مسابقه قایق‌های اژدها بر روی یخ در شمال چین + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اجتماعی

مسابقه قایق‌های اژدها بر روی یخ در شمال چین + فیلم

مغولستان داخلی چین میزبان مسابقه قایق‌های اژدها بر روی یخ بود.
مسابقه قایق‌های اژدها بر روی یخ در شمال چین + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، سرمای شدید هوا در مغولستان داخلی چین در شمال این کشور باعث یخ زدن دریاچه‌ها شد.

یخ زدن دریاچه‌ها فرصت مناسبی برای برگزاری مسابقه مفرح قایق‌های اژدها بر روی یخ ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید: برگزاری مسابقه قایقرانی دراگون بر روی دریاچه یخ بسته + فیلم 

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / وضعیت آبگرفتگی در برخی از نقاط اهواز

ایسناایسنا19 ساعت قبل
موج جدید بارش باران در شهرستان اهواز باعث آبگرفتگی برخی از معابر نقاط مختلف این شهرستان شده است. بیشترین میزان این بارش‌های اخیر مربوط به شهر «بستان» بوده است. در شهر اهواز نیز حدود ۲۲ میلی‌متر بارن باریده است که موجب آبگرفتگی معابر و بروز مشکلاتی در عبور و مرور شهروندان شده است. شهروندان مناطق آبگرفته به دلیل افزایش بیماری‌ها و عدم رسیدگی مسئولان شهری در رفع مشکلات پیش‌آمده معترض‌اند و خواستار رفع فوری مشکلات محله‌هایشان هستند. تصویربردار: مهناز دژبان / تدوینگر: آرام توکلی
ایرناایرنا19 ساعت قبل
اکرامی گفت: بررسی بعدی ما یافتن منشاء این آلودگی و ایجاد بیماری است که باعث آلودگی آب تالاب میانکاله و تلف شدن چند هزار بال پرندگان مهاجر زمستان گذران شده است. این دامپزشک توضیح داد: احتمالا مرگ پرندگان حدود ۱۰ روز پس از آلودگی منبع غذایی و مصرف آن شروع شده و همچنان ادامه دارد. ممنوعیت مصرف پرندگاناین عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی چالوس در مورد دلیل ممنوع شدن مصرف پرندگان شکاری وحشی هم گفت: بر اساس اصول بهداشتی در زمانی که برخی بیماری ناشناخته در پرندگان ایجاد می‌شود، باید از مصرف پرندگان وحشی برای سلامت مصرف کنندگان خودداری شود. وی افزود: باید این ممنوعیت برای مصرف پرندگان تا مشخص شدن علت قطعی بیماری ادامه داشته باشد و توصیه ما به مردم این است که برای سلامتشان از خوردن گوشت پرندگان وحشی تا اطلاع ثانوی خودداری کنند. محیط زیست مازندران یک روز پس از آشکار شدن تلفات پرندگان مهاجر در میانکاله، هرگونه شکار پرندگان در این منطقه را ممنوع کرد و به مردم در باره مصرف گوشت پرندگان وحشی هشدار داد.
تابناکتابناک15 ساعت قبل
بیشتر بخوانیدمولتی میلیاردر هروئینی دستگیر شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از دستگیری قاچاقچی معروف مواد مخدر در یکی از شهر‌های جنوب کشور خبر داد. سرهنگ امیری از دستگیری ۲ جوان موتور سوار که مواد مخدر و طلا سرقتی همراه داشتند، خبر داد. بیشتر بخوانیدپسر عمو‌های جیب بر حرفه‌ای در مترو تهران دستگیر شدندرئیس پلیس مترو تهران از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه‌ای در مترو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد. رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه‌ای در مترو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد. بیشتر بخوانید قتل همسر به خاطر تبعیض بین فرزندانمرد جنایتکار که همسر دومش را با خوراندن سیانور به قتل رسانده بود پس از ۱۱ ماه راز این جنایت را فاش کرد.
ایرناایرنا15 ساعت قبل
غفاری به نقش عوامل ژنتیکی در بروز سقط مکرر اشاره کرد و گفت: شایع‌ترین علت سقط جنین اختلالات کروموزومی است. در چنین حالتی، گام نخست بررسی ژنتیکی محصولات بارداری است. اگر به هر دلیل محصول بارداری قابل ارائه به آزمایشگاه نبود، پدر و مادر باید به لحاظ ژنتیکی بررسی شوند تا از بروز سقط مکرر یا معلولیت و بیماری ژنتیکی در نوزاد پیشگیری شود. ‎‎وی اظهارداشت: خوشبختانه در ایران تمام تکنیک‌های پیشرفته ژنتیکی، هم‌سطح با مراکز پیشرفته جهان، قابل دسترسی است اما به هرحال این روش‌ها هزینه‌بر است و لازم است از زوج‌های نابارور حمایت مالی شود تا بتوانند از این دستاوردها بهره‌مند شوند. در واقع، این امر هم از بار اندوه و نگرانی خانواده‌ها می‌کاهد و هم از لحاظ سیاست‌های کلان جمعیتی و بهداشتی مهم است و سیاست‌گذاران و مدیران ارشد کشور باید به تسهیل شرایط استفاده از خدمات درمان ناباروری در کشور به طور ویژه توجه کنند.

دانستنی‌های جالب درباره کلمبو؛ باغ شهر عشق

6+
کجاروکجارو6 ساعت قبل
ایرناایرنا19 ساعت قبل
رییس شورای حل اختلاف گلستان روز دوشنبه اظهار داشت: محکوم به قصاص سال ۹۱ به دنبال اختلافات خانوادگی و پس از درگیری و عدم کنترل خشم، مرگ نوجوان ساکن شهر قرق از توابع شهرستان گرگان را رقم زده بود. وی افزود: اعضای شورای حل اختلاف شعبه صلحی ویژه زندان گرگان پس از مشاهده آثار ندامت از سوی زندانی و سعی در جبران مافات، در چند مرحله از اولیای‌دم، معتمدان و ریش‌سفیدان محلی برای میانجگری دعوت کردند. به گفته جعفری با پادرمیانی اعضا شعبه صلحی شورای حل اختلاف زندان گرگان اولیای دم از حق قانونی و شرعی خود گذشتند و قاتل را بخشیدند. با بخشش این دو نفر تعداد کسانی که از ابتدای امسال در گلستان از قصاص نجات یافتند به ۱۳ تن رسید. رییس شورای حل اختلاف گلستان تاکید کرد که اعضای شورا در پرونده‌ افراد شروری که یقین دارند آزادی او سبب تکرار شرارت این فرد در جامعه می‌شود برای صلح و سازش اقدام نمی‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر