کمیته پیشگیری از اختفا و احتکار کالاهای اساسی در لرستان ایجاد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
کمیته پیشگیری از اختفا و احتکار کالاهای اساسی در لرستان ایجاد شد

کمیته پیشگیری از اختفا و احتکار کالاهای اساسی در لرستان ایجاد شد

مهرخبرگزاری مهر |
خرم‌آباد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: کمیته پیشگیری از اختفا و احتکار کالاهای اساسی در لرستان ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صفی خانی شامگاه چهارشنبه در ستاد تنظیم بازار لرستان در سخنانی با اشاره به بحث ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان، اظهار داشت: در این رابطه، وضعیت مطلوبی در استان داریم.

وی با اشاره به اتخاذ یک ساز و کار برای نظام توزیع کالاهای اساسی و بحث نظارت در استان، عنوان کرد: برنامه نظارتی را در این رابطه تهیه کرده ایم و تا ماه رمضان سال آینده برنامه‌های نظارتی خود را با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی و تعزیرات حکومتی آماده کرده ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، تصریح کرد: اگر التهابی در بازار پیش آید با همکاری اتحادیه‌ها دغدغه‌ای در بازار نداریم.

صفی خانی با اشاره به فعال شدن کمیته اختفا و احتکار در استان با همکاری دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان، عنوان کرد: اگر احتکاری در استان داشته باشیم با توجه به راه اندازی سامانه جامع انبارها، قابل پیش بینی و پیشگیری است.

وی، افزود: همچنین گروههای مختلف بازرسی را در سطح استان ساماندهی کرده ایم، ظرفیت تیم‌های عملیاتی، خارج از بازرسان دستگاه‌های متولی در قالب نیروهای مشارکتی مردمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | تأثیر چشم‌گیر شیوع کرونا بر بازار فناوری جهان

همشهریهمشهری8 ساعت قبل

فیلم/ نظر مردم درباره عملکرد اصلاحات و اعتدال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل

فیلم | نخستین پرواز مستقل یک «جت من» در جهان

همشهریهمشهری8 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از یورونیوز، در جریان این پرواز او در حالی که کنترل کامل پرواز را در اختیار داشت، با بال‌هایی مجهز به چهار موتور مینی‌جت، تمام مراحل پرواز شامل بلند شدن از زمین، اوج گرفتن تا ارتفاع ۱۸۰۰ متری و در نهایت فرود دوباره را با موفقیت انجام داد.

مصرف مواد مخدر توسط مارادونا روی نیمکت در جریان بازی؟ +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
مارادونا که در پایان بازی با سنترال و در واکنش به احتمال اخراجش از این تیم گفته بود رئیس بهتر است مواطب باشد ابتدا من او را اخراج نکنم، حالا در مظان یک اتهام بزرگ قرار دارد؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت. فیلم این حرکت مشکوک به مصرف مواد مارادونا را در ادامه ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. او دو رقیب جدی داشت ولی مارادونا تهدید کرد که در صورت کنار رفتن پیگرینو از سمت خود کناره گیری خواهد کرد. مارادونا در دو جلسه تمرینی اخیر تیمش نیز حضور پیدا نکرده و به همین دلیل پیگرینو درخواست ملاقات فوری با او را داده است. جلسه امروز و نیز بازی شنبه برابر ایندیپندینته در تعیین وضعیت آینده مارادونا حائز اهمیت خواهند بود و در این بین نباید اتهام مصرف مواد روی نیمکت را نیز نادیده گرفت.

تعطیلات آغاز سال در بلاتکلیفی بنزین نوروز/تخصیص سهمیه ٣هزار میلیارد تومان بار مالی دارد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، از ٢۶ آبان ماه که بنزین سهمیه بندی شده و قیمت آزاد آن با رشد سه برابری مواجه گشت، به اذعان مسئولین افت قابل توجهی در گردشگری ایران نفت افتاده که به احتمال زیاد ادامه این روند تعطیلات و گردشگری نوروز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این بین روز جاری علی ربیعی سخنگوی دولت روز جاری و در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به پرسش سهمیه بندی بنزین نوروز گفت: اگر خواسته باشیم ۴۰ لیتر به سهیمه فعلی اضافه کنیم حدود ۳ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که برای تامین آن شاید مجبور باشیم از بسته معیشتی ۶۰ میلیون نفر کم کنیم. به همین خاطر تصمیم دشواری است و ما به تصمیم روشنی برای محل تامین بنزین نوروزی نداریم. معتقدیم کاهش کمک معیشتی نیز به مصلحت نیست. از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در حاشیه هیئت دولت گفت: موضوع سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.

اقدام مشکوک مارادونا در فوتبال زنده!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل

نظرها

(1)

درست ترین طرح در این چهل سال انقلاب میباشد که لازم است در تمام استانها وشهرها بصورت محسوس و نامحسوس ومداوم انجام بپذیرد تا شاهد بهبود کیفیت وقیمت کالاها وکنترل قاچاق درایران اسلامی باشیم.

1 ماه قبل

اخبار بیشتر