فیلم/ روند بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

در ادامه بخوانید

مازن آنلاینمازن آنلاین10 ساعت قبل
در گفتگو با مهر عنوان شد: پیام مازند - ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران، وضعیت محورهای استان را برفی و لغزنده اعلام کرد. محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ترافیک عادی و روان در محورهای استان اظهار داشت: از نظر شرایط جوی شاهد بارش برف در برخی مقاطع محورهای سوادکوه و بارش پراکنده برف در محور کندوان و کیاسر هستیم. وی با اظهار اینکه وضعیت آسمان در دیگر مناطق ابری است از رانندگان خواست تا هنگام تردد از محورهای کوهستانی زنجیر چرخ همراه داشته باشند. براساس اعلام ستاد مدیریت بحران مازندران برخی مدارش شهرستان کلاردشت به دلیل بارش برف تعطیل اعلام شده است. در حال حاضر وضعیت مناطق مختلف مازندران از نظر جوی ابری همراه با بارندگی، در دامنه‌ها و ارتفاعات مه آلود است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین20 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، برخی از مدارس شهرستان تبریز در شیفت صبح روز شنبه ۵ بهمن ماه، به دلیل بارش شدید برف و کولاک و سرما، از سوی آموزش و پرورش تعطیل اعلام شد. در نواحی پنجگانه تبریز، مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی و ابتدایی شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل خواهند بود. دانش آموزان تبریزی دقت کنند، روز شنبه ۵ بهمن شیفت صبح صرفا مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی و ابتدایی شهری و روستایی تعطیل اعلام شدند. با این حساب دانش آموزان ابتدایی تبریز نیز همانند دانش آموزان شهرستان‌های مرند، اهر، اسکو و… اولین روز هفته خود را با تعطیلی سپری خواهند کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- تحلیل‌گر مسائل بین الملل پستی به این شرح در فضای مجازی منتشر کرده است: به خیابان‌های بغداد نگاه کنید. به خیابان‌های بغداد نگاه کنید. امریکا از همان جایی ضربه نهایی را خواهد خورد که به آن امید نهایی بسته بود: ‘مردم’» براساس گزارش میزان، در پی اقدام جنایتکارانه آمریکا در شهادت سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و تعدادی از مبارزان مقاومت حشد الشعبی، پارلمان عراق با اکثریت آرا طرح اخراج نیرو‌های آمریکایی را به تصویب رساند. تظاهرات امروز در بغداد نیز ماحصل اقدامات اخیر است. انتهای پیام/

ببینید | بازتاب گزارش همشهری در باره کتاب سازی برخی استادان

همشهریهمشهری1 روز قبل

فن آوری در دانشگاه امیر کبیر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

قرنطینه جالب کارمندان چینی در مناطق آلوده به‌ویروس کرونا (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر