پیدا شدن مار کبری خشمگین در سرویس بهداشتی یک آپارتمان + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

پیدا شدن مار کبری خشمگین در سرویس بهداشتی یک آپارتمان + فیلم

مار کبری خشمگین با کمک یک مارگیر محلی از داخل یک آپارتمان به جنگل منتقل شد.
پیدا شدن مار کبری خشمگین در سرویس بهداشتی یک آپارتمان + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، یک زن هندی در سرویس بهداشتی آپارتمان خود با مار کبری خشمگینی مواجه شد. او بلافاصله به یک مارگیر محلی اطلاع داد تا این مار ۱۸۲ سانتیمتری را به جنگل منتقل کند.

بیشتر بخوانید: حمله پلنگ به روستاییان هفت زخمی در پی داشت + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لازمه قوی شدن کشور اجرای قاطع عدالت و مبارزه بی امان با فساد است/ مردم مناطق سیل زده به هیچ عنوان نگران تثبیت مالکیت اراضی خود نباشند/ حضور میلیونی مردم در نماز جمعه اخیر تهران از روزهای به یادماندنی انقلاب اسلامی شد

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
رئیس قوه قضاییه ادامه داد: فرمایشات مقام معظم رهبری، نقشه راه برای همه مردم و بویژه مسئولان بود که تلاش کنند کشور قوی شود. این موضوع هم تنها با سخنرانی اتفاق نمی‌افتد بلکه باید همانند شهید سلیمانی در صحنه حضور داشت. مکتب سردار سلیمانی (رضوان الله تعالی علیه)، مکتب حضور و خدمت خالصانه به مردم است و ایشان نماد خدمت خالصانه به مردم شدند. مردم ما از دوران گذشته تا کنون این تجربه را دارند که اعتماد به غرب، دستاوردی جز خسارت ندارد. براساس این گزارش، پس از اظهارات برخی از مسئولان شورای عالی قوه قضاییه در این جلسه، موضوع نهاد وکالت و قوانین مربوط به آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رد پای دلالان در کمبود مواد اولیه تولید

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
حلقه مفقوده تولید، مواد اولیه است. دلالان اجازه نمی‌دهند مواد اولیه تولید داخل، به دست تولید کننده‌ی داخلی برسد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نظر می‌رسد برنامه مدونی برای رفع نیاز صنایع کوچک و متوسط به مواد اولیه وجود ندارد.

:: رم- یک روز بدون خودرو در رم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شهرداری رم که در ۴ روز گذشته تردد خودرو‌های دیزل و خودرو‌های بنزینی قدیمی را در سطح شهر ممنوع کرده بود، امروز تردد همه‌ی وسایل نقلیه بنزینی و دیزل را به مرحله اجرا گذاشت. این تصمیم شهرداری رم در روز تعطیلی، با استقبال شهروندان پایتخت روبرو شده و مردم از گذران یک روز کامل بدون خودرو و با پای پیاده و یا با دوچرخه و وسایل نقلیه برقی راضی هستند. شهرداری رم هر سال در فصل زمستان به منظور کاهش آلودگی هوا، طرح ۴ یکشنبه بدون خودرو را به مرحله اجرا در می‌آورد. ممنوعیت تردد خودرو‌های بنزینی و دیزل در داخل شهر رم از ساعت ۷:۳۰ صبح به وقت محلی تا ۱۲:۳۰ و از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ ادامه خواهد داشت. جریمه در نظر گرفته شده برای متخلفان ۱۶۴ یورو اعلام شده است.
ایرناایرنا1 روز قبل
دکتر حمید رضا بیدخوری روز یکشنبه در پیش نشست مطبوعاتی این کنگره بین‌المللی که قرار است فروردین ماه سال آینده در مشهد برگزار شود افزود: یکی از اهداف مهم برگزاری این کنگره بین‌المللی ایجاد همگرایی بین مرکز تولید کننده علم و ذینفعان این بخش و همچنین جذب توریسم سلامت از مبدا و ارائه خدمات بهتر در راستای بهره وری عمومی از دستاوردهای علمی کشور در زمینه سلولهای بنیادی و ژنتیک است. دبیر اجرایی سومین کنگره بین‌المللی سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی گفت: یکی دیگر از اهداف برگزاری این کنگره بین‌المللی ایجاد ارتباط علمی پایدار با به اشترک گذاشتن دستاوردهای علمی با کشورهای جهان با اولویت کشورهای منطقه است و تاکنون به رغم تحریم و فشارهای ظالمانه آمریکا دانشمندانی از کشورهای آلمان، ترکیه، پاکستان، بنگلادش، قطر، عمان، هلند، گرجستان و خود آمریکا برای شرکت در این رخداد مهم علمی منطقه اعلام آمادگی کرده‌اند. دکتر احمد رضا بهرامی افزود: امسال انجمن ژنتیک کشور نیز همزمان در این کنگره شرکت دارد و این کنگره با هدف گردآوری و تبادل توانمندی‌ها در زمینه‌های علمی، فنی، اقتصادی برگزار می‌شود و اولویتش محوریت درمان با استفاده از این علوم، تولید ثروت و افزایش همکاریهاست. او با تاکید بر این که منابع عظیم دانشی و بهره برداری از هم جدا افتاده‌اند اضافه کرد: باید بررسی کنیم این نقص را چگونه می‌توانیم به همگرایی تبدیل کنیم و گاهی به نظر می‌رسد که این واگرایی‌ها با هدف کسب منافعی به عمد اتفاق می‌افتد. دبیر علمی این کنگره نیز گفت: این رخداد علمی بین المللی در روزهای ۲۳ تا ۲۵ فروردین ماه سال آینده در مشهد برگزار می‌شود و همه دانشجویان و استادان رشته‌های پزشکی و زیر مجموعه می‌توانند با مراجعه به سایت WWW. MASHADSTEMCEIIS. COM در این کنگره شرکت و مقالات خود را تا ۳۰ بهمن ماه ارائه کنند.

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

فیلم | برف سنگنین یعنی این؛ بقیه شوخی است

همشهریهمشهری6 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر