بزرگداشت سردار سلیمانی در دیگر کشور‌های جهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

بزرگداشت سردار سلیمانی در دیگر کشور‌های جهان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
در کشور‌های مختلف جهان آئین گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش برگزار شد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما؛ در کشورهای مختلف جهان آئین گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش که در حمله هوایی آمریکایی‌ها در بغداد به شهادت رسیدند، برگزار شد. شرکت کنندگان ضمن ابراز انزجار از این اقدام آمریکایی‌ها بر ضرورت خروج هرچه سریعتر نظامیان خارجی به ویژه اشغالگران آمریکا از منطقه غرب آسیا تاکید کردند.

هند

مراسم گرامیداشت یادوخاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان این شهید بزرگوار در شهر امروهه هند برگزار شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان این شهید بزرگوار در شهر دانشجویی علیگرد هند برگزار شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیلبنانرئیس فراکسیون مقاومت و وفاداری مجلس لبنان گفت فداکاری‌های حاج قاسم سلیمانی در جنگ سی و سه روزه علیه صهیونیست‌ها فراموش نشدنی است، امریکا باید از منطقه خارج شود.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس که دیروز در شهر صیدا در جنوب لبنان برگزار شد، محمد رعد رئیس فراکسیون مقاومت و وفاداری مجلس لبنان با تاکید بر اینکه، امریکایی‌ها ضربه‌ی سختی در عین الاسد دریافت کردند گفت: آمریکا با ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس اقدامی احمقانه را انجام داد و نقطه آغازی بر پایان منحوسش در منطقه را کلید زد.

محمد رعد افزود: لبنانی‌ها هیچ گاه رشادت‌های این فرمانده‌ی جهانی محور مقاومت را در جنگ سی و سه روزه و مبارزه با تروریسم محور امریکایی، عبری، سعودی در منطقه فراموش نخواهند کرد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد

تریبون مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد.

هدف آمریکایی‌ها از به شهادت رساندن سردار سلیمانی چه بود؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل

سومین سالگرد رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این مراسم اقای جهانگیری با اشاره به حوادثی، چون به شهادت رساندن سردار سلیمانی، جان باختن تعدادی از مردم کرمان در مراسم تشییع سردار شهید، سقوط هواپیمای اوکراینی و حادثه اتوبوس سوادکوه گفت: برآوردن خواست ملت ایران و انتظار مقام معظم رهبری در تحقق انتقام سخت از دولت جنایتکار آمریکا که اعلام کرده بود اگر ایران عکس العملی انجام دهد ما ۵۲ نقطه ایران را مورد هدف قرار می‌دهیم، با حمله موشکی به پایگاه عین الاسد ثمره شیرین و ماندگاری به جای ماند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به دنبال افشای فشار رییس جمهوری آمریکا بر اوکراین، ۲۱۹ نماینده از مجموع ۴۳۵ عضو مجلس نمایندگان آمریکا در پنجم مهرماه رای به استیضاح ترامپ دادند. قرار است سنا جلسه محاکمه ترامپ را آغاز کند. بر اساس قوانین استیضاح در سنا، روند محاکمه همان روزی که پلوسی مفاد استیضاح را ارائه دهد، آغاز می‌شود مگر این که روز ارائه آن یکشنبه باشد. پلوسی در بیانیه‌ای اعلام کرد که مفاد استیضاح ترامپ به همراه هفت مدیر دموکرات به سنا ارسال خواهد شد. مدیران استیضاح از مجلس نمایندگان آمریکا قرار است به عنوان دادستان در محاکمه ترامپ در سنا حاضر شوند.
رکنارکنا5 ساعت قبل
به گزارش رکنا، اظهارات اخیر آیت الله «احمد علم‌الهدی» امام جمعه مشهد درباره «تکه تکه» کردن سفیر انگلیس به خاطر حضور در یک تجمع اعتراضی در تهران، در رسانه‌های جهانی بازتاب داشته است. به گزارش عصرایران، «ریچارد گرنل» سفیر آمریکا در آلمان که دیدگاهی بسیار نزدیک به تندروهای جمهوریخواه آمریکایی علیه ایران دارد، با انتشار فیلم اظهارات علم الهدی درباره سفیر انگلیس در توییتر، نوشت: این اظهارات را نمی‌شود نادیده گرفت. روزنامه «سان» بریتانیا نیز با بازتاب اظهارات علم الهدی نوشت: سفیر انگلیس در تهران پس از اینکه از سوی امام جمعه مشهد به «تکه تکه» شدن تهدید شد، تهران را به مقصد کشورش ترک کرد. بسیاری از روزنامه‌ها و وب سایت‌های خبری بریتانیا هم طی روزهای گذشته اظهارات علم‌الهدی درباره تکه تکه کردن سفیر انگلیس را بازتاب داده‌اند. خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز با اشاره به اظهارات مقامات قضایی ایران درباره ضرورت اخراج سفیر بریتانیا از کشور به عنوان «عنصر نامطلوب»، اظهارات علم‌الهدی را درباره سفیر بریتانیا بازتاب داده است.

نظرها

اخبار بیشتر