موج سواری رسانه‌های بیگانه روی خون شهدای پرواز تهران _ کیف + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

موج سواری رسانه‌های بیگانه روی خون شهدای پرواز تهران _ کیف + فیلم

اقشار مختلف به ویژه دانشجویان در مناطق کشور یاد شهدا و همکلاس هاس خود را که پرواز تهران _ کیف آسمانی شدند را زنده نگه داشتند.
موج سواری رسانه‌های بیگانه روی خون شهدای پرواز تهران _ کیف + فیلم - 0

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، اقشار مختلف به ویژه دانشجویان در مناطق کشور یاد شهدا و همکلاس هاس خود را که پرواز تهران _ کیف آسمانی شدند را زنده نگه داشتند. اما دیشب در برخی از نقاط کشور تجمعاتی صورت گرفت که موجب هنجارشکنی و توهین به عکس سردارسپهبد شهید قاسم سلیمانی شد و موجب سو استفاده رسانه های بیگانه از این اتفاقات شد. و اما حضور سفیر انگلیس در ایران هم در این تجمعات هم قابل تامل است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید: آیا خبر ترور فرمانده هوافضای سپاه حقیقت دارد؟ + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
در صورت جذب استوکس، پرسپولیسی‌ها مثلث هجومی فوق العاده‌ای متشکل از مهاجم ایرلندی به همراه علیپور و ترابی خواهند داشت اما با انصراف از لیگ قهرمانان، احتمال دارد این اتفاق نیز رخ ندهد. به گزارش «ورزش سه»، در شرایطی که هواداران پرسپولیس انتظار داشتند خرید آنتونی استوکس در روزهای اخیر رسمی شود اما این موضوع به تعویق افتاد تا مهاجم سابق سلتیک به دبی برگردد. اما حالا انصراف تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، امکان دارد جذب این بازیکن را منتفی کند. آن هم در شرایطی که شنیده‌ها از توافق این بازیکن با پرسپولیس خبر می‌دادند. نکته جالب این است که در نیم فصل اول، این مهدی ترابی بود که بالاتر از علیپور، آقای گل پرسپولیس شد و حالا گل محمدی امیدوار است مثلث قدرتمندی را با این دو بازیکن به همراه آنتونی استوکس تشکیل دهد.

بارش برف و باران در بیشتر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: بارش در نواحی شمالی به صورت برف و در نواحی جنوبی به صورت باران خواهد بود. کارشناس هواشناسی گفت: همچنین برای مراکز جنوبی، بارش‌ها به صورت رگبار و رعد و برق و در استان‌های بوشهر، فارس، کرمان، یزد و اصفهان بارش برف و باران پیش بینی می‌شود. سرکرده ادامه داد: امروز و فردا در نواحی شرقی و جنوب شرقی وزش باد پیش بینی می‌شود. کارشناس هواشناسی گفت:: همچنین برای جاده‌های کوهستانی البرز و شمال غرب زاگرس مرکزی بارش برف، مه غلیظ، کاهش دید و ایجاد کولاک را پیش رو داریم. وی افزود: در تهران بارش برف پیش بینی می‌شود و دما در حال حاضر صفر درجه است که در بیشترین حالت به سه درجه بالای صفر خواهد رسید.

آماده اجرای طرح «مدرسه آماده» هستیم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، محسن حاجی میرزایی همایش گام دوم طرح مدرسه آماده و گردهمایی ۱۵۰۰ مدیر شهر تهران با بیان این که همواره احتمال وقوع حوادث طبیعی در همه جوامع وجود دارد، گفت: شیوه عاقلانه این است که جامعه برای مقابله و پیشگیری و همچنین کسب آمادگی پیش از وقوع حوادث طبیعی اقدام کند. وزیر آموزش و پرورش با بیان این که انتخاب گروه هدف دانش آموزان در ارائه برنامه‌های پیشگیری اقدام هوشمندانه‌ای است، ادامه داد: دانش آموزی دوره خاصی است چرا که پایداری تاثیر به آموزش، سطح یادگیری و همچنین دوره تاثیر بالاتر است. آقای حاجی میرزایی با اشاره به اینکه ۱۵ میلیون دانش آموز در کشور داریم که با احتساب خانواده‌هایشان می‌توانیم سطح آمادگی را افزایش دهیم، گفت: هیچ رسانه‌ای به اندازه آموزش و پرورش فراگیر و عمیق نیست. وی افزود: در سند تحول بنیادین مدارس عنوان شده که مدرسه کانون یادگیری محلات است واگر بتوانیم رابطه مدرسه و اهالی را افزایش دهیم قطعا مدرسه‌ای زنده‌تر و پویاتر خواهیم داشت. وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۰ درصد مدارس نیاز به نوسازی یا مقاوم سازی دارند که در این زمینه دست یاری به سوی همه دراز می‌کنیم، گفت:: آموزش و پرورش آماده است با همکاری سازمان مدیریت بحران چتر طرح مدرسه آماده را در سطح کشور گسترش دهد.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد17 ساعت قبل
به گزارش روابط‌عمومی بانک توسعه صادرات، علی صالح‌آبادی در پنل تخصصی بررسی طرح بانکی گفت: این طرح واجد نقاط قوت بسیار مطلوبی است و در عین حال می‌تواند نقاط ضعف در حوزه قوانین را مرتفع سازد. دکتر صالح‌آبادی یادآور شد: در بحث مربوط به بانک توسعه‌ای، انتقاداتی به این طرح وارد است که درباره آنها با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در میان گذاشته شده است. به‌طور مثال مجمع عمومی بانک مرکزی در طرح جدید حذف شده و هیات‌عالی جای آن را گرفته است در حالی که بهتر بود مجمع بانک مرکزی جدا از هیات‌عالی مدنظر قرار داده شود. همچنین در طرح جدید بانکی، بانک توسعه‌ای، یک هیات‌امنا دارد که رئیس آن، رئیس‌جمهور است و رئیس هیات‌عالی رئیس‌کل بانک مرکزی است. مدیرعامل بانک توسعه صادرات ادامه داد: لازم است نظارت دیوان محاسبات و ورود این مرجع تنها در حوزه بودجه بانک‌ها باشد و بانک‌ها باید تحت نظارت بانک مرکزی بوده و موارد تخلف آنها در بخش‌های قوانین و مقررات توسط این بانک بررسی و دنبال شود.

اولویت اول کشور آموزش و پرورش است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
جهانگیری در ادامه با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش هیچ گاه نباید از اولویت کشور خارج شد، خاطرنشان کرد: حتی در مواقعی که با کمبود منابع در کشور مواجه هستیم، آموزش و پرورش باید همچنان در صدر اولویت‌ها باشد چرا که می‌تواند با تربیت نیروی انسانی، آینده کشور را بسازد. مقام معظم رهبری نیز بار‌ها تاکید کرده‌اند که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش جزو هزینه‌های سرمایه‌ای کشور است. جهانگیری همچنین با تاکید بر اینکه بدون مشارکت عموم نمی‌توان برنامه‌های آموزش و پرورش کشور را به نحو مطلوب اجرایی کرد، گفت: شورا‌های آموزش و پرورش یک ظرفیت بسیار مهم است که در کشور شکل گرفته است و می‌توانند برای تعریف و تحقق مشارکت عمومی برنامه ریزی کنند و از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های اجرایی نیز برای پیشبرد برنامه‌های آموزش و پرورش استفاده کنند. معاون اول رییس جمهور اضافه کرد: مهمترین کار شورا‌های آموزش و پرورش باید این باشد که راهکار‌هایی برای استفاده از ظرفیت‌ها و منابع مادی و معنوی کشور تدوین کنند و با جلب مشارکت مردم، این ظرفیت‌ها را در خدمت آموزش و پرورش کشور قرار دهند. جهانگیری با اشاره به اینکه در قانون شورا‌های آموزش و پرورش آمده است که ۱۷ دستگاه باید با آموزش و پرورش همراهی کنند، گفت: وقتی آموزش و پرورش از این درجه اهمیت برخوردار است، در سخت‌ترین شرایط سیاسی و اقتصادی آن را از اولویت کشور خارج نمی‌کنیم، این یعنی اگر کمترین احساس مسئولیتی به آینده ایران داریم باید به آموزش و پرورش کمک کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر