پرمخاطب‌ترین مستندهای سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت معرفی شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

پرمخاطب‌ترین مستندهای سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت معرفی شدند

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: در آخرین روز جشنواره سینماحقیقت و پس از پایان نمایش فیلم‌ها،پنج فیلم پر مخاطب سینماحقیقت در طول برگزاری جشنواره اعلام شدند.

پرمخاطب‌ترین مستندهای سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت معرفی شدند - 1

به گزارش رکنا، به نقل از ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، پنج فیلم پر مخاطب سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت همزمان با پایان نمایش‌های این جشنواره از سوی شورای سیاست‌گذاری آرای مردمی معرفی شدند.

پنج فیلم پر مخاطب جشنواره به شرح زیر است:

رتبه اول: فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست»؛ کارگردان: سام کلانتری، تهیه کننده: محمد شکیبانیا-محسن شاه محمد میراب

رتبه دوم: فیلم «پروژه ازدواج»؛ کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه کننده: اتین دو ریچاد، حسام اسلامی، عطیه عطارزاده

رتبه سوم: «صحنه هایی از یک جدایی»؛ کارگردان و تهیه کننده: وحید صداقت

رتبه چهارم: «تارهای ممنوعه»؛ کارگردان: حسن نوری، تهیه کننده: افسانه سالاری-حسن نوری

رتبه پنجم: «قرقبان»؛ کارگردان: فتح‌اله امیری، نیما عسگری، تهیه کننده: فتح‌اله امیری

لازم به ذکر است ۳ فیلم برتر از نگاه تماشاگران در مراسم اختتامیه جشنواره اعلام می‌شوند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آموزش قدیمی‌ترین غذای حاضری تهرانی

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

فیلم | سردترین تهران یک دهه گذشته‌ را جمعه خواهیم داشت

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، ‌ «مهناز همتی» مدیرکل استاندارد ایلام گفت: پودر لباسشویی با نام تجاری فروماژ که در یک واحد تولیدی غیرمجاز در این استان تولید می‌شود، جعلی و غیراستاندارد است. مدیرکل استاندارد ایلام یادآور شد: پرونده این واحد تولیدی بعد از شناسایی جهت برخورد حقوقی به مراجع قضایی معرفی خواهد شد. وی بیان داشت: بر روی بسته بندی محصول علامت استاندارد با کد ده رقمی جعل شده و سیب سلامت با شماره ۱۱۵۵۱ / ۳۸ درج شده است. این مقام مسئول خاطر نشان کرد: علامت استاندارد بدون کد ۱۰ رقمی رهگیری استاندارد قابل اطمینان نیست و در خصوص کالاهایی که دارای علامت استاندارد هستند و از نظر شکل ظاهری و یا کیفیت دارای مشکل بوده احتمال جعل علامت استاندارد وجود دارد. همتی یادآور شد: مردم استان جهت سنجش اصالت علامت استاندارد کد ۱۰ رقمی را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز12 ساعت قبل
گردشگرانی که در گذشته به ایران آمده بودند هم انصراف دادندزیان اقتصادی ناشی از لغو تورهای ورودی به کشور پس از سانحه هواپیمای مسافربری اوکراینی، بخش گردشگری کشور را به‌طور مستقیم تحت تأثیر قرار داده است. بازتاب جهانی خطای انسانی صورت گرفته در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری اوکراینی و نحوه اطلاع‌رسانی درباره این سانحه، بخش گردشگری کشور را تحت تأثیر قرار داده است. زمستان فصل گردشگری ایران نیستپورفرج درباره افت گردشگر ورودی پس از سانحه هواپیمای مسافربری گفت: به این نکته توجه داشته باشیم که زمستان، فصل گردشگری ایران نیست. فصل گردشگری ایران، بهار و پاییز است و تورهای ورودی ایران در تابستان و زمستان افت می‌کنند. خارجی‌ها برای همیشه ایران را ترک نکردندرئیس جامعه تورگردانان ایران افزود: طبیعی بود که به دنبال این سانحه، تعدادی از تورهای ورودی لغو شوند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
این روزها خبر ویروس مرگبار و جدید چین در صدر بسیار از خبرها قرار گرفته است. این ویروس نخستین بار در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹ به سازمان بهداشت جهانی گزارش شد و از آن زمان تحت بررسی است. چند مورد گزارش شده است؟ از ۱۶ ژانویه، ۴۱ مورد از ۵۹ مورد احتمالی در ووهان تأیید شده بود. کمیسیون بهداشت شهرداری ووهان در ۱۸ ژانویه بیانیه مطبوعاتی صادر کرد و ۱۷ مورد جدید از ویروس ناشناخته را گزارش کرد. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که انتقال انسان به انسان در این مرحله یک نگرانی بزرگ است.
انتخابانتخاب1 روز قبل
این روزها اینفلوئنسرهای اینستاگرامی با هدف جذب مخاطبان بیشتر دست به هر کاری می‌زنند و به نظر می‌رسد یکی از اینستاگرامی‌ها در مصر به سیم آخر زده است. وی در یک توییت نوشت: " مردم مصر، من شما را دوست دارم و هرگز قصد بی احترامی به شما را نداشتم. برخی از کاربران اینستاگرام به انتقاد از این اقدام پرداختند برای مثال یک کاربر نوشت: "این خوب نیست! اهرام مصر متعلق به ما و نسل‌های بعدی است و نباید به عنوان شوخی از آن استفاده کرد! یک کاربر دیگر نوشت: این یک کارخیرخواهانه یا تلاش برای جمع آوری پول خیریه نیست بلکه یک شیرین کاری عمومی است ".

نظرها

اخبار بیشتر