جلسه شورای شهر تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
شواری شهری‌ها جلسه امروز را با تسلیت به بازماندگان حادثه هوایی تهران- کی یف آغاز کردند و در پایان قرار شد یادمان جانباختگان در آینده نزدیک در تهران ساخته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسيما؛ شواری شهری‌ها جلسه امروز را تسلیت به بازماندگان حادثه هوایی تهران- کی یف آغاز کردند و در ادامه یک فوریتی طرحی را تصویب کردند که شهرداری تهران را به ارائه لایحه‌ای ملزم می‌کند تا تکلیف واحد‌های مسکونی که به صورت موقت، کاربری اداری دارند مشخص کند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بررسی و نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساخت و نوسازی براساس مرغوبیت مکانی املاک در مناطق مختلف تهران دیگر دستور کار شورا بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

احداث یادمان جانباختگان هواپیمایی اکراین آخرین دستور کار امروز شورای شهر بود که با دو فوریت به صحن شورا آمد و با اکثریت آرا به تصویب رسید و قرار است در آینده نزدیک این یادمان در تهران ساخته شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسافرکش شیطان صفت

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این شخص از اراذل و اوباش معروف، که برای رسیدن به اهداف پلید خود اقدام به مسافرکشی و زورگیری از خانم‌ها در محدوده غرب تهران می‌کرد. وی برای رسیدن به مقاصد شوم اش از قمه و چاقو استفاده می‌کرد. پلیس به شهروندان توصیه می‌کند؛ حتما از خودرو‌های دارای اعتبار، تاکسیرانی، تاکسی اینترنتی، خودرو و وسیلیه نقلیه که اعتباری پشتش باشد، استفاده کنند و به هیچ عنوان از خودرو‌های شخصی که قابل احراز هویت نیستند، استفاده نکنند.

وحدت و همدلی و عهد دوباره با ولایت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ فردا، اینجا مصلی امام خمینی (ره) تهران جایی برای سوزن انداختن نیست؛ درست پیش بینی کردیم، جایی برای سوزن انداختن نبود، از آسمان این وحدت و همدلی و عهده دوباره با ولایت دیدنی‌تر بود. امروز به سپیدی همین برف، روسپیدی ایران ماند و بار دیگر روسیاهی برای دشمنان؛ امروز جمعه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ و در این هوای سرد زمستانی، مردم دلشان گرم می‌شود با حضور رهبرشان و با اقتدا به رهبر عزیزشان؛ امروز دشمنان با اتحاد این ملت سنگ روی یخ می‌شود.

امشب، وضع نامناسب آب و هوا

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ محبی در ارتباط زنده تصویری با بخش خبر ۲۱ شبکه یک سیما افزود: وضع تردد در جاده‌های کشور نامناسب است و چنانچه سفر کردن در ساعات پیش رو ضرورت دارد توصیه می‌شود رانندگان زنجیر چرخ و ترجیحا اغذیه مناسب و پتو به همراه داشته باشند. وی ادامه داد: به علت بارندگی برف و باران در بیشتر محور‌های مواصلاتی کشور، مخصوصا جاده‌های کوهستانی شمال کشور، رعایت سرعت مطمئن و فاصله قانونی از ضروریات تردد در این ایام است.

صحبت‌های رایان پورجم فرزند‌ منصور پورجم از جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

مدرسه آماده

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گفته رئیس شورای شهر تهران نیمی از سه هزار و ۵۰۰ مدرسه پایتخت بیش از بیست سال عمر دارند. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، چهار هزار مدرسه در تهران آماده اجرای طرح مدرسه آماده برای مقابله با حوادث پیش بینی نشده است.

صحنه‌های دیده نشده از تمرین روزانه بروسلی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر