دوغ دلداده فاقد مجوزهای لازم بهداشتی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
دوغ دلداده فاقد مجوزهای لازم بهداشتی است

دوغ دلداده فاقد مجوزهای لازم بهداشتی است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/هرمزگان مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: دوغ دلداده فاقد مجوزههای بهداشتی لازم و توزیع آن در استان غیرمجاز است.

ماشاالله مریدی در گفت و گو با ایسنا، افزود: در بازرسی‌های صورت گرفته توسط بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی مشاهده شد، دوغ با نام تجاری «دلداده» که در استان بصورت غیر مجاز توزیع می‌شود، فاقد استانداردها و مجوزهای لازم بهداشتی و عرضه این دوغ در مراکز فروش مواد غذایی، غیر مجاز و ممنوع است.

وی اضافه کرد: دوغ‌های فاقد مجوز و محلی که شرایط لازم بهداشتی را دارا نیستند، توسط بازرسین بهداشت محیط جمع آوری و توقیف می‌شوند. در همین راستا مراکز فروش لبنیات سنتی در استان نیز با توجه به ضوابط اعلامی وزارت بهداشت و نیز پیرو هماهنگی‌های انجام شده در استان ساماندهی می‌شوند و اماکنی که شرایط و ضوابط لازم وزارت بهداشت داشته باشند، مجاز به فعالیت خواهند بود.

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از شهروندان خواست از لبنیات دارای پروانه بهداشتی و در محل هایی که دارای شرایط و پروانه بهداشتی مشغول به فعالیت هستند استفاده کنند.

مریدی در پایان عنوان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده مواد غذایی فاقد مشخصات خصوصا دوغ‌های فاقد مجوز با شماره تلفن ۱۹۰ وزارت بهداشت تماس بگیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اظهارات تکان دهنده خانمی که سوار بر خودروی مسافربر شخصی شده بود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

وضعیت بسیاری از جاده‌های جنوب سیستان‌وبلوچستان پس از سیل (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | وحشت‌ناک است، درگیری با قمه وسط خیابان

همشهریهمشهری1 روز قبل

لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد

مهرمهر1 روز قبل
رئیس جمهور در پنجاهمین مجمع عمومی بانک مرکزی درباره اتفاقات اخیر گفت: لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد و مجبور به عقب نشینی شدند.

فیلم/ آخرین وضعیت از حال جسمی آیت الله سیستانی پس از عمل

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

پنجاه و نهمین اجلاس مجمع عمومی بانک مرکزی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی، گزارش عملکرد مالی سال ۹۷ و شاخص‌های مالی سال ۹۸ را ارائه کرد.

نظرها

اخبار بیشتر