بیمه آسیا در ۸ ماهه امسال چقدر خسارت داد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اقتصادی
بیمه آسیا در ۸ ماهه امسال چقدر خسارت داد؟

بیمه آسیا در ۸ ماهه امسال چقدر خسارت داد؟

ایسناخبرگزاری ایسنا |
بیمه آسیا که رتبه اول شرکتهای خصوصی صنعت بیمه را در صدور حق بیمه از آن خود کرده، در هشت ماهه امسال بیش از ۲ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده و ۷۳ درصد از برآورد فروش بیمه در سال ۱۳۹۸ را در این مدت محقق کرده است.

به گزارش ایسنا، شرکت بیمه آسیا طی سال‌های اخیر به عنوان دومین شرکت صنعت بیمه از منظر صدور حق بیمه شناخته می‌شود که البته در بین شرکت‌های غیردولتی، رتبه اول را از آن خود کرده است.

این شرکت در هشت ماهه امسال ۳۸۸۲ میلیارد و ۹۷۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان حق بیمه صادر کرده و در همین مدت ۲۰۰۶ میلیارد و ۶۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خسارت پرداخت کرده است.

شرکت بیمه آسیا همچون دیگر شرکتها تمرکز خود را بر فروش بیمه‌های درمان، ثالث اجباری و بدنه خودرو معطوف کرده که مجموع این سه رشته، سهم ۷۱ درصدی به مبلغ ۲۷۲۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را برای این شرکت رقم زده و از سوی دیگر این سه رشته در پرداخت خسارات با سهم ۷۹ درصدی، ۱۵۶۹ میلیارد و ۹۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هزینه برای این شرکت در پی داشته است.

بررسی‌ها نشان از آن دارد که این شرکت در هشت ماهه امسال کمترین حق بیمه صادره را در رشته‌های پول و هواپیما با مجموع مبلغ یک میلیارد و ۲۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان داشته است.

در نهایت با توجه به اطلاعات اعلامی، این شرکت در سال گذشته ۴۴۳۷ میلیارد و ۳۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان حق بیمه صادر کرده و برآورد این شرکت برای سال جاری رقمی در حدود ۵۳۰۰ میلیارد تومان است که تا به امروز ۷۳ درصد آن محقق شده است.

این شرکت به دنبال آن است که مجتمع مسکونی ۴۰ واحدی نوسازی در هشت طبقه دارای سه واحد پارکینگ و ۴۳ واحد انباری در خیابان ۲۱ ولنجک را طی مزایده به فروش برساند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ دلایل تغییرات ناگهانی قیمت میوه چیست؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

فیلم دیده نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پلاسکو

اقتصادنیوزاقتصادنیوز8 ساعت قبل

رمزارزها؛ اقتصاد دیجیتالی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رمزارزها نوعی از پول مجازی است که استخراج آن سالهاست در برخی کشورها آغاز شده است اما اجرای آن در ایران همچنان کش و قوس‌های فراوانی دارد.
مهرمهر21 ساعت قبل
این یک خط فرجام تلخ کتابفروشی‌های تهران در سال‌های اخیر بوده است. کتابفروشی افراز آخرین نمونه از دومینوی تعطیلی کتابفروشی‌های تهران در سال‌های اخیر است. فروشگاه‌های موقت اما چه شگردهایی برای عرضه و فروش کتاب دارند؟. اسفند ماه سال گذشته پلیس تهران در اقدامی در خیابان انقلاب اجازه برپایی بساط‌های فروش کتاب را نداد و با فعالان در این بخش برخورد کرد. مثلا طبق قانون نظام صنفی تولید کننده می‌تواند سالانه سه بار حراج برگزار کند که این به ضرر فروشنده و صنف فروش است.
عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
فروش فوری و اقساطی «پژو پارس» و «پژو ۴۰۵ دوگانه سوز» و «۴۰۵ اس ال ایکس» در جدیدترین طرح فروش ایران خودرو قرار گرفت. به گزارش عصر ایران، بر اساس اعلام ایران خودرو جدیدترین طرح فروش این شرکت از ساعت ۱۰ صبح در روز سه شنبه ۱ بهمن ماه ۹۸ برای «پژو ۴۰۵ اس ال ایکس» و چهارشنبه ۲ بهمن برای خودروهای «پژو پارس» و «پژو ۴۰۵ دوگانه سوز» آغاز می‌شود. دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام از الزامات ذکر شده و در صورت عدم دریافت کد کاربری امکان ثبت نام وجود ندارد. همچنین کلیه افرادی که در ۱۸ ماهه گذشته خودرو ثبت نام کرده‌اند امکان ثبت نام در این شرایط فروش را ندارند.

رسیدگی به بزرگترین پرونده تخلف ارزی در تعزیرات تهران

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
وی گفت: این یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های مربوط به انجام ندادن تعهدات ارزی در تعزیرات تهران در سال‌های اخیر بوده است. اسفنانی افزود: در پرونده‌ای دیگر نیز متهمی ۲۸ میلیون یورو ارز دریافتی از بانک را ملزم شد، برگرداند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: در پرونده‌ای دیگر نیز ۵ کانتینر کالا‌های قاچاق شامل لوازم و تجهیزات رایانه‌ای به ارزش ۱۴۵ میلیارد ریال کشف شد که پرونده در تعزیرات در حال رسیدگی است. وی همچنین به پرونده‌ای دیگر با عنوان تقلب در کسب و کار تحت عنوان عرضه روغن گریس تقلبی اشاره کرد و گفت: برای متهمان این پرونده نیز رای قطعی و جریمه‌ای معادل ۷۳ میلیارد ریال صادر شده است. وی گفت: البته نانوایان باید نان مورد نیاز مردم را به اندازه‌ای که مکلف هستند تحویل دهند و اگر مازادی داشتند می‌توانند به سفارش مشتری تنوعی در نان داشته باشند.

نظرها

اخبار بیشتر