فیلم/ ماجرای تجمع خانواده سربازان حاضر در عین الاسد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ ماجرای تجمع خانواده سربازان حاضر در عین الاسد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
تجمع خانواده سربازان آمریکایی حاضر در عین الاسد مقابل خانه سناتور آمریکایی: "۴ روز است موبایل‌های فرزندانمان جواب نمی‌دهد؛ چرا به ما دروغ می‌گویید؟"

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز20 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، حسن روحانی در بخشی از سخنان روز گذشته خود گفته است: «شماها که در جلسات خصوصی خود می‌گویید مجلس بعدی صددرصد مال ما هست …اگر مال شماست چرا غصه می‌خورید؟ شما که اینجوری در اتاق فکر گفتید مجلس بعدی صددرصد مال ماست؛ الحمدالله مال شماست؛ اگر مال شماست بگذارید یک رقابت شکل بگیرد» صرف نظر از بازی زودهنگام انتخاباتی رییس جمهور و مجری انتخابات و بدون درنظر گرفت صحت و سقم این ادعا، سؤال اساسی اینجاست که حسن روحانی که بارها از مذمت شنود سخن گفته و نهادهای کشور را متهم کرده است، چگونه به مکالمات و محتوای جلسات خصوصی مورو اشاره‌اش دسترسی دارد؟ رییس جمهور امنیتی با همراهی امنیتی‌ترین کابینه تاریخ، غیر از شنود با چه ابزار دیگری می‌تواند از محتوای جلسات خصوصی منتقدان باخبر شود؟ آیا رد صلاحیت بستگان رییس جمهور او را اینگونه بی‌محابا به میدان جناح‌بازی‌های انتخابات آورده است؟ آیا روحانی با علم به تک رقمی شدن محبوبیت خود و دولتش و البته جناح حامی او، بار دیگر تلاش می‌کند از تجربه انتخابات ۹۲ و ۹۶ برای دوقطبی‌سازی برای انتخابات مجلس هم استفاده کند؟ پیش‌تر منتقدان دولت و برخی نمایندگان مجلس نسبت به‌احتمال شنود از سوی دولت امنیتی حسن روحانی هشدار داده بودند.
مهرمهر10 ساعت قبل
بنابراین، پر واضح است که تلاش‌های خصمانه و مشکوک تروریست‌های آمریکایی در مرزهای عراق با هدف تحت فشار قرار دادن دولت بغداد صورت می‌پذیرد و سردمداران آمریکایی تلاش می‌کنند از این اقدام خود به عنوان اهرم فشاری بر مقامات عراقی بهره‌برداری کنند. بدون شک، این تحرکات نظامی نمی‌تواند با تلاش‌های سابق آمریکایی‌ها بی ارتباط باشد. واشنگتن در صدد است تا در صورت عملیاتی شدن مصوبه پارلمان عراق مبنی بر اخراج تروریست‌های آمریکایی، اینگونه القا کند که حضورش در عراق در چارچوب حضور نیروهای بین المللی است. همزمان با تحرکات نظامی، آمریکایی‌ها تحرکات سیاسی گسترده و کارشکنی‌های بیشماری را جهت بحران‌سازی سیاسی در عراق را در پیش گرفته‌اند. این در حالی است که تظاهرات میلیونی اخیر در عراق عمق نفرت مردم این کشور از تروریست‌های آمریکایی را به منصه ظهور رساند و نشان داد که مردم عراق کوچک‌ترین ارزشی برای نیروهای آمریکایی قائل نیستند.
ایرناایرنا19 ساعت قبل
به نوشته این روزنامه چاپ کره جنوبی، ارتش این کشور معتقد است این تجهیزات جدید صرفا برای شناسایی مستقر نشده است و کره شمالی به مقاصد تهاجمی می‌اندیشد. یک مقام نظامی کره جنوبی به چوسان گفت، به نظر می‌رسد تقویت این تجهیزات در راستای راهبرد کلی کره شمالی برای بهبود توانمندی‌های نظامی اش در ساحل غربی اش باشد. به گفته این مقام، بیشتر فعالیت‌های شناسایی کره شمالی در ملاء‌عام انجام می‌شود اما، این تجهیزات جدید احتمالا در پناهگاه‌های زیرزمینی مستقر و از آنجا استفاده می‌شوند. این مقام نظامی افزود، پهپاد جاسوی «هرون» کره جنوبی که در جزایر شمال غرب مستقر شده بود، پس از سقوط در فوریه ۲۰۱۸ همچنان زمین‌گیر است و ما فعالیت پهپادی را می‌توانیم از ماه آینده از سر بگیریم.

فیلم هایی که بیشترین جایزه اسکار را کسب کردند + عکس

5+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین7 ساعت قبل

ویدیویی تاثیرگذار از قرنطینه شدن مردم چین

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
مردم شهر ووهان چین، که به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌هایشان قرنطینه هستند، به بالکن خانه‌ها آمده و یکدیگر را به مقاومت و پایداری تشویق کردند.

نظرها

اخبار بیشتر