خیابان‌های مسقط پس از اعلام خبر فوت سلطان قابوس (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. سیاسی

در ادامه بخوانید

فیلم | انتقاد سنگین روحانی از شورای نگهبان | این شد انتخابات؟!

همشهریهمشهری11 ساعت قبل
حسن روحانی با انتقاد از شیوه تحقیقات شورای نگهبان و بی‌توجهی آنها به گزارش نهادهای نظارتی گفت: اینکه شخصی همسایه‌هایش را ببیند و به آنها کادو بدهد تا از او تعریف کنند و تایید صلاحیت بگیرید، شد انتخابات …؟! دریافت ۹ MB کد خبر ۴۸۱۱۶۳

انتقاد تند مداح معروف از مسئولان/واقعا شماها دنبال اصول واصلاحید؟

مهرمهر19 ساعت قبل
حاج محمود کریمی مداح اهل بیت در یکی از مراسم‌های خود به مسائل سیاسی و احزاب واکنش نشان داد و گفت: مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم.
ایلناایلنا15 ساعت قبل
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس با بیان اینکه سقوط هواپیمای آمریکا نشان‌دهنده ناامنی آمریکایی‌ها در منطقه است، گفت: روزهای سیاه‌تری در انتظار آمریکایی‌ها قرار دارد. به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن نوروزی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۸ بهمن) مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) در تذکری به وزارت نفت علت کم شدن بنزین از کارت سوخت را جویا شد. نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به سخنرانی اخیر رئیس جمهور در تذکری به وی افزود: انتظار می‌رود در ۲۰ روز مانده تا انتخابات فضا را ملتهب نکنید و با آرامش به سمت یک انتخابات سالم پیش رویم. وی ادامه داد: سقوط هواپیمای آمریکا نشان داد آمریکایی‌ها در منطقه ناامن هستند و هیچ جای مقاومتی نخواهند داشت و یقینا روزهای سیاه‌تری در انتظار آنها است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها شرایط منطقه را به سمت دیکتاتوری بین‌المللی می‌برند و رفتار تحقیرآمیزی دارند که در این شرایط همکاری‌های ایران و روسیه بسیار مهم است. رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که ایران و روسیه دو کشور مهم و تأثیرگذار در معادلات منطقه‌اند، عنوان کرد: ایران و روسیه ضمن داشتن منافع مشترک، دشمنان مشترکی دارند که تحریم از سوی آنها نیز وجه اشتراک ایران و روسیه تلقی می‌شود. لاریجانی در ادامه ضمن تشکر از ابراز همدردی رئیس دوما نسبت به شهادت سردار سلیمانی که نمونه بارز تروریسم دولتی آمریکا است، اظهار داشت: دولت روسیه در خصوص این موضوع بسیار مسئولانه عمل کرد. وی افزود: آمریکایی‌ها شرایط منطقه را به سمت دیکتاتوری بین المللی می‌برند و رفتار تحقیرآمیزی دارند که در این شرایط همکاری‌های ایران و روسیه بسیار مهم است. وی در ادامه با بیان امکانات و ظرفیت‌های کمیسیون مشترک پارلمان دو کشور یادآور شد: دو پارلمان می‌توانند به نحوی تصمیم گیری کنند که به توسعه روابط دو کشور منجر شود.

فیلم | روحانی: بروید پای صندوق رای ولو اینکه …

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین19 ساعت قبل
گروه‌های ملی و اسلامی فلسطینی در آستانه رونمایی از معامله قرن، امروز و فردا را روز سراسری خشم اعلام کردند. قدس آنلاین؛ به نقل از فلسطین الیوم، گروه‌ها و جریان‌های ملی و اسلامی فلسطینی امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه را روز سراسری خشم اعلام کردند. بر اساس این گزارش، این گروه‌ها طی بیانیه‌ای خواستار برپایی تظاهرات‌های گسترده و درگیری با اشغالگران صهیونیست در این دو روز در محکومیت رونمایی از معامله قرن شدند. این درحالی است که فلسطینی‌ها اخیرا با برگزاری تجمع اعتراض‌آمیز علیه معامله قرن اقدام به آتش زدن عکس دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور کردند. این تجمع اعتراض‌آمیز فلسطینی‌ها در شهر بیت لحم واقع در کرانه باختری صورت گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر