خبر ریزش تونل جیرفت- کرمان و کشته شدن ۳۰ نفر در این سانحه کذب است + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. اجتماعی

خبر ریزش تونل جیرفت- کرمان و کشته شدن ۳۰ نفر در این سانحه کذب است + فیلم

ایلناخبرگزاری ایلنا |
مدیر کل دفتر مدیریت بحران سازمان راهداری گفت: خبر ریزش تونل اسفند در مسیر جیرفت- کرمان دروغ است.

خبر ریزش تونل جیرفت- کرمان و کشته شدن ۳۰ نفر در این سانحه کذب است + فیلم - 1

محمد رودباری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه خبر ریزش تونل بم – جیرفت کذب است، اظهار داشت: شب گذشته خبری مبنی بر ریزش تونل اسفند در ۲۰۰ کیلومتری کرمان منتشر شد که بلافاصله پس از این خبر نیروهای راهداری به محل اعزام شدند.

وی افزود: همان لحظه اعلام کردند که خبر ریزش تونل و تلفات ناشی از آن دروغ بوده است.

مدیر کل دفتر مدیریت بحران سازمان راهداری با بیان اینکه جیرفت- کرمان یکی از مسیرهای اصلی کشورمان محسوب می‌شود، گفت: این محور، کشور را به جنوب کشور متصل می‌کند و یکی از مسیرهای شریانی است.

در خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

رودباری اظهار داشت: این شایعه نتوانست ترافیک در مسیر ایجاد کند و همانطور که در فیلم ارسالی مشاهده می‌کنید از همان لحظه انتشار این خبر دروغ، ترافیک در این مسیر روان بوده است.

حجم ویدئو: ۳۵٫۹۶M | زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۳۴دانلود فایل ویدئویی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا4 ساعت قبل
به گزارش رکنا، علی مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه پاسپورتی شدن سندهای ازدواج منتفی شده است اظهار کرد: سندهای ازدواج از سال آینده الکترونیک و تک‌برگ می‌شود. رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق افزود: تعداد اوراق سندهای دفترچه‌ای فعلی بسیار زیاد است. هم با صدور سامانه‌ای منافات دارد و نمی‌شود از سامانه ثبت پرینت گرفت و هم اینکه مردم هر جا می‌روند باید تعداد زیادی کپی از اوراق دفترچه تهیه کنند. مظفری گفت: البته قرار شده سندهای تک برگی ازدواج، با سبک و سیاق شکیل و متناسب با شئون خانواده باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس4 ساعت قبل
همزمان با معرفی علی پاکدامن و حمیده عباسعلی ورزشکاران المپیکی به عنوان سفیران محیط زیست، سند تفاهم نامه همکاری‌های مشترک میان اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران و کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک به امضا رسید. علی پاکدامن و حمیده عباسعلی ورزشکاران المپیکی به عنوان سفیران محیط زیست معرفی شدند و سند تفاهم نامه همکاری‌های مشترک فی مابین اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران و کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک به امضا رسید. وی گفت: محیط زیست امانتی است برای نسل‌های آینده و متاسفانه نسل حاضر یکی از بزرگترین نسل‌های خطرناک برای تمام دوران محیط زیست است. وی با بیان اینکه سازمان محیط زیست بدون کمک اقشار مختلف جامعه به تنهایی نمی‌تواند در حفظ محیط زیست موفق باشد، تصریح کرد: وظیفه اصلی این سازمان آگاهی دادن به عموم جامعه برای اهمیت حفظ و حراست از محیط زیست است. گفتنی است در حاشیه این همایش دو نفر از ورزشکاران المپیکی به نام علی پاکدامن و حمیده عباسعلی به عنوان سفیران محیط زیست معرفی و سند تفاهم نامه همکاری‌های مشترک بین اداره کل محیط زیست استان تهران و کمیسیون ورزشی و محیط زیست کمیته ملی المپیک به امضا رسید.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
دادگر با بیان اینکه ارتقای فرهنگ حفظ طبیعت، حفظ گونه‌های جانوری و حیات وحش نیازمند آموزش و فرهنگ سازی مستمر است اظهار داشت: در این خصوص فدراسیون تیراندازی برای ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست اهمیت ویژه‌ای قائل است. رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مردم اشتیاق و زمینه برخورداری از فرهنگ محیط زیست را دارند و این موضوع باید از طرف مسئولان برنامه ریزی شود و خود مردم هم باید در این زمینه همکاری کنند. دادگر با اشاره به اینکه محیط بانان در زمینه تیراندازی باید تمرینات مستمر داشته تا همیشه آمادگی لازم را داشته و بروز باشند، تصریح کرد: فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه آمادگی لازم را برای همکاری با محیط زیست دارد. خویشتندار، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهرانآموزش محیط بانان با رویکرد و برنامه‌های جدید از اهداف سازمانی ماستمحمدرضا خویشتندار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به اینکه آموزش محیط بانان با رویکرد و برنامه‌های جدید از اهداف سازمانی ماست گفت: این اولین دوره مسابقات تیراندازی داخل سالن برای محیط بانان استان تهران است که با همکاری فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. خویشتندار در پایان گفت: در راستای قانون بکارگیری سلاح توسط محیط بانان، تقویت و پیشرفت‌های آموزشی ضرورت دارد و دراین خصوص آموزش‌های هدفمند با همکاری فدراسیون تیراندازی و دیگر نهاد‌های دست اندرکار، مفید خواهد بود.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ به منظور ساماندهی تاکسی‌های غیرفعال و خروج تاکسی‌های غیرمجاز از چرخه حمل ونقل عمومی پایتخت؛ سهمیه سوخت و مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا برای تمامی تاکسی‌های فاقد پروانه تاکسیرانی معتبر شهر تهران حذف می‌شود. در صورتی که تاکسیرانان فاقد پروانه تاکسیرانی معتبر، بابت صدور یا تمدید پروانه تاکسیرانی اقدام نکنند، سهمیه سوخت تاکسی آن‌ها حذف و کارت سوخت آن‌ها پس از این غیرفعال خواهد شد. همچنین متقاضیانی که در فرآیند تمدید یا صدور پروانه تاکسیرانی هنگام مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانانی با مشکلی مواجه شوند، می‌توانند برای علت یابی و رفع آن، به سایت سازمان تاکسیرانی شهر تهران https: //b۲n. ir مراجعه کنند. پروانه تاکسیرانی معتبر با استناد به قوانین و ضوابط حاکم بر تاکسیرانی شرط اصلی برای فعالیت و تردد تاکسی در سطح شهر و همچنین دریافت هرگونه خدمات اداری از سوی سازمان تاکسیرانی به شمار می‌آید. مسئولیت حذف سهمیه سوخت و ابطال مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا برای این تاکسی‌ها برعهده مالک تاکسی و تاکسیران خواهد بود.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
با امضای تفاهم‌نامه میان ۲ وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان امکان تشکیل تعاونی‌های جوانان برای نخستین‌بار در کشور محقق شد. وی بهره‌گیری از نیروهای جوان در سالهای پایانی دولت را پایه گذاری خوبی برای دوره‌های آتی دانست. وی افزود: ‌توجه به جوانان به طور عام نیاز ضروری جمهوری اسلامی ایران است و امیدواریم بتوانیم گام موثری را در این زمینه‌ها برداریم. وی ادامه داد: معتقدیم باید به گونه‌ای از این سازمان‌ها حمایت کنیم که اعضای این سازمان‌ها به عنوان کادر مدیریتی کشور ایفای نقش کنند. سلطانی‌فر گفت: با توجه به استعدادها و توانمندی‌های این جوانان بسیار امیداورم که سکان اجرایی کشور و مسندهای مدیریتی را اشغال کنند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
این روانپزشک و استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: تاب‌آوری ظرفیتی برای مقابله با استرس و شرایط بحرانی است. روانپزشکان و روانشناسان همواره سعی کرده‌اند که این قابلیت انسان را برای سازگاری و غلبه بر سختی‌ها افزایش دهند. وی گفت: تاب آور بودن به این معنا نیست که از این طریق بتوان زندگی بدون تجربه استرس را داشته باشید. بلکه تاب آوری به معنای توانایی مقابله با شرایط دشوار و پاسخ انعطاف پذیر به فشارهای زندگی است. تاب آوری توانایی سازگاری موفقیت آمیز با شرایط استرس زا و چالش برانگیز است.

نظرها

اخبار بیشتر