فیلم/ نصرالله: سیلی اول قدرت نظامی ایران را نشان داد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ نصرالله: سیلی اول قدرت نظامی ایران را نشان داد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی در لبنان گفت: سیلی اول قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

در ادامه بخوانید

پرشدن مزارع از گل و لای در روستای زرآباد بر اثر سیل

مهرمهر17 ساعت قبل

فیلمی از یک بیمار مبتلا به کرونا در ووهان چین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

روحانی: بزرگترین خطر دموکراسی تبدیل‌شدن انتخابات به تشریفات است

ایرناایرنا15 ساعت قبل
رییس جمهوری بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی را تبدیل انتخابات به تشریفات دانست و گفت: باید پاسدار اسلام، نظام، جمهوریت، نظر و خواست عامه مردم باشیم. اخبار مرتبط روحانی: بزرگترین خطر دموکراسی تبدیل‌شدن انتخابات به تشریفات است تهران- ایرنا- رییس جمهوری بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی را تبدیل انتخابات به تشریفات…
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
مراسم امضای تفاهم‎نامه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بانک صادرات با حضور دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی و حجت‎اله صیدی؛ مدیرعامل بانک صادرات روز دوشنبه (۷بهمن ماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. تلاش بانک صادرات برای ارایه خدمات بهتر به اهالی فرهنگ در نمایشگاه کتابدر ادامه این نشست، حجت‎اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات نیز با اشاره به رویکرد فرهنگی بانک صادرات گفت: رویکرد این بانک توسعه فرهنگی کشور است زیرا تمام توسعه‎ها از قبل فرهنگ است. او با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تهران و حضور این بانک به عنوان بانک عامل گفت: نمایشگاه کتاب تهران بزرگ‎ترین رویداد فرهنگی در کشور است که هر سال اتفاق می‎افتد و مخاطبان گسترده‏ای دارد. او با اشاره به دغدغه‌‏های دکتر جوادی در برگزاری نمایشگاه کتاب تهران گفت: حساسیت‎های موجود در نظر گرفته شده است و تلاش خواهد شد کیفیت بهتری در نمایشگاه این دوره داشته باشیم و در فروردین ماه حضور خوبی در نمایشگاه کتاب تهران داشته باشیم. سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «کتاب یعنی زندگی» از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
انتخابانتخاب1 روز قبل
یک راننده ۶۲ ساله در ایالات متحده به دلیلی عجیب دستگیر شده است. این مرد از یک اسکلت جعلی به عنوان مسافر در صندلی جلوی ماشین خود استفاده می‌کرد و در نتیجه توجه پلیس را به سمت خود جلب کرد. سپس پلیس به موضوع حساس شد و این راننده را که اسکلتی را با خود همراه کرده بود دستگیر کرد. بعد از این که پلیس این مرد را در آریزونا دستگیر کرد، مشخص شد که درواقع اسکلت همراه وی، جعلی است. این مرد به اسکلت پلاستیکی، لباسهای کامل پوشانده و حتی کلاهی روی سر این اسکلت گذاشته بود.

اجرای خیابانی ابی در تهران + فیلم

رکنارکنا17 ساعت قبل
ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که یک رهگذر را در حال خواندن قطعه «قصه عشق» ابی (ابراهیم حامدی) نشان می‌دهد. ​​گفته می‌شود این رهگذر وقتی می‌بیند نوازندگان خیابانی در حال نواختن «قصه عشق» هستند با آنها همراه می‌شود و این اثر را با صدای بسیار خوبش می‌خواند. برخی از کاربران قدرت صدای این رهگذر را با خواننده اصلی اثر مقایسه کرده‌اند و برخی نیز معتقدند با چنین اجراهایی در خیابان می‌توان شهر را زیباتر کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر