آرتمیس حسینی در اسکی آلپاین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

آرتمیس حسینی در اسکی آلپاین

مهرخبرگزاری مهر |
در روز سوم بازی‌های المپیک زمستانی جوانان به میزبانی لوزان سوئیس و در رقابت‌های اسکی آلپاین دختران در رشته مارپیچ بزرگ آرتمیس حسینی موفق به پایان مسیر مسابقه خود در مانش دوم نشد.

در ادامه بخوانید

ریزش قیمت خودرو از ماه آینده/پیشخوان

8+
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور گفت: شرایط اقتصادی کشور بر خلاف آنچه آمریکا تصور می‌کرد که می‌تواند اقتصاد ایران را با فروپاشی مواجه کند، اقتصاد کشور امروز از ثبات و آرامش برخوردار است و میزان صادرات و واردات خوب است و هیچ کالایی نیست که نتوانیم نسبت به صادرات و واردات آن اقدام کنیم. جهانگیری با اشاره به اینکه امروز شرایط بین المللی و منطقه پر تنش است، افزود: در اطراف ما همه کشور‌ها درگیر هستند. جهانگیری افزود: البته شرایط اقتصادی کشور بر خلاف آنچه آمریکا تصور می‌کرد که می‌تواند اقتصاد ایران را با فروپاشی مواجه کند، اقتصاد کشور امروز از ثبات و آرامش برخوردار است و میزان صادرات و واردات خوب است و هیچ کالایی نیست که نتوانیم نسبت به صادرات و واردات آن اقدام کنیم. وی با تاکید بر اهمیت اثرگذاری سیاست خارجی بر اقتصاد کشور خاطر نشان کرد: اقتصاد کشور به تجهیزات مورد نیاز، فناوری، بازار و منابع مالی نیاز دارد که باید از طریق تعامل با دنیا این نیاز‌ها را تامین کنیم. وی افزود: آموزش و پرورش تلاش می‌کند تا نیروی انسانی توانمندی تربیت کند که بتواند در برابر موج‌ها و مسائل مختلف، به روند توسعه کشور کمک کند.

طرز تهیه جواهر پلو

تابناکتابناک3 ساعت قبل
طرز تهیه جواهر پلو «جواهر پلو» یا «خان پلو» یکی از غذاهای باکیفیتی است که به واسطه مواد …طرز تهیه کمه جوش «کمه جوش» یکی از غذاهای خراسان است و گفته می‌شود ریشه آن به سبزوار …طرز تهیه قیقناخ مغزدار «قیقناخ» یا «خاگینه تبریزی» از غذاهای معروف تبریز است. طرز تهیه این این …طرز تهیه دمی بلغور دمی بلغور از غذاهای خراسان جنوبی و منتسب به شهرستان بشرویه است که پایه …طرز تهیه دمپختک دمپختک یا دم‌پختک، یک خوراک سنتی ایرانی است که پایه آن برنج است و در …طرز تهیه پلو شوشتری پلو شوشتری یکی از انواع پلوهای ایرانی است و همانگونه که از نامش مشخص …طرز تهیه دوغ محلی گازدار و آبدوغ خیار دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید …. طرز تهیه یتیمچه «یتیمچه» غذایی ساده است که از سبزیجات با پایه بادمجان استفاده می‌کنند …طرز تهیه تره کباب تره کباب یکی از غذاهای سنتی مناطق کردنشین است که با مرغ تهیه می‌شود و از …طرز تهیه ترشی لیته و دلمه بادمجان ترشی لیته یا ترشی بندری یکی از انواع ترشیجات است. در این ترشی از هویج، …طرز تهیه عدس پلو عدس‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که برنج، عدس و نمک و روغن …طرز تهیه خورش تره خورش تره یکی از غذاهایی است که در مناطق کردنشین تهیه می‌شود و هم‌خانواده …طرز تهیه قلیه بادمجان قلیه بادمجان رو به عنوان یه غذای گیلانی میشناسند اما این غذا در نقاط …طرز تهیه زیره پلو با مرغ «زیره پلو» یک غذای سنتی کرمانی است که همانگونه که از نامش مشخص است با …طرز تهیه سه نوع ته دیگ با برنج کته ته دیگ یکی از ته دیگ به قسمتی از پلو که به ته دیگ چسبیده و برشته شده …دستور پخت خورش آلو اسفناج خورش آلو اسفناج یکی از خورش‌هایی است که به واسطه ترکیبش، برخلاف برخی …طرز تهیه تاس کباب تاس کباب یکی از غذاهای ایرانی است که به واسطه تهیه در ظرف سفالی تاس به …طرز تهیه پاکوره با سس تمبر هندی «پاکوره» یک غذایی فوری هندی و در اصل از گجرات است که به صورت گلوله‌های …طرز تهیه شامی برنج شامی یا شامی کباب یکی از غذاهایی است که در ایران، هند و افغانستان تهیه و …
جام نیوزجام نیوز5 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، محمدحسن متولی زاده مدیرعامل توانیر با اشاره به مصرف برق در کشور اظهار کرد: در زمان پیک مصرف برق در تابستان از ۲۹ میلیون مشترک برق در کشور نزدیک به ۲۴ میلیون مشترک الگوی مصرف برق را رعایت کردند و تعرفه این دسته از مشترکان افزایش ۷ درصدی داشته است. مدیرعامل توانیر تصریح کرد: تنها پنج میلیون از مشترکان برق الگوی مصرف را رعایت نکردند که برای این دسته از مشترکان تعرفه ۱۶درصد اعمال شد که با هفت درصد مابقی مشترکان تعرفه آن‌ها ۲۳ درصد رشد کرد. وی افزود: ۸ میلیون مشترک نیز نسبت به سال گذشته مصرف خود را کاهش دادند که بر اساس مصوبه وزارت نیرو ۱۰۶ میلیارد تومان به این مشترکان پرداخت شد. متولی زاده بیان کرد: برنامه‌های مدیریت مصرف با رویکرد تشویق محوری در تابستان ۹۸ اجرا شد که در صورت اجرا نشدن آن علاوه بر اعمال خاموشی باید ۷ هزار میلیارد تومان نیز صرف خرید برق برای کشور می‌شد در حالی که با پرداخت رقمی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان از هدر رفت سرمایه در کشور جلوگیری شد. به گفته وی؛ اجرای این رویکرد تازه با یک بیستم هزینه سبب شد تا تابستان را بدون خاموشی پشت سر بگذاریم این طرح به دلیل موفقیت آن برای سال آینده نیز اجرا خواهد شد. مدیرعامل توانیر ابراز کرد: پوشش برق در کشور به صد در صد رسیده است که نشان از پیشرفت صنعت برق کشور در جهان دارد. میزان۲۰۲۵

راهپیمایی «مقاومت علیه آمریکا» - استانها

46+
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسناایسنا6 ساعت قبل
بازیکن تیم فوتبال امید ایران می‌گوید او و بقیه بازیکنان به همراه کادر فنی همه تلاششان را در راه صعود به المپیک به کار بستند. به گزارش ایسنا، الله‌یار صیادمنش، بازیکن تیم فوتبال امید ایران اظهار کرد: ‌ متاسفانه نتوانستیم به خاطر تفاضل گل کم‌تر به المپیک صعود کنیم. ما و کادر فنی همه تلاش‌مان را کردیم. صیادمنش درباره تغییر پیاپی سرمربیان تیم ملی امید هم، گفت: من در اردوها نبودم و این را باید از بازیکنان دیگر بپرسید. صیادمنش در پایان گفت که در آخر فصل به فنرباغچه برمی‌گردد.

نظرها

اخبار بیشتر