فلیم| حضور سفیر بریتانیا در تجمع تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سیاسی

فلیم| حضور سفیر بریتانیا در تجمع تهران

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
ویدئویی از حضور سفیر بریتانیا در تجمعات مردم تهران منتشر شده است.

آفتاب‌‌نیوز :

در این ویدیو راب مک‌ایر، سفیر انگلیس در کنار فرد دیگری در حال تماشای مراسم یادبود و اعتراض دانشجویان هستند.

دیروز سفیر انگلیس گفته بود که پس از ترک محل و نیم ساعت پس از آن توسط پلیس بازداشت شده بود.

تعداد بازدید: ۲۹کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

وزارت خارجه ایران وی را احضار کرد و برخی چهره‌های اصولگرا نیز خواستار اخراج سفیر بریتانیا شده‌اند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها شرایط منطقه را به سمت دیکتاتوری بین‌المللی می‌برند و رفتار تحقیرآمیزی دارند که در این شرایط همکاری‌های ایران و روسیه بسیار مهم است. رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که ایران و روسیه دو کشور مهم و تأثیرگذار در معادلات منطقه‌اند، عنوان کرد: ایران و روسیه ضمن داشتن منافع مشترک، دشمنان مشترکی دارند که تحریم از سوی آنها نیز وجه اشتراک ایران و روسیه تلقی می‌شود. لاریجانی در ادامه ضمن تشکر از ابراز همدردی رئیس دوما نسبت به شهادت سردار سلیمانی که نمونه بارز تروریسم دولتی آمریکا است، اظهار داشت: دولت روسیه در خصوص این موضوع بسیار مسئولانه عمل کرد. وی افزود: آمریکایی‌ها شرایط منطقه را به سمت دیکتاتوری بین المللی می‌برند و رفتار تحقیرآمیزی دارند که در این شرایط همکاری‌های ایران و روسیه بسیار مهم است. وی در ادامه با بیان امکانات و ظرفیت‌های کمیسیون مشترک پارلمان دو کشور یادآور شد: دو پارلمان می‌توانند به نحوی تصمیم گیری کنند که به توسعه روابط دو کشور منجر شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
فشار روی شورای نگهبان برای ایجاد مجلس همسو با دولتهمانطور که آمد، رییس‌جمهوری روز گذشته در بخشی از سخنرانی‌اش، به روند احراز صلاحیت‌ها اعتراض کرد و این روند را آغشته به سیاسی بازی و سلیقه‌گرایی دانست. این در حالی است که کدخدایی و سایر اعضای شورای نگهبان تا امروز بارها و با شفافیت تمام، تک‌تک دقایق روند احرازها را در پیشگاه رسانه‌های عمومی توضیح داده‌اند. بنا بر اخباری دیگر، سه تا چهار نفر دیگر از لیست حامیان دولت در تهران از سوی شورای نگهبان تاییدیه صلاحیت گرفته‌اند. کدام رفراندوماز طرف دیگر، اظهارات دوباره رییس‌جمهوری درباره لزوم برگزاری رفراندوم هر چند تکراری، اما عجیب می‌نماید. خواست رییس‌جمهوری برای برگزاری همه‌پرسی اما از یک زاویه دید دیگر، عجیب‌تر نیز به نظر می‌رسد.

فیلم | روحانی: بروید پای صندوق رای ولو اینکه …

همشهریهمشهری19 ساعت قبل
مهرمهر15 ساعت قبل
محمد عباسی عضو شورای ائتلاف در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه در کشور بحرانی وجود ندارد، گفت: مردم از بی‌تدبیری و نابسامانی‌های مدیریتی رنج می‌برند. بی‌تدبیرها برای توجیه ناکارآمدی‌ و بی‌عرضگی‌های خود می‌خواهند کشور و اقتصاد را بحرانی جلوه بدهند. وزیر اسبق ورزش و جوانان بیان کرد: برخی با بی‌منطقی همچنان منتظر اروپا و آمریکا هستند تا مشکلات کشور را رفع کنند. عباسی افزود: امروز بیشتر جبهه‌های مقدم این مقاومت را در لبه تیز مقابله قرار داده است که بنا بر آنچه پیش رفته جبهه مقاومت جهانی به سرداری انقلاب اسلامی با مرکزیت ایران است. ما هیچ راهی جز اقتصاد مقاومتی نداریم و این مهم بارها برای ما ثابت شده است اما برخی نمی‌خواهند حقیقت را قبول کنند.

فیلم | انتقاد سنگین روحانی از شورای نگهبان | این شد انتخابات؟!

همشهریهمشهری10 ساعت قبل
حسن روحانی با انتقاد از شیوه تحقیقات شورای نگهبان و بی‌توجهی آنها به گزارش نهادهای نظارتی گفت: اینکه شخصی همسایه‌هایش را ببیند و به آنها کادو بدهد تا از او تعریف کنند و تایید صلاحیت بگیرید، شد انتخابات …؟! دریافت ۹ MB کد خبر ۴۸۱۱۶۳

نظرها

اخبار بیشتر