فیلم / راز پلید فرار یک مرد بدون لباس از پنجره اتاق / زن صحنه وحشتناکی از شوهرش و زن غریبه در اتاق دید / امریکا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

فیلم / راز پلید فرار یک مرد بدون لباس از پنجره اتاق / زن صحنه وحشتناکی از شوهرش و زن غریبه در اتاق دید / امریکا

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: زن آمریکایی مچ شوهر خیانت کارش را در اتاق خواب با زن غریبه گرفت.

حجم ویدیو: 2.04M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۱۹

به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیرا ویدیویی در رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که لحظه گرفتار شدن یک مرد خیانت کار را در یکی از ایالت‌های آمریکا به تصویر کشیده است.

از قرار معلوم، زن آمریکایی که از محل کارش به خانه بازگشت با صحنه‌ای وحشتناک از شوهرش در حالی که زن دیگری را در آغوش داشت مواجه شد که در این اتفاق زن خشمگین شوهرش را مورد ضرب وشتم قرار داد و در حالی که مرد خیانت کار از پنجره خانه قصد فرار را داشت همسرش لباس و وسایل شخصی او را از پنجره به داخل خیابان پرتاب کرد.

همسایه‌ها که شاهد این اتفاق بودند با فیلمبرداری از این صحنه آن را در فضای مجازی و رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشتند.

گفتنی است که از اوضاع مرد خیانت کار اطلاعاتی منتشر نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

تصاویری از زلزله در «خانه زنیان شیراز»

10+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل

انتقاد تند مداح معروف از مسئولان/واقعا شماها دنبال اصول واصلاحید؟

مهرمهر20 ساعت قبل
حاج محمود کریمی مداح اهل بیت در یکی از مراسم‌های خود به مسائل سیاسی و احزاب واکنش نشان داد و گفت: مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم.

فیلم/ مانکن‌های زنده یا پروژه سینمایی؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
به تازگی فیلمی مربوط به خیابان ولیعصر تهران منتشر شده است که گفته می‌شود مانکن‌های زنده در ویترین قرار دارند ولی گویا برخلاف شایعه منتشر شده این فیلم مربوط به صحنه فیلمبرداری یک پروژه سینمایی است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
استیضاح ترامپ، شوی نمایشی دموکرات‌ها است و بعید است به نتیجه برسدبه نظر می‌رسد «دونالد ترامپ» نامحبوب‌ترین رییس جمهوری امریکا توانسته با سازماندهی کارزار انتخاباتی پرشور با حضور طرفداران، پیشتاز عرصه رقابت‌های انتخاباتی باشد. برای میلیون‌ها نفر در خارج از امریکا تصور پیروزی دوباره ترامپ دشوار است. شیلر می‌گوید اگر تا زمان انتخابات وضعیت این گونه ادامه یابد احتمال پیروزی ترامپ بالاست. او معتقد است در وضعیت خوب اقتصادی رای دهندگان تمایل زیادی به تغییرات رادیکال ندارند و مایل به ادامه وضع کنونی خواهند بود". کارزار ترامپ اعلام کرده که استیضاح رییس‌جمهوری شوی نمایشی دموکرات‌ها و اقدامی فاقد اعتبار است.
فردا نیوزفردا نیوز16 ساعت قبل
ترور سردار سلیمانی یکی از نقاط عطفی است که می‌تواند در آینده چهره منطقه را به کلی دگرگون کند. در سوریه، امروزه در چه موقعیتی است؟ مجموعا وقتی نگاه می‌کنیم منحنی حضور ایالات متحده در منطقه شیب منفی دارد. اما اینکه یک دولت به طور مشخص با پرچم روشن و موضع روشن به پایگاه آمریکایی‌ها حمله کند سابقه نداشته. ماهاتیر محمد زمانی به ما موضع داشت ولی الان به این جمع بندی رسیده که راه ایران و موضع ایران درست است؛ بر اساس تغییراتی که در حوزه آسیای شرقی دیده. حتما ارتباط داخل و بیرون می‌تواند یک فرضیه باشد که اگر اثبات شود می‌تواند موضع ایران تقویت شود و کارنامه آمریکایی‌ها تیره و تار شود.

ویدیویی تاثیرگذار از قرنطینه شدن مردم چین

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
مردم شهر ووهان چین، که به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌هایشان قرنطینه هستند، به بالکن خانه‌ها آمده و یکدیگر را به مقاومت و پایداری تشویق کردند.

نظرها

اخبار بیشتر