تجمع اعتراضی در لندن ضد سیاست‌های آمریکا علیه ایران با حضور چهره‌های سرشناس سیاسی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

تجمع اعتراضی در لندن ضد سیاست‌های آمریکا علیه ایران با حضور چهره‌های سرشناس سیاسی + فیلم

مردم انگلیس به همراه چهره‌های سرشناس سیاسی ضد اقدامات آمریکا علیه ایران تجمع اعتراضی برگزار کردند.
تجمع اعتراضی در لندن ضد سیاست‌های آمریکا علیه ایران با حضور چهره‌های سرشناس سیاسی + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، تجمع اعتراضی با حضور چهره‌هاس سرشناس سیاسی و رهبران سازمان‌های حقوق بشری و ضد جنگ در مخالفت با فعالیت‌های بی ثبات کننده آمریکا در منطقه و اقدام تروریستی ضد ایران در لندن پایتخت انگلیس برگزار شد.

جرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلیس در این تجمع رویکردهای آمریکا را عامل اصلی وقایع اخیر و افزایش تنش‌ها در منطقه دانست.

بیشتر بخوانید: تظاهرات مردم انگلیس در محکومیت ترور سردار سلیمانی در مقابل سفارت آمریکا در لندن + فیلم 

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو14 ساعت قبل
مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس پس از باخت دو بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس واکنش عجیبی به خبرنگاران انجام داد. مسعود شجاعی پس از شکست تراکتور مقابل پرسپولیس در مواجهه با خبرنگاران گفت: کاپیتان اشکان دژاگه است و او صحبت می‌کند. فوتبال ما ملانصرالدینی است و فوتبال ما همه چیزش باید به هم بیاید.
مهرمهر15 ساعت قبل
شیرازی تاکید کرد بحث هیات فوتبال تهران فقط گرفتن استعلام از سازمان لیگ بوده و نه بیشتر! ما هم از سازمان لیگ سئوال کردیم و استعلام گرفتیم که آیا خروجی به پاتوسی تعلق می‌گیرد یا خیر! در حال حاضر ابهامات زیادی درباره هیات فوتبال تهران و فعالیت شما به عنوان رئیس هیات وجود دارد. انتخابات هیات تهران چه زمانی برگزار می‌شود؟ - بر اساس بند ۹ ماده ۲۴ آیین نامه، مسئولیت هیات تا زمان برگزاری انتخابات با رئیس هیات است و بنده هم رئیس هستم. * ابهامات پیرامون دیر برگزار شدن انتخابات هیات تهران شائبات مهندسی کردن مجمع تهران را هم قوت بخشیده است.
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
آقای فتح الله زاده با تمام بازیکنان ایران قرارداد امضا کرده بود اما آنها به پرسپولیس آمدند! مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به ادعاهای علی فتح الله زاده پاسخ داد. آقای فتح الله زاده با تمام بازیکنان ایران قرارداد امضا کرده بود اما آنها به پرسپولیس آمدند! جواد زرینچه چند قدم تا پرسپولیسی شدن فاصله داشتدر بازی هایی که ما در کویت داشتیم برایمان یار کمکی آمد. به هر حال آقای فتح الله زاده دوست من است و گاهی دوست دارد مطالبی را عنوان کند و شنیده شود.

فیلم هولناک لحظه سقوط هلی کوپتر کوبی برایانت

مهرمهر18 ساعت قبل

پرشدن مزارع از گل و لای در روستای زرآباد بر اثر سیل

مهرمهر18 ساعت قبل

آخرین خبر از مرگ اسطوره بسکتبال / دختر ۱۳ ساله‌اش نیز همراه او جان باخت + فیلم

رکنارکنا22 ساعت قبل
فرزند از دست رفته او، جیانا ماریا برایانت ۱۳ ساله بود که هنگام سفر با هلی‌کوپتر همراه پدرش به قصد حضور در آکادمی برایانت، سقوط کرد. لازم به ذکر است که شب گذشته کوبی برایانت که بسیاری از او به عنوان بهترین بسکتبالیست تاریخ نام می‌برند، بر اساس سانحه سقوط هلیکوپتر درگذشت. توییت پیشگویی که نوع مرگ کوبی برایانت را گفته‌ بود! یک توییت پیشگویی درباره مرگ ستاره بسکتبال آمریکا به شدت در حال دست به دست شدن در سطح مردم آمریکا و دنیاست. ماجرا این است که شخصی در سال ۲۰۱۲ در توییتر خود پیش بینی کرده بود که کوبی برایانت در سقوط هلی کوپتر جان خود را از دست خواهد داد!

نظرها

اخبار بیشتر