زیدان بعد از تساوی مقابل والنسیا: این رئال مادرید است که هرگز ناامید نمی‌شود؛ کورتوا با تصمیم خودش جلو رفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
زیدان بعد از تساوی مقابل والنسیا: این رئال مادرید است که هرگز ناامید نمی‌شود؛ کورتوا با تصمیم خودش جلو رفت

زیدان بعد از تساوی مقابل والنسیا: این رئال مادرید است که هرگز ناامید نمی‌شود؛ کورتوا با تصمیم خودش جلو رفت

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
رئال مادرید در هفته هفدهم رقابت های لالیگا مقابل والنسیا به تساوی 1-1 دست یافت.

طرفداری- زین الدین زیدان بعد از تساوی 1-1 تیمش مقابل والنسیا که با گل ثانیه‌های پایانی کریم بنزما به دست آمد، با خبرنگاران گفتگو کرد.

به گزارشوب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیزو گفت:

کورتوا خودش تصمیم گرفت که جلو برود و این نشان می‌دهد که ما هرگز تسلیم نمی‌شویم، همیشه بیشتر می‌خواهیم و در نهایت و به اندازه کافی تلاش کردیم تا حداقل تساوی را به دست آوریم. این رئال مادرید است، هرگز ناامید نمی‌شویم و بعد از گل والنسیا سعی کردیم به بازی برگردیم و موفق شدیم. بعد از تمام تلاش هایی که در نیمه اول داشتیم، تنها یک گل لازم بود. با توجه به تلاشی که بازیکنانم کردند، اگر زودتر به گل می‌رسیدیم بهتر می‌شد. فوتبال همین است، ۹۰ دقیقه تلاش کردیم و گلایه‌ای نیست. گاهی اوقات اوضاع علیه شما پیش می‌رود، و گاهی اوقات هم به نفع شما می‌شود، پس باید آن را پذیرفت.

تکامل بازی:

یک امتیاز حداقل پاداش زحمت‌های ما بود. به هرحال، نتیجه مهمی کسب کردیم چون جمع آوری امتیازات مهم و حیاتی است. نیمه اول عالی بودیم و در ۳۵ دقیقه نخست بازی موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم. با چینش کروس، مودریچ و والورده، آنها فرصت جابجایی داشتند و بازی را خوب کنترل کردیم.

نمی‌دانم کاسمیرو چند بازی انجام داده است … ۲۱؟ باید کمی به او استراحت می‌دادم. خودش هم انتظار نداشت که در این دیدار بازی کند. هر سه هافبک خوب کار کردند. چون کاسمیرو بازی‌های زیادی انجام داده بود و از عملکرد سایر بازیکنان هم راضی هستم. بازی مساوی شد اما به نظرم شایسته بیشتر از این بودیم.

ایسکو و رودریگو:

این سیستمی بود که در نیمه اول اجرا کردیم. آنها در حمله و دفاع تلاش زیادی کردند و سپس تصمیم گرفتیم که از طریق بیل و وینیسیوس کمی مستقیم‌تر بازی کنیم. در نهایت آنطور که انتظار داشتیم پیش نرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا9 ساعت قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف20 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

نظرها

اخبار بیشتر