شهردار ادمونتون کانادا با بازماندگان سانحه هواپیمای اوکراینی به زبان فارسی ابراز همدردی کرد + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین

شهردار ادمونتون کانادا با بازماندگان سانحه هواپیمای اوکراینی به زبان فارسی ابراز همدردی کرد + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
شهردار «ادمونتون» کانادا با زبان فارسی با بازماندگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی ابراز همدردی کرد.

اعتمادآنلاین| دان ایوسون، شهردار ادمونتون کانادا در مراسم گرامی‌داشت قربانیان هواپیمای اوکراینی شرکت کرد.

او در بخشی از سخنرانی خود به زبان فارسی گفت: من در درد و اندوه شما شریک هستم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ریزش قیمت خودرو از ماه آینده/پیشخوان

8+
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
انتخابانتخاب1 ساعت قبل
صادق ضیاییان گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز (۲۸ دی ماه) در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های مرکزی و شمالی زاگرس و بخش‌هایی از مرکز کشور بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود. در سواحل مرکزی و غربی دریای خزر بارش باران و در مناطقی از شمال شرق بارش پراکنده برف و باران رخ می‌دهد. وی در ادامه گفت: فردا (۲۹ دی ماه) بارش به‌جز در جنوب شرق، در سایر استانهای کشور ادامه می‌یابد. دوشنبه (۳۰ دی ماه) در شمال شرق، شرق و جنوب شرق بارش پراکنده برف و باران و در سواحل شمالی کشور بارش پراکنده باران رخ می‌دهد و سامانه بارشی از اواخر وقت این روز از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود. مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: از بعدازظهر دوشنبه (۳۰ دی ماه) سامانه بارشی دیگری از غرب و شمال غرب وارد کشور و بارش پراکنده برف و باران در این مناطق آغاز می‌شود.

طرز تهیه جواهر پلو

تابناکتابناک3 ساعت قبل
طرز تهیه جواهر پلو «جواهر پلو» یا «خان پلو» یکی از غذاهای باکیفیتی است که به واسطه مواد …طرز تهیه کمه جوش «کمه جوش» یکی از غذاهای خراسان است و گفته می‌شود ریشه آن به سبزوار …طرز تهیه قیقناخ مغزدار «قیقناخ» یا «خاگینه تبریزی» از غذاهای معروف تبریز است. طرز تهیه این این …طرز تهیه دمی بلغور دمی بلغور از غذاهای خراسان جنوبی و منتسب به شهرستان بشرویه است که پایه …طرز تهیه دمپختک دمپختک یا دم‌پختک، یک خوراک سنتی ایرانی است که پایه آن برنج است و در …طرز تهیه پلو شوشتری پلو شوشتری یکی از انواع پلوهای ایرانی است و همانگونه که از نامش مشخص …طرز تهیه دوغ محلی گازدار و آبدوغ خیار دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید …. طرز تهیه یتیمچه «یتیمچه» غذایی ساده است که از سبزیجات با پایه بادمجان استفاده می‌کنند …طرز تهیه تره کباب تره کباب یکی از غذاهای سنتی مناطق کردنشین است که با مرغ تهیه می‌شود و از …طرز تهیه ترشی لیته و دلمه بادمجان ترشی لیته یا ترشی بندری یکی از انواع ترشیجات است. در این ترشی از هویج، …طرز تهیه عدس پلو عدس‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که برنج، عدس و نمک و روغن …طرز تهیه خورش تره خورش تره یکی از غذاهایی است که در مناطق کردنشین تهیه می‌شود و هم‌خانواده …طرز تهیه قلیه بادمجان قلیه بادمجان رو به عنوان یه غذای گیلانی میشناسند اما این غذا در نقاط …طرز تهیه زیره پلو با مرغ «زیره پلو» یک غذای سنتی کرمانی است که همانگونه که از نامش مشخص است با …طرز تهیه سه نوع ته دیگ با برنج کته ته دیگ یکی از ته دیگ به قسمتی از پلو که به ته دیگ چسبیده و برشته شده …دستور پخت خورش آلو اسفناج خورش آلو اسفناج یکی از خورش‌هایی است که به واسطه ترکیبش، برخلاف برخی …طرز تهیه تاس کباب تاس کباب یکی از غذاهای ایرانی است که به واسطه تهیه در ظرف سفالی تاس به …طرز تهیه پاکوره با سس تمبر هندی «پاکوره» یک غذایی فوری هندی و در اصل از گجرات است که به صورت گلوله‌های …طرز تهیه شامی برنج شامی یا شامی کباب یکی از غذاهایی است که در ایران، هند و افغانستان تهیه و …
ایسناایسنا5 ساعت قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی طی مراسمی با حضور مسئولان، رحیم مهردادی به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی معرفی شد. رحیم مهردادی در این مراسم با اشاره به اهمیت منابع طبیعی با اشاره به اهمیت منابع طبیعی در توسعه پایدار کشور، اظهار کرد: در راستای مدیریت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اهتمام خواهم کرد. وی افزود: در راستای احیا و حفظ مراتع و جنگل‌ها، جلوگیری از تخریب و تصرف غیر قانونی و غیر اصولی آن‌ها و اجرای طرح‌های آبخیزداری برنامه‌ریزی کرده و با کمک پرسنل تلاشگر اداره منابع طبیعی، جوامع محلی و بهره برداران عرصه‌های منابع طبیعی اقدام خواهم کرد. رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نیز که از شهریور ماه سال‌جاری سرپرستی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را بر عهده داشت، در این مراسم، گفت: منابع طبیعی ثروت بی‌بدیلی است که باید برای تمامی نسل‌ها حفظ و حراست شود. وی با اشاره به توانمندی‌های سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی و تجربه و سابقه ارزشمند ایشان در جهاد کشاورزی استان، امور اراضی، تعاون روستایی و منابع طبیعی و آبخیزداری در رشته‌های مدیریتی از وی خواست تا تلاش مضاعفی را در راستای انجام ماموریتهای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری بکار گیرد.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به مناقشه فوتبالی ایران و عربستان که منجر به سلب حق میزبانی ایران برابر تیم‌های سعودی شد، افزود: چون ما در مساله عربستان کوتاه آمدیم، آنها یک قدم جلو آمدند. وی همچنین تاکید کرد: به خاطر حیثیت و آبروی کشورمان زیر بار این موضوع نمی‌رویم و قاطعانه مقابل خواسته AFC می‌ایستیم. امیدواریم کمیته اجرایی با محرومیت ایران مخالفت کند و ما میزبانی را داشته باشیم و هواداران از بازی خانگی بهره ببرند. گر AFC به محرومیت ما بر اساس مسائل سیاسی اصرار دارد، ما زیر بار این موضوع نمی‌رویم. انصاری‌فرد درباره تبعات شرکت نکردن در لیگ قهرمانان آسیا و احتمال تعلیق فوتبال ایران اظهار کرد: تعلیق فوتبال رخ نمی‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر