ایستادگی ورزشکاران مطرح آمریکایی مقابل سیاست‌های نادرست ترامپ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

ایستادگی ورزشکاران مطرح آمریکایی مقابل سیاست‌های نادرست ترامپ + فیلم

شمار چشمگیری از ورزشکاران مطرح آمریکایی، به تازگی به جمع مخالفان ترامپ اضافه شده‌اند.
ایستادگی ورزشکاران مطرح آمریکایی مقابل سیاست‌های نادرست ترامپ + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی شمار زیادی از ورزشکاران مطرح آمریکایی به جمع معترضین این کشور به سیاست‌های دونالد ترامپ پیوسته‌اند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | انتقاد سنگین روحانی از شورای نگهبان | این شد انتخابات؟!

همشهریهمشهری11 ساعت قبل
حسن روحانی با انتقاد از شیوه تحقیقات شورای نگهبان و بی‌توجهی آنها به گزارش نهادهای نظارتی گفت: اینکه شخصی همسایه‌هایش را ببیند و به آنها کادو بدهد تا از او تعریف کنند و تایید صلاحیت بگیرید، شد انتخابات …؟! دریافت ۹ MB کد خبر ۴۸۱۱۶۳

فیلم/ تکذیب ورود کرونا به ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل

فیلم هایی که بیشترین جایزه اسکار را کسب کردند + عکس

5+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین7 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز19 ساعت قبل
استیضاح ترامپ، شوی نمایشی دموکرات‌ها است و بعید است به نتیجه برسدبه نظر می‌رسد «دونالد ترامپ» نامحبوب‌ترین رییس جمهوری امریکا توانسته با سازماندهی کارزار انتخاباتی پرشور با حضور طرفداران، پیشتاز عرصه رقابت‌های انتخاباتی باشد. برای میلیون‌ها نفر در خارج از امریکا تصور پیروزی دوباره ترامپ دشوار است. شیلر می‌گوید اگر تا زمان انتخابات وضعیت این گونه ادامه یابد احتمال پیروزی ترامپ بالاست. او معتقد است در وضعیت خوب اقتصادی رای دهندگان تمایل زیادی به تغییرات رادیکال ندارند و مایل به ادامه وضع کنونی خواهند بود". کارزار ترامپ اعلام کرده که استیضاح رییس‌جمهوری شوی نمایشی دموکرات‌ها و اقدامی فاقد اعتبار است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق؛ از جنوب شرق استان ادلب خبر می‌رسد، عملیات نیروهای ارتش سوریه علیه مواضع تحت اشغال گروهک‌های تروریستی ادامه دارد و درگیری‌های سنگین میان طرفین در جریان است. وی همچنین افزود: نیروهای ارتش سوریه در حال حاضر در حال پاکسازی و امن کردن محله‌های مختلف شهرک «معره نعمان» از عناصرمخفی تروریستی، بمب و تله‌های انفجاری هستند. معره نعمان یکی از مهمترین پایگاه‌های گروهک‌های تروریستی در جنوب شرق استان ادلب به شمار می‌اید و نیروهای ارتش سوریه با آزادی این شهرک راه را برای پیشروی به سمت مرکز استان ادلب (آخرین مرکز تجمع متمرکز گروهک‌های تروریستی) باز کردند. ظهر امروز نیز نیروهای ارتش سوریه با آزادی «کفروما» توانستند ابتدا ارتباط تروریست‌ها را از شهرک «کفرنبل» به سمت «معره نعمان» قطع کردند و همچنین فشار را بر تروریست‌ها در شهرک معره نعمان از محور غربی چند برابر کنند تا مسیر برای پاکسازی کامل این شهرک باز شود. به گزارش مشرق با آزادی شهرک معره نعمان مجموع تعداد شهرک‌ها و ارتفاع‌های آزاد شده به ۳۳ و مجموع مساحت ازاد شده به حدود ۳۰۰ کیلومتر مربع رسید.

نظرها

اخبار بیشتر