فقط برای کلان شهرها لیست می‌دهیم/حداد و قالیباف در شورای نیروهای انقلاب فعال هستند/ بعید است با احمدی‌نژاد به تفاهم برسیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. سیاسی

فقط برای کلان شهرها لیست می‌دهیم/حداد و قالیباف در شورای نیروهای انقلاب فعال هستند/ بعید است با احمدی‌نژاد به تفاهم برسیم

ایلناخبرگزاری ایلنا |
وزیر تعاون دولت محمود احمدی‌نژاد گفت: ارائه لیست فقط در تهران و کلانشهرها خواهد بود اما وضعیت در شهرستانها متفاوت است. تصمیم گرفتیم در شهرهای تک نفره سیاست‌گذاری از طرف شورا باشد اما معرفی فرد و کارهای اجرایی از طرف همان استان صورت گیرد.

فقط برای کلان شهرها لیست می‌دهیم/حداد و قالیباف در شورای نیروهای انقلاب فعال هستند/ بعید است با احمدی‌نژاد به تفاهم برسیم - 1

محمد ناظمی اردکانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در خصوص حضور جریان اصولگرا در انتخابات مجلس یازدهم و سیاست‌گذاری‌های این جریان گفت: این دوره اتفاق خوبی که در حال رخ دادن است این است که تمام گروه‌ها و احزابی که به آنها اصولگرا گفته می‌شود تحت یک ائتلاف واحد در حال حرکت هستند که به آن شورای نیروهای انقلاب گفته می‌شود و چهره‌هایی همچون حداد عادل و قالیباف نیز در آن فعال هستند و ان‌شا‌الله در تهران یک لیست واحد منتشر خواهد شد که شامل تمام سلایق نیروهای انقلابی و ارزشی خواهد بود.

وی در خصوص فعالیت این شورای جدید در سایر استان‌ها گفت: ارائه لیست فقط در تهران و کلانشهرها خواهد بود اما وضعیت در شهرستان‌ها متفاوت است. ما ۲۰۰ حوزه انتخابیه تک‌نفره داریم بنابراین تصمیم گرفتیم که سیاست‌گذاری از طرف شورا باشد اما معرفی فرد و کارهای اجرایی از طرف همان استان صورت بگیرد.

وزیر تعاون دولت نهم در خصوص حضور احمدی‌نژاد در این شورا گفت: تاکنون هیچ مذاکره‌ای با ایشان نکردیم. احمدی‌نژاد بارها اعلام کرده که اصولگرا نیست و براساس سلایق خودش حرکت می‌کند پس بعید است ظرف روزهای آینده با ایشان به تفاهمی برسیم.

اردکانی در خصوص برنامه‌های شورای نیروهای انقلاب گفت: این شورا نشست‌های منظم و تشکیلاتی خود را آغاز کرده و به زودی یک همایش بزرگ برای معرفی رسمی خود برگزار خواهد کرد. همچنین اقشار ۲۲ گانه ساماندهی شده است و یک شبکه اجتماعی خوبی ایجاد شده و در حوزه اصناف و اقوام توجه ویژه‌ای شده و برای حضور جوانان تحت نام گام دوم در مجلس برنامه‌های زیادی در نظر گرفته شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / روحانی: مجلس هم برای شما باشد؛ نوش جانتان

ایسناایسنا1 روز قبل
رئیس‌جمهور دوشنبه (۷ بهمن) در جمع استانداران و فرمانداران سراسر کشور سخنرانی کرد. حسن روحانی در بخشی از سخنان خود، خطاب به برخی جریانات حاکم بر برخی دستگاه‌ها، گفت: «شما که در جلسات خصوصی و اتاق‌های فکر خود می‌گویید مجلس بعدی صد درصد برای ماست. اگر مجلس بعدی برای شماست، دیگر چرا اینقدر غصه می‌خورید؟ بگذارید لااقل مشارکت شکل بگیرد و رقابت بالا برود و مجلس هم برای شما باشد. نوش جانتان. ما مشکلی با این داستان نداریم.»

انتقاد تند مداح معروف از مسئولان/واقعا شماها دنبال اصول واصلاحید؟

مهرمهر6 ساعت قبل
حاج محمود کریمی مداح اهل بیت در یکی از مراسم‌های خود به مسائل سیاسی و احزاب واکنش نشان داد و گفت: مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم.
الفالف1 روز قبل
۳- آمریکا دبه کرد و نه تنها میز برجام را ترک کرد و به تعهدات خود عمل نکرد بلکه مانع انجام تعهدات دیگر طرف‌های برجامی شد. دولت ترامپ می‌تواند گذشته خود را اصلاح کند، تحریم‌ها را بر دارد و به میز مذاکره بر گردد. آن‌ها طرفی هستند که میز مذاکره را ترک کرده است. پرسش خبرنگار از «مذاکره جدید» است نه «برجام»، آن هم مذاکره با آمریکا نه مذاکره‌ای با همه طرف‌های قبلی برجامی. ۱۰- برخی منتقدان کم انصاف ظریف هم البته همچون همیشه بهانه‌ای پیدا کرده‌اند که به شخص او بتازند.

فیلم/ سرنوشت برجام با کلینتون به کجا می‌رسید؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف19 ساعت قبل
من فکر می‌کنم اینها دیگر چانه‌زنی است و دیگر در شورا به این جمع‌بندی رسیده‌اند که اگر دو لیست یا سه لیست شوند، شکست‌شان قطعی است. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: بنابر این بحث پذیرش شروط FATF فعلا متوقف به این است که خود نهاد FATF کاری را انجام دهد، چون مجمع بی اعتماد شده است. روحانی گفت: «مجری انتخابات و مجری قانون، وزارت کشور، استانداران و فرمانداران هستند اینها مجری قانون و مجری انتخابات هستند، انتخابات را اینها اجرا می‌کنند. این کار روحانی نه‌تنها هیچ تاثیری در عملکرد اصلاح عملکرد شورای نگهبان ندارد بلکه به‌عکس باعث دلخوری این نهاد می‌شود و ممکن است اثرات فعالیت‌های خیرخواهانه بقیه افراد را هم خنثی کند. به‌علاوه اختلاف بین وزارت کشور و شورای نگهبان را بیشتر می‌کند و این به ضرر کشور و انتخابات است.

امیر سابق قطر چه می‌کند؟ (+عکس)

8+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر