معمای مکان یابی بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان ادامه دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
معمای مکان یابی بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان ادامه دارد

معمای مکان یابی بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان ادامه دارد

مهرخبرگزاری مهر |
گرگان- در صحن شورای شهر گرگان در خصوص مکان بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان بحث شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صحن علنی شورای شهر گرگان شامگاه شنبه برگزار و در این جلسه در خصوص وضعیت مبهم مکان بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان بحث شد.

سعید رحیمی در این خصوص اظهارکرد: بودجه میلیاردی که برای احداث بیمارستان در گرگان توسط وزارت بهداشت اختصاص یافته نباید در غفلت سایر مسئولان به مکان دیگر منتقل شود.

این عضو شورای شهر گرگان افزود که ساخت این بیمارستان در گرگان حق شهروندان بوده و نباید مسئولان در این خصوص سکوت کنند.

فائزه عبداللهی، دیگر عضو شورای شهر گرگان هم در این خصوص گفت که نباید بودجه گرگان از این شهر خارج شود، این بیمارستان سهمیه مردم این شهر است و مصوبه هم دارد.

وی ادامه داد که باید جلسه فوق العاده‌ای با علوم پزشکی گلستان تشکیل شده و در این خصوص تصمیم گیری کنیم.

عبداللهی تأکید کرد که این طرح علاوه بر بالا بردن سرانه‌های درمانی، اشتغال زایی خوبی هم در شهر ایجاد خواهد کرد.

رئیس شورای شهر گرگان هم در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: احداث این بیمارستان در گرگان حق شهروندان این شهر است و پیرو مذاکره با علوم پزشکی سه زمین برای ساخت بیمارستان در گرگان پیشنهاد شده که یکی از آن‌ها متعلق به شهرداری است.

حمیدرضا آقاملایی با بیان این که کارشناسان وزارت بهداشت و علوم پزشکی این زمین‌ها را بررسی خواهند کرد، افزود: تردیدی وجود ندارد که منطقه شرق گرگان و شهرستان گرگان نیاز به بیمارستان دارد.

آقاملایی تأکید کرد که پیرو درخواست علوم پزشکی مذاکراتی را انجام داده‌ایم و امیدواریم که با کارشناسی صورت گرفته یک بیمارستان در شرق گرگان ساخته شود.

وی با بیان این که زمین پیشنهادی شهرداری در شرق گرگان است و مردم این منطقه نیازمند توسعه سرانه‌های درمانی هستند، تصریح کرد: اگر در جلسه فوق العاده به جمع بندی برسیم و مساعدت شود یک بیمارستان جنرال در شرق شهر گرگان احداث خواهد شد.

آقاملایی توضیح داد که امتیاز این بیمارستان برای گرگان پیش بینی شده و اعضای شورا و شهرداری می‌خواهند جلسه‌ای برگزار شود تا بیمارستان در خود گرگان ساخته شود.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل

صحنه‌ای عجیبی که مرد مست در مترو رقم زد+فیلم

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی و رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که صحنه بامزه از کله پا شدن یک مرد مست را در مترو به تصویر کشیده است. این ویدیو که هنوز موقعیت مکانی اش اعلام نشده است توسط شاهدان عینی ضبط و به انتشار گذاشته شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آوارگی زلزله در سرپل ذهاب کرمانشاه هنوز ادامه دارد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس‌های جدید از سرپل ذهاب نشان می‌دهد که هنوز تعداد زیادی از مردم در چادرها و کانکس‌ها زندگی می‌کنند و ریتم ساخت و ساز در شهر کند است.

آسمان برفی پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تابناکتابناک1 روز قبل
از این می‌ترسم که یک جایی تاریک باشد و حس کنم احتمال دارد در آن تاریکی آدم‌ها را از دست بدهم! از این می‌ترسم که یک جایی تاریک باشد و حس کنم احتمال دارد در آن تاریکی آدم‌ها را از دست بدهم! ساعتی که رفتم داخل ساختمان پلاسکو هیچ وقت فکر نمی‌کردم ساختمان بریزد. خشم از این که چرا این جسارت را داشتم و داخل پلاسکو رفتم و خوشحالی از زنده بودنم. سلیمانی با بیان این که شغل ما هم مثل آتش نشان هاست، گفت: اگر عاشق کارم نبودم داخل پلاسکو نمی‌رفتم.

نظرها

اخبار بیشتر