اختتامیه جشنواره مبین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

نمایش ۱۲ روز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

از خودگذشتگی عجیب یک طلبه؛ از کلیه تا دارایی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
بدون تعارف با کمیل نظافتیاز خودگذشتگی عجیب یک طلبه؛ از کلیه تا داراییمهمان این هفته بدون تعارف، مبلغی است که با رفتار و کردار خود به تبلیغ دین می‌پردازد و با اهدای کلیه‌اش به کودکی ۸ ساله، جان وی را نجات می‌دهد.
ایرناایرنا1 روز قبل
حجت الاسلام قاسم لیوانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت: یکی از مواردی که سبب حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌شود، ایجاد فضای رقابتی سالم بین داوطلبین، نخبگان، متخصصان و دلسوزان نظام است. وی افزود: اگر حضور و مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، اقتدار ملی افزایش یافته و قدرت و ابهت ایران به جهانیان به اثبات خواهد رسید. خطیب موقت جمعه گرگان خطاب به مردم‌ توصیه کرد: افرادی که انتخاب می‌شوند، باید به دور از هر حزب و جناحی، برای جامعه و مردم مفید بوده و نسبت به همه امور و مسائل به ویژه اقتصاد و سیاست داخلی و خارجی آگاهی داشته باشند.

آتش زدن کتاب مرجع پزشکی جهان توسط یک روحانی / واکنش شدید حجه الاسلام جعفریان (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
در پی انتشار ویدئویی از کتابسوزی طب هاریسون توسط فردی به نام آیت الله تبریزیان که به عنوان استاد طب اسلامی مشهور است، رسول جعفریان به آن واکنش نشان داد. طبعا در قم یا مشهد، هیچ نوع شاخه درسی وجود ندارد که او به استناد تحصیل در آن، چنین ادعایی را داشته باشد. مسلم است که دادن چنین لقبی، هیچ رسمیتی نداشته و نشان دهنده هیچ مقام و منصب علمی و غیر علمی نیست. باید عرض کنم، یکی از افتخارات ایران در چند دهه اخیر، در مراکز علمی و پزشکی، توسعه پزشکی مدرن است، امری که سبب شده ست تا ایران در منطقه خاورمیانه، یک قطب مهم پزشکی باشد. این راهی است که دولت‌های پس از انقلاب، بشدت از آن حمایت کرده و ایران اسلامی از این زاویه، کشوری سرافزار است.

فن آوری در دانشگاه امیر کبیر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ایرناایرنا3 ساعت قبل
نمایشگاه عکس «بدرقه سردار» با هدف نمایش همدلی و انسجام ملی و پاسداشت مقام این شهید بزرگوار در تاریخ ۲۳ بهمن، در جزیره کیش برپا می‌شود و به مدت دو هفته دایر خواهد بود. ثبت‌نام، تقاضای شرکت و ارسال تصویر آثار فقط از طریق وبسایت باشگاه عکاسان جوان به نشانیwww. yphc. ir/badraghe-sardar/ (http: //www. yphc. ir/badraghe-sardar/) امکان‌پذیر است. گاه‌شمار: اعلام فراخوان و شروع ثبت‌نام از طریق سایت: ۲۳ دیماه ۱۳۹۸آخرین مهلت ثبت‌نام در سایت: ۷ بهمن ۱۳۹۸داوری و انتخاب آثار: ۸ بهمن ۱۳۹۸افتتاح نمایشگاه: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸دبیر نمایشگاه: محمدرضا طائبداوران: بابک برزویه. حمید فروتنجوایز: به راه‌یافتگان به نمایشگاه، لوح تقدیر، کتاب عکس نمایشگاه و مبلغ ۳ میلیون ریال به عنوان حق التالیف تقدیم می‌شود. نمایشگاه عکس «بدرقه سردار» از ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ در نمایشگاه موزه خلیج فارس کیش برپا خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر