحه برگزار خواهد شد.

بر این اساس تیم ملی وزنه برداری ایران با پنج نماینده در این مسابقات حضور خواهد داشت که طی آن کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت علی میری، ایوب موسوی و کیانوش رستمی در بخش مردان و پریسا جهانفکریان و الهام حسینی در بخش زنان در این مسابقات به روی تخته بروند

البته با توجه به اینکه هر سه نماینده وزنه برداری آقایان در دسته ۹۶ کیلوگرم هستند و یک وزنه بردار باید در دسته ۱۰۹ کیلوگرم در قطر کاپ وزنه بزند که کادر فنی هنوز انتخاب خود را برای نماینده این دسته را انجام نداده است.

اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای حضور در رقابت‌های قطرکاپ از روز دوشنبه ۱۸ آذرماه در سالن تمرینی کمپ تیمهای ملی آغاز شده و طبق برنامه تا روز ۲۷ آذرماه ادامه خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ هت‌تریک سردار آزمون در دیدار دوستانه

الفالف19 ساعت قبل
فیلم/ هت‌تریک سردار آزمون در دیدار دوستانهگروه ورزشی الف، ۱ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۵۷ ۳۹۸۱۱۰۱۱۵۳سردار آزمون موفق ۳ گل از ۱۰ گل زنیت مقابل الوویان در دیدار دوستانه را به ثمر رساند.

ویدیو؛ پیروزی لیورپول مقابل منچستریونایتد از دوربین باشگاه لیورپول

طرفداریطرفداری1 روز قبل

۳ گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال چه کسانی هستند؟

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

اتفاق جالب در فوتبال ترکیه/ پنالتی که سه بار تکرار شد اما گل نشد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

داوران و لیگ برتر فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، تعطیلات زمستانی لیگ برتر رو به پایان است و از چند روز دیگر دوباره هیجان فوتبال به کشور برمی‌گردد.

حفظ اقتدار ایران مقابل بازی سیاسی AFC

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شیخ سلمان و اطرافیان وی که آرزوی دیدن یک استادیوم پرتماشاگر را در کشور خود دارند با این تصمیمات عجیب روز به روز لذت فوتبال را در قاره کهن کمتر و کمتر می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرانجام در پی تصمیم عجیب و غیرمنطقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرونده لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ نیز برای نمایندگان کشورمان بسته شد، فقط باید امیدوار بود در سال آینده AFC دست از این تصمیمات عجیب و سیاسی بردارد تا لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با حضور نمایندگان ایران با هیجان زیاد و استادیوم‌های پر از تماشاگر برگزار شود.

نظرها

اخبار بیشتر