یک روز برفی در مشهد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا

یک روز برفی در مشهد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خراسان رضوی در پی بارش برف در مشهد از عصر دیروز، خیابان‌ها و معابر این شهر سفیدپوش شد.

همزمان با اعلام هواشناسی خراسان رضوی و تغییرات جوی در استان، موج بارشی‌ای که از دیروز وارد خطه خراسان رضوی شده بود، باعث سفیدپوش‌شدن کوه‌ها، درختان، معابر، خیابان‌ها و فضاهای عمومی شهر مشهد شد. بارش نزولات آسمانی باعث کاهش دما و احتیاط وسایل نقلیه عمومی و عابران پیاده در عبورومرور شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم هولناک لحظه سقوط هلی کوپتر کوبی برایانت

مهرمهر17 ساعت قبل
ایرناایرنا13 ساعت قبل
غفاری به نقش عوامل ژنتیکی در بروز سقط مکرر اشاره کرد و گفت: شایع‌ترین علت سقط جنین اختلالات کروموزومی است. در چنین حالتی، گام نخست بررسی ژنتیکی محصولات بارداری است. اگر به هر دلیل محصول بارداری قابل ارائه به آزمایشگاه نبود، پدر و مادر باید به لحاظ ژنتیکی بررسی شوند تا از بروز سقط مکرر یا معلولیت و بیماری ژنتیکی در نوزاد پیشگیری شود. ‎‎وی اظهارداشت: خوشبختانه در ایران تمام تکنیک‌های پیشرفته ژنتیکی، هم‌سطح با مراکز پیشرفته جهان، قابل دسترسی است اما به هرحال این روش‌ها هزینه‌بر است و لازم است از زوج‌های نابارور حمایت مالی شود تا بتوانند از این دستاوردها بهره‌مند شوند. در واقع، این امر هم از بار اندوه و نگرانی خانواده‌ها می‌کاهد و هم از لحاظ سیاست‌های کلان جمعیتی و بهداشتی مهم است و سیاست‌گذاران و مدیران ارشد کشور باید به تسهیل شرایط استفاده از خدمات درمان ناباروری در کشور به طور ویژه توجه کنند.

جزئیات انفجار در مرکز غیرمجاز گاز LPG در اسلامشهر

الفالف1 روز قبل
جزئیات انفجار در مرکز غیرمجاز گاز LPG در اسلامشهرگروه حوادث الف، ۶ بهمن ۱۳۹۸، ۲۳:۵۵ ۳۹۸۱۱۰۶۱۹۷جزئیات انفجار در مرکز غیرمجاز گاز LPG از زبان فرماندار اسلامشهر

ویدئو / روحانی: مجلس هم برای شما باشد؛ نوش جانتان

ایسناایسنا15 ساعت قبل
رئیس‌جمهور دوشنبه (۷ بهمن) در جمع استانداران و فرمانداران سراسر کشور سخنرانی کرد. حسن روحانی در بخشی از سخنان خود، خطاب به برخی جریانات حاکم بر برخی دستگاه‌ها، گفت: «شما که در جلسات خصوصی و اتاق‌های فکر خود می‌گویید مجلس بعدی صد درصد برای ماست. اگر مجلس بعدی برای شماست، دیگر چرا اینقدر غصه می‌خورید؟ بگذارید لااقل مشارکت شکل بگیرد و رقابت بالا برود و مجلس هم برای شما باشد. نوش جانتان. ما مشکلی با این داستان نداریم.»
ایرناایرنا12 ساعت قبل
وی درعین حال گفت: مرزبانی به عنوان پشتیبان مردم مرزنشین کشور از تجارت قانونی و تبادل کالا حمایت کرده ولی با پدیده قاچاق برخورد می‌کند. وی با بیان اینکه حدود ۲٫۵میلیون مرزنشین در کشور داریم بیان کرد: مرزبانی با عموم مرزنشینان کشور که عموما عشایر و روستاییان هستند تعامل و همکاری دارد و مردم نیز مرزبانی را از خود می‌دانند. فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران افزود: عزت ما در گرو تبعیت محض از ولی فقیه است چیزی که شهید حاج قاسم سلیمانی با همه وجود و تا آخرعمر به آن پایبند بود. بیکاری، برخی آسیب‌های اجتماعی، محرومیت‌ها، ضرورت به کارگیری نیروهای بومی در مجموعه مرزبانی منطقه از جمله مشکلات و خواسته‌های عشایر مرزنشین دشت آزادگان و هویزه بود. حماسه مقاومت سرسختانه عشایر مرزنشین غرب خوزستان در مقابل تجاوز نظامی رژیم بعثی عراق در سال ۱۳۵۹ در تاریخ این مرز و بوم ماندگار است.

نظرها

اخبار بیشتر