در رفسنجان خواهم ماند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
در رفسنجان خواهم ماند

در رفسنجان خواهم ماند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/کرمان شهردار رفسنجان در واکنش به خبر استعفای خود که در برخی رسانه ها منتشر شده بود گفت: قدرتمندتر از قبل برای آبادی رفسنجان تلاش خواهم کرد.

محمدرضا عظیمی زاده در مورد خبر استعفای خود اظهار کرد: من منتخب شورای برآمده از رأی شما مردم هستم و به عنوان نماینده‌ی مردم حکم داریم. تا وقتی هم مردم بخواهند در خدمت آنها خواهیم بود.

وی بیان کرد: با توجه به درخواست رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی و پیام‌های محبت آمیز شهروندان عزیز رفسنجان از تصمیم خود مبنی بر استعفا قبل از ثبت و مطرح شدن در شورا انصراف می‌دهم و با توجه به اینکه در مرخصی هستم از شنبه با حضور در شهرداری برای ساختن شهری آباد تلاش خواهیم کرد.

شهردار رفسنجان افزود: با حضور در شهرداری با همکاری شورای اسلامی شهر ومجموعه شهرداری به پشتوانه شما شهروندان فهیم وقدر شناس برای ساختن رفسنجانی آباد قدرتمندتر از قبل تلاش می‌کنیم در پایان از ابراز احساسات و پیگیری‌های شورا و شما شهروندان عزیز رفسنجانی که همواره مایه دلگرمی این خادم خود بوده‌اید کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | جدیدترین تصاویر از حمله موشکی به عین الاسد | از حمله داعش به مجلس تا عملیات شهید سلیمانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

معاون وزیر بهداشت: با خیال راحت شیر بخورید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر