اختصاص ۴۸ میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل به سیستان و بلوچستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اختصاص ۴۸ میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل به سیستان و بلوچستان

اختصاص ۴۸ میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل به سیستان و بلوچستان

مهرخبرگزاری مهر |
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۴۸ میلیارد ریال اعتبار ملی به منظور جبران زیرساخت‌های بخش کشاورزی این استان ناشی از سیل تخصیص یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، عبدالرحمن شهنوازی اظهار داشت: این اعتبار مصوب یک ماه اخیر هیات وزیران برای جبران زیر ساخت‌های بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان ناشی از سیلاب ابتدای سالجاری بود که هم‌اینک تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: این اعتبار بعد از تصویب در شورای برنامه ریزی سیستان و بلوچستان توسط سازمان جهادکشاورزی صرف جبران زیرساخت‌های کشاورزی نظیر قنوات، راه دسترسی به مزارع و کانال آبیاری عمومی خواهد شد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:۱۳۰ حادثه طبیعی شامل زلزله، توفان، سیل و آبگرفتگی از ابتدای امسال تاکنون در این استان به وقوع پیوست که بیشترین آمار با ۶۶ مورد به سیلاب و آبگرفتگی اختصاص دارد.

وی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور با وضعیت جغرافیایی خاص خود گاه چندین مخاطره طبیعی را به یکباره با هم تجربه می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | جدیدترین تصاویر از حمله موشکی به عین الاسد | از حمله داعش به مجلس تا عملیات شهید سلیمانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

معاون وزیر بهداشت: با خیال راحت شیر بخورید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر