خودروی مدرنی که به شیوه بسیار جذابی هدایت می‌شود + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

خودروی مدرنی که به شیوه بسیار جذابی هدایت می‌شود + فیلم

خودروی مدرنی طراحی و تولید شده است که به شیوه‌ای بسیار متفاوت و جذاب هدایت می‌شود.
خودروی مدرنی که به شیوه بسیار جذابی هدایت می‌شود + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، شرکت هوندا به تازگی از خودرویی جذابی رونمایی کرده است که نحوه هدایت آن با دیگر خودروها متفاوت است.

به گفته سازندگان این خودرو، برای روشن کردن ماشین کافی است با انگشت، دو بار به فرمان آن ضربه زده شود.

در این خودروی مدرن، برای گاز دادن باید فرمان به سمت جلو هل داده شود و برای ترمز کردن، راننده باید فرمان را به سمت خود بکشد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / حضور مقام معظم رهبری در پای صندوق‌های رأی

ایسناایسنا1 روز قبل
در نخستین دقایق آغاز رسمی انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان، مقام معظم رهبری رأی خود را به صندوق‌های این دو انتخابات انداختند.

«نماینده مجلس در اعلام اموالش نباید پنهان‌کاری کند»

مهرمهر1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
ویروس کرونا که نزدیک دو ماه پیش در چین شایع شد، حالا بسیاری از کشور جهان را درگیر کرده است. پای این بیماری ناشناخته به ایران هم باز شد و در قم تاکنون دو قربانی گرفته است. او می‌گوید: نخستین نشانه‌های کرونا ویروس اواسط دسامبر سال ۲۰۱۹ در شهر ووهان پایتخت مرکز هوبی در ۱۱۲۵ کیلومتر پکن مشاهده شده است. اگرچه بسیاری قبل از شیوع این بیماری در ووهان، مسافرت‌های خود را آغاز کرده بودند اما بسیاری از مردم به خاطر شیوع آن در خانه‌هایشان ماندند. مردم از انتشار شایعه و هر خبر بد و ناامید کننده در مورد آمار مرگ و میر و شیوع کرونا خودداری می‌کردند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شرکت هواپیمایی ماهان در خصوص انجام پروازهای چین بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است: پروازهای هواپیمایی ماهان در چند روز اخیر به مقصد کشور چین، بنا به درخواست دولت جمهوری اسلامی ایران، برای ارسال کمک‌های بشر دوستانه، با رعایت تمام نکات ایمنی بوده است. پروازهای مسافری هواپیمایی ماهان به چین، از چند هفته پیش لغو شده تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم/ سردار حاجی‌زاده در صف رای‌گیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر