زیرساخت‌های رامسر برای فرودگاه کافی نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
زیرساخت‌های رامسر برای فرودگاه کافی نیست

زیرساخت‌های رامسر برای فرودگاه کافی نیست

مهرخبرگزاری مهر |
رامسر - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه زیرساخت های رامسر برای بهره برداری از فرودگاه کافی نیست گفت: اعتبارات برای تکمیل زیرساخت ها قطره چکانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رازجویان پیش ازظهر دوشنبه در نشست با مدیران شهرستان رامسر با بیان اینکه توسعه راه‌های مواصلاتی سبب توسعه شهرستان رامسر و ارز آوری خواهد شد گفت: توسعه فرودگاه در اولویت کار مسئولان است و پرواز کیش به رامسر از جمله کارها است.

وی با اشاره به اینکه توسعه فرودگاه رامسر سبب تحسین آیندگان خواهد شد تصریح کرد: اعتبارات به صورت قطره چکانی است و باید نهایت بهره برداری از آن برای توسعه و تعالی استان و عروس شهرهای ایران رامسر انجام شود.

محمد آزاد فرماندار رامسر در جلسه با معاون عمرانی استانداری مازندران و مدیران کل استان و شهرستان درباره بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر گفت: مهمترین اقدام در این زمینه آزاد سازی آموزشکده ملاصدرا بود که جزو موانع پروازی بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر تصریح کرد: در گذشته عزم جدی برای راه اندازی باند جدید فرودگاه وجود نداشت و با همراهی استاندار مازندران و مدیران استانی و شهرستانی مکانی برای خوابگاه آموزشکده ملاصدرا در نظر گرفته شد و در یک کار شبانه روزی با پیگیری‌های مستمر جابجایی خوابگاه انجام شد.

فرماندار رامسر با اشاره به اینکه بخش اعظمی از دانشجویان به دانشگاه پیام نور انتقال داده شدند و کارگاه ساخت مجموعه پروژه جدید ملاصدرا از سرعت خوبی برخوردار است گفت: روند ساخت ساختمان جدید آموزشکده ملاصدرا از پیشرفت خوبی برخوردار است و در سال جدید تحصیلی راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از تخلیه ملاصدرا طبق قراردارد با شرکت فرودگاه‌ها یک و نیم میلیارد ریال طبق قرارداد به آن تعلق می‌گیرد تصریح کرد: ۹ موانع پروازی فرودگاهی برطرف شده است و در باند جدید فرودگاه پیمانکار مشخص و شروع بکار کرد و به علت محدودیت‌ها و موانع کار به خوبی پیشرفت نداشت.

فرماندار رامسر گفت: در باند قدیم فرودگاه هواپیمای ای تی آر نشست و برخاست دارد و میزان استقبال از فرودگاه رامسر زیاد و پروازها به صورت کامل انجام می‌شود که نیازمند تجهیز امکانات پروازی در سطح گسترده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | جدیدترین تصاویر از حمله موشکی به عین الاسد | از حمله داعش به مجلس تا عملیات شهید سلیمانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

معاون وزیر بهداشت: با خیال راحت شیر بخورید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر