منزوی: پرسپولیس هم آشفتگی داشت ولی آیا این اتفاقات افتاد؟ /هواداران زمان بدهند مافیا و خائن مشخص می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. ورزشی
منزوی: پرسپولیس هم آشفتگی داشت ولی آیا این اتفاقات افتاد؟ /هواداران زمان بدهند مافیا و خائن مشخص می‌شود

منزوی: پرسپولیس هم آشفتگی داشت ولی آیا این اتفاقات افتاد؟ /هواداران زمان بدهند مافیا و خائن مشخص می‌شود

فارسخبرگزاری فارس |
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از هواداران استقلال خواهش می‌کنم اجازه بدهند زمان مشخص کند چه کسی خائن و مافیا است،آنها قضاوت کنند که این آشفتگی و هیاهو در باشگاه پرسپولیس هم شد ولی آیا اتفاقی افتاد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کامران منزوی در خصوص نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت: محسن کریمی و داریوش شجاعیان مصدوم بودند و باید به جای این ۲ نفر باید ۲ بازیکن می‌گرفتیم، یک بازیکن از استرالیا به نام ایبینی جذب شده و این انتخاب هم صد در صد توسط کادر فنی صورت گرفته است چون یکسری گمانه زنی‌ها شده بود که فلانی یا مافیا در جذب وی دست دارد. این بازیکن با انتخاب صد در صد مجیدی جذب شده و امروز هم در تست‌های پزشکی شرکت می‌کند.

وی در خصوص دستیاران مجیدی گفت: مجیدی یک دستیار را خواستار شده که از کشور صربستان است. او در تیم‌های B و C رئال مادرید فعالیت کرده و اهل صربستان است. میلیسی کلیکیچ روز چهارشنبه به همکاران دیگر استقلال اضافه خواهد شد. قرار است یک بازیکن دیگر هم به استقلال اضافه شود. این روزها خیلی مد شده که باید همه چیز را شفاف سازی کنیم و همه را قانع کنیم که فلان بازیکن به خاطر مقداری پول بیشتر به تیم دیگری رفته است. اگر پاتوسی به فولاد رفت دقیقا همین شرایط برای بازیکن خارجی مد نظر فولاد رخ داد و وی (اوساگونا) به پرسپولیس رفت.

عضو هیات مدیره استقلال تصریح کرد: اتفاقا کسی که به مسائل مالی در مورد پاتوسی ایراد گرفت یادش رفته بود که خلیل زاده عضو شورای تخصصی بانک مرکزی است. یعنی کسی که می‌خواست برای ما کلاس بگذارد نمی‌دانست رئیس هیات مدیره استقلال خودش مدرس دانشگاه است. واقعیت این است که پیشنهاد مالی فولاد از استقلال بیشتر بود و پاتوسی راهی فولاد شد. امروز هم اوساگونا راهی پرسپولیس شد ولی هیچکس نگفت به داد باشگاه فولاد برسید!

منزوی که با برنامه فوتبال برتر گفت و گو می‌کرد خاطر نشان کرد: حتی پیشنویس قرارداد پاتوسی امضا شده بود و حتی گفتیم حاضریم با فلان رقم این بازیکن را از باشگاه آفریقایی خریداری کنیم ولی صبح که از خواب بیدار شدیم دیدیم که این بازیکن به فولاد رفته است. در حال حاضر هم یک بازیکن آفریقایی مد نظر ما است و اگر مشکلی پیش نیاید از وی رونمایی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تنها مساله برای ما مرتضی تبریزی است چون در مورد حضور وی خیلی حرف و حدیث در آمد. حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای رضایتنامه وی هزینه شد. اگر باشگاه شهر خودرو این بازیکن را خواست ما در این زمینه اقدام می‌کنیم.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه چطور شد آقایی به ذوب آهن رفت و برگشت گفت: آقایی پسر خوبی است و با نداری‌های باشگاه استقلال ساخته است. قرار بود وی به باشگاه نساجی منتقل شود ولی وقتی همکاران ما فهمیدند او به باشگاه ذوب آهن می‌رود این قرارداد را باطل کردند چون آقایی ۳٫۵ سال با استقلال قرارداد دارد.

وی در خصوص اینکه چرا وی با پیراهن ذوب آهن عکس گرفت گفت: این بازیکن به عنوان بازیکن نساجی از ما رضایتنامه گرفت ولی بعد از روشن شدن قرارداد با ذوب آهن مباشری هم تماس گرفت و پرونده را باطل کرد. آقایی در استقلال می‌ماند چون بازیکنی آینده دار است.

منزوی در خصوص مذاکره با آنتونی استوکس گفت: ما وقتی دیدیم که این بازیکن با تراکتور قرارداد دارد اصلا سراغ او نرفتیم چون گرفتن رضایتنامه این بازیکن در توان باشگاه استقلال نیست.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه چرا میلیچ به استقلال برنگشته است گفت: او یک مشکل خانوادگی دارد. او اصلا مشکلی هم از نظر مالی ندارد و قرار است با همسرش مشورت کند چون وی به تازگی پدر شده و باید از فرزند تازه به دنیا آمده‌اش مراقبت کند. ان شاالله وی به تیم ما بر می‌گردد.

وی با اشاره به اینکه چرا برخی از قراردادها به رسانه‌ها منتقل شده است اظهار داشت: من هنوز قرارداد استراماچونی و پاتوسی را ندیدم ولی در سایت‌ها هست! من از خلیل زاده و همکارانش خواهش کردم که چرا هر چیزی به باشگاه می‌آید سر از جای دیگر در بیاورد؟ قرار شده این موضوع بررسی شود تا دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

منزوی در خصوص بازگشت بهرام امیری به استقلال گفت: ببینید باشگاه پرسپولیس هم دقیقا مشابه شرایط ما را تجربه کرد ولی در آرامش کارهایش را پیش برد. متاسفانه یک جریان مخربی و سازماندهی شده علیه استقلال صورت گرفت. چنان فشاری را در ۴۵ روز گذشته تجربه کردیم که اگر خدا یاور ما نبود در این فشار خرد شده بودیم. انواع اقسام حرف هایی که در شان ایرانی نیست به ما زده شد آن هم بدون رصد کردن رزومه افراد. معلوم نیست در فضای مجازی چه نیتی خوابیده و مردم چرا تحت تاثیر این فضا قرار گرفتند. امیری هم تازه کارش را شروع کرده بود اما به یکباره علیه او هجمه وارد شد.

وی خاطر نشان کرد: الان می‌گویند مدیریت استقلال بحران دارد، مگر غیر از این است که تا امروز ۴۰ در صد مطالبات بازیکنان پرداخت شده است؟ ضمن آنکه ۲-۳ خرده حساب هست که آن هم حل می‌شود. از سوی دیگر تمامی بازیکنان مد نظر مجیدی انجام شده است و هواداران باید این موضوع را بدانند. مثلا اگر میلیچ به استقلال برنگشت قرار بود آقایی اضافه شود ولی مگر سپاهان راحت آقایی را از دست می‌دهد؟

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: یک جا گفتم ما مدیران آتش نشانی هستیم چون در ایمیل‌های استقلال یک روز نیست که خبر خوب وجود داشته باشد. روزی نیست که یک خبر بد، یا شکایت از داخل، خارج و شکایت اسپانسر به استقلال نیاید. آن هواداری که آنجور در فضای مجازی اجر کار هیات مدیره را ضایع می‌کند باید بداند که ما چه شرایطی را تحمل می‌کردیم هر چند باز هم به آن هواداران حق می‌دهیم. من قبول دارم اشتباه مدیریتی وجود داشته است ولی باید قبول کنیم که فوتبال ما در کل مشکل دارد. ما ۲ سال است یک ریال از سازمان لیگ نگرفته‌ایم. با سند و مدرک این حرف را حرف می‌زنم، هفته گذشته که تلفن من را در کانال‌ها پخش کرده بودند در اوج ناراحتی به سازمان لیگ رفتم و گفتند ۴ میلیارد هنوز بدهکار هستیم.

منزوی خاطر نشان کرد: ما ۱۰ میلیارد تومان در آمد داشتیم، بنشینید بررسی کنید که طراز افتتاحی باشگاه استقلال چه شده است؟ گزارش حسابرسی ما ۱۲۰ بند داشته است. من این را گفتم که دردودل کرده باشم.

وی در خصوص ناراحتی مجیدی در هفته گذشته عنوان کرد: من ۲۴ سال است که مجیدی را می‌شناسم و روحیه او را می‌دانم. او روحیه حساسی دارد، او دلخور بود که می‌ترسید دیاباته برنگردد. تیم او سرپرست نداشت که انتخاب شد ولی اینکه او استعفا بدهد و این حرفها را بزند اصلا درست نیست. او چون سحر خیز است صبح اولین زنگ را به من می‌زد که تکلیف بازیکنان چه می‌شود و اینگونه پیگیر بود.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص بازی با فولاد گفت: از آن طرف فولاد هم می‌گوید برگزار نشود و ما هم نمی‌دانیم تکلیف قائدی چه می‌شود و کی بر می‌گردد. این موضوع را هم باید فرهاد مجیدی تصمیم بگیرد چون مساله فنی است.

وی در پایان عنوان کرد: از هواداران استقلال خواهش می‌کنم اجازه بدهند زمان مشخص کند چه کسی خائن و مافیا است. آنها قضاوت کنند که این آشفتگی و هیاهو در باشگاه پرسپولیس هم شد ولی آیا اتفاقی افتاد؟ اگر استقلال۱۵ روز زودتر شکل می‌گرفت چه کسی سود می‌کرد؟ آنها تحمل کنند به زودی چهره خیلی‌ها رو خواهد شد و مشخص می‌شود چه کسی به استقلال ضربه می‌زند.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مصرف مواد مخدر توسط مارادونا روی نیمکت در جریان بازی؟ +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
مارادونا که در پایان بازی با سنترال و در واکنش به احتمال اخراجش از این تیم گفته بود رئیس بهتر است مواطب باشد ابتدا من او را اخراج نکنم، حالا در مظان یک اتهام بزرگ قرار دارد؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت. فیلم این حرکت مشکوک به مصرف مواد مارادونا را در ادامه ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. او دو رقیب جدی داشت ولی مارادونا تهدید کرد که در صورت کنار رفتن پیگرینو از سمت خود کناره گیری خواهد کرد. مارادونا در دو جلسه تمرینی اخیر تیمش نیز حضور پیدا نکرده و به همین دلیل پیگرینو درخواست ملاقات فوری با او را داده است. جلسه امروز و نیز بازی شنبه برابر ایندیپندینته در تعیین وضعیت آینده مارادونا حائز اهمیت خواهند بود و در این بین نباید اتهام مصرف مواد روی نیمکت را نیز نادیده گرفت.

اقدام مشکوک مارادونا در فوتبال زنده!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
ورزش ۱۱ورزش ۱۱13 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
الفالف15 ساعت قبل
گروه ورزشی الف، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۱۳۰۰۱۲به گزارش ایسنا، در جریان دیدار نیمه نهایی وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در دهلی پایتخت هند، بهروز هدایت در حالی که با نتیجه قاطع ۷ بر صفر از حریف قرقیزستانی پیش بود و کشتی را به خوبی در دست داشت، در فاصله ۶ ثانیه مانده به پایان مبارزه به روی تشک نشست و اعلام کرد بدلیل مصدومیت زانو توان ادامه مبارزه را ندارد تا دست رقیب به نشان فرد پیروز بالا برود، اتفاقی که حتی تعجب داور این مبارزه را نیز بدنبال داشت. اتحادیه جهانی کشتی دقایقی قبل در مطلبی پیرامون نتایج بدست آمده در دور مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، به این اقدام هدایت نیز واکنش نشان داد و عنوان کرد: بهروز هدایت نماینده وزن ۸۷ کیلوگرم ایران در حالیکه ۷ بر صفر از حریف خود پیش بود در ثانیه‌های پایانی مبارزه ظاهرا به علت مصدومیت از ناحیه زانو حاضر به ادامه این مبارزه نشد. اتحادیه جهانی کشتی در ادامه یادآور شد: حتی با وجود بدشانسی هدایت، ایران در ۵ وزن نخست با داشتن ۳ نماینده در دیدار فینال، بیشترین کشتی‌گیر را در فینال ۵ وزن نخست دارد. اتحادیه جهانی همچنین به پیروزی ۸ بر ۷ پویا ناصرپور در نیمه نهایی وزن ۵۵ کیلوگرم مقابل رقیب هندی اشاره کرد و نوشت: ناصرپور در حالیکه با نتیجه ۷ بر یک مقابل آروجان حالاکورکی از هند عقب بود موفق شد در پایان با نتیجه ۸ بر ۷ به پیروزی برسد. پس از این مبارزه ناصرپور بدلیل تحمل فشار زیاد هوشیاری خود را تا حدی از دست داد و با کمک پزشکان توانست روی پای خود بایستد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱13 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
ورزش ۱۱ورزش ۱۱12 ساعت قبل
اختصاصی | فرهاد مجیدی باز هم در کانون حواشی قرار گرفته است. بعد گفتند چرا جک تری‌دی خورده‌اید در حالی که من هرگز نه اهل خوردن پودر و مکمل بودم، نه موادی مصرف کرده‌ام! فرهاد مجیدیحالا فرهاد مجیدی از طریق وکیل خود دست به کار شده است و همبازی سابق خود را دادگاهی کرده است تا به جرم نشر اکاذیب و پیگیری این تهمت، پاسخی جامع را دریافت کند تا این حاشیۀ دوباره اوج گرفته، به مرحلۀ بدی برسد که برای هیچکدام از طرفین مفید نخواهد بود. مهدی امیرآبادیوکیل فرهاد مجیدی با تایید این خبر اعلام داشت: مهدی امیرآبادی چند روز پیش مصاحبه‌ای انجام داد و در آن صحبت‌های را مطرح کرد که صحت ندارد و به دلیل نشر اکاذیب از این فرد به مراجع قضایی شکایت می‌کنیم. اقدامات اولیه صورت گرفته و این شکایت به زودی شکل رسمی به خود خواهد گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر