سردار حاجی‌زاده: بعد از شنیدن خبر سقوط هواپیمای اوکراینی آرزوی مرگ کردم (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران

در ادامه بخوانید

نخستین فیلم از سقوط هواپیما در افغانستان

همشهریهمشهری15 ساعت قبل
فردا نیوزفردا نیوز16 ساعت قبل
ساختار بانک مرکزی در طرح بانکداری مجلس کمکی به رونق تولید نمی‌کندعضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: تعارض مسئله رکود و تورم یکی از مهم‌ترین چالش‌های هدفگذاری بانک مرکزی است. در طرح بانکداری باید به موضوع ساختار توجه می‌شدندری درباره اینکه آیا بانک مرکزی ابزاری برای تحقق اهداف پیش بینی شده دارد، تصریح کرد: اگر در طرح بانکداری مجلس روی اصلاح ساختار تمرکز می‌شد و مشخص می‌کردند که حکمرانی در بانک مرکزی به چه شکل باشد کفایت می‌کرد و نیازی نبود ابزارها ذکر شود. بانک مرکزی ما به صورت سنتی به دنبال هدف گذاری نرخ ارز بوده که آن هم از بیرون به این بانک دیکته می‌شود. این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: طرح بانکداری مجلس اجازه نفوذ دولت به بانک مرکزی را می‌دهد و رژیم هدف گذاری نرخ ارز از بین نرفته است. وی اظهار داشت: مورد اصلی که باید مدنظر قرار می‌گرفت فشارهایی است که در مورد نرخ ارز به بانک مرکزی وارد می‌شود.
طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
طرفداری - وضعیت بشار رسن و پرسپولیس کماکان مبهم است. به گزارش فارس، چند روزی است بحث جدایی بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس به گوش می‌رسد و هفته گذشته نیز نامه‌ای از سوی مدیر برنامه این بازیکن به باشگاه پرسپولیس ارسال شده است و مهلتی ۱۰ روزه برای پرداخت مطالبات این بازیکن به باشگاه داده‌اند. وی در ادامه افزود: حقیقت این است باشگاه پرسپولیس در حق بشار رسن ظلم می‌کند، بازیکن بی حاشیه و کم حرف نباید این مشکل برایش پیش بیاید. بشار خیلی وقت است پول نگرفته است او باید به ۶ خانواده نان برساند و این واقعا درست نیست. دژبد درباره مقدار طلب بشار از باشگاه پرسپولیس گفت:

جزئیات انفجار در مرکز غیرمجاز گاز LPG در اسلامشهر

الفالف1 روز قبل
جزئیات انفجار در مرکز غیرمجاز گاز LPG در اسلامشهرگروه حوادث الف، ۶ بهمن ۱۳۹۸، ۲۳:۵۵ ۳۹۸۱۱۰۶۱۹۷جزئیات انفجار در مرکز غیرمجاز گاز LPG از زبان فرماندار اسلامشهر

فیلمی از یک بیمار مبتلا به کرونا در ووهان چین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل

پرشدن مزارع از گل و لای در روستای زرآباد بر اثر سیل

مهرمهر18 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر