کارشناس شبکه لندنی: ایران هر سیلی را با دو سیلی پاسخ می‌دهد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

کارشناس شبکه لندنی: ایران هر سیلی را با دو سیلی پاسخ می‌دهد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
"جواد عبدالوهاب" کارشناس شبکه لندنی«الحوار»در بررسی تبعات حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد در عراق گفت: ما عادت کرده بودیم همیشه آمریکا مهاجم باشد ولی دیدیم ایران سیلی را با دو سیلی پاسخ می‌دهد.

در ادامه بخوانید

معاون وزیر بهداشت: با خیال راحت شیر بخورید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

استقرار هاشمی در کاخ مرمر درست نبود/ با جروبحث کاخ را تخلیه کردیم

مهرمهر1 روز قبل
پرویز فتاح: استقرارمرحوم هاشمی بعنوان دبیر مجمع تشخیص درکاخ مرمر درست نبود، بعدازفوت او کاخ را به سختی وباجروبحث تخلیه کردیم. این تخلیه ازمواردی بودکه نمی‌دانستیم شکایتمان را پیش چه کسی ببریم.

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

کوچ/ به مناسبت سالگرد شهادت جمعی از آتش‌نشانان در پلاسکو

مهرمهر5 ساعت قبل

نوآوری در صنعت آب و برق

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
با امضای تفاهم نامه زیست بوم علمی و فناوری، فرصت ارائه نوآوری شرکت‌های دانش بنیان در صنعت آب و برق فراهم شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تبدیل ایران به هاب منطقه در استفاده حداکثری از منابع انسانی خلاق هدف محقق شدنی است اگر زمینه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان تسهیل و زیر ساخت‌های لازم فراهم شود.
فارسفارس8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا رحیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۳۰ دی) مجلس شورای اسلامی اعلام وصولی‌های امروز را قرائت کرد. این اعلام وصول به شرح ذیل است: «گزارش تفریغ بودجه سال ۹۷ کل کشور با عنوان سی امین گزارش تفریغ بودجه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و چهارمین گزارش در دوره دهم مجلس شورای اسلامی». تفریغ بودجه به فرآیند تسویه بودجه از طریق تطبیق اطلاعات صورتحساب عملکرد تهیه شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی با اطلاعات تهیه شده توسط دیوان محاسبات کشور و تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از آن اطلاق می‌شود؛ به عبارت دیگر تفریغ بودجه، گزارش یافته­‌های ناشی از فرآیند تسویه بودجه و نظرات دیوان محاسبات کشور در خصوص اجرای بودجه است. در اصل ۵۵ قانون اساسی آمده است که دیوان محاسبات، حسابها و اسناد و مدارک مربوط را برابر قانون جمع‌آوری و گزارش تفریغ بودجۀ هر سال را به انضمام نظرات خود به مجلس شورای اسلامی تحویل می‌کند. این گزارش باید در دسترس عموم گذاشته شود.

نظرها

اخبار بیشتر