برف و باران چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
برف و باران چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد

برف و باران چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از اواخر وقت امشب سامانه بارشی وارد چهارمحال و بختیاری خواهد شد، به طوری که تمام نقاط استان از بارش برف و باران برخوردار می‌شوند.

مهرداد قطره در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: صبح امروز شهرکرد با ۹ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین مرکز استان کشور و شهرستان کوهرنگ با ۱۴ درجه زیر صفر سردترین نقطه کشور گزارش شد.

وی افزود: در حال حاضر ارتفاع برف موجود در شهر چلگرد به ۸۵ سانتی‌متر رسیده است.

قطره با اشاره به اینکه سامانه بارشی از اواخر وقت امشب وارد استان می‌شود، تصریح کرد: تمام نقاط استان از بارش برف و باران برخوردار خواهند شد، اما عمده بارش‌ها برای مناطق جنوب و غرب استان است.

وی گفت: طی امشب و فردا صبح بیشتر محورهای استان لغزنده است و به دلیل بارش برف در گردنه‌های کوهستانی تردد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان ادامه داد: این سامانه بارشی تا اواسط ظهر فردا در سطح استان فعال است، همچنین برای روز چهارشنبه در برخی از نقاط استان بارش پراکنده برف پیش‌بینی شده است.

وی بیان کرد: برای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه کاهش محسوس دمای هوا وجود دارد، به طوری که دمای هوای استان ۴ تا ۵ درجه سردتر خواهد شد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بارش‌ها در استان نسبت به میانگین بلندمدت، ۲۱ درصد کاهش دارد که این سامانه بارشی کمبودها را جبران نخواهد کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اظهارات تکان دهنده خانمی که سوار بر خودروی مسافربر شخصی شده بود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

وضعیت بسیاری از جاده‌های جنوب سیستان‌وبلوچستان پس از سیل (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | وحشت‌ناک است، درگیری با قمه وسط خیابان

همشهریهمشهری1 روز قبل

لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد

مهرمهر1 روز قبل
رئیس جمهور در پنجاهمین مجمع عمومی بانک مرکزی درباره اتفاقات اخیر گفت: لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد و مجبور به عقب نشینی شدند.

تریبون مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد.

فیلم/ آخرین وضعیت از حال جسمی آیت الله سیستانی پس از عمل

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر