نماهنگ «وعده‌‎»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

نماهنگ «وعده‌‎»

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما، نماهنگ «وعده» با صدای امیر حقیقت را منتشر کرد. تاریخ انتشار: 15:00 - 24 دی 1398 - کد خبر: ۵۸۶۷۸۲

کد ویدیو دانلودبیشتر ببینید:ترانه "دلتنگیام" با صدای فریدون آسراییدانلود آهنگ شنیدنی «شب یلدا» از حامد محضرنیا 

نماهنگ «وعده‌‎» - 4

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری13 ساعت قبل
ترور دانشمندان مسلمان همزمان چند هدف اساسی را برای اسراییل محقق می‌کند. او در این کتاب نشان می‌دهد که قتل دانشمندان هسته‌ای ایران با هدایت موساد و به وسیله گروه‌های معارض ایرانی انجام شده است. در مرحله دوم سازمان‌های اطلاعاتی به قتل دانشمندان غیرهمکار دست می‌زنند. بزرگترین پروژه ترور علمی دانشمندان مسلمان در خارج از جهان عرب نیز مربوط به ایران است. در قضیه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز شائبه اهمال آژانس بین المللی انرژی اتمی به طور جدی وجود دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
امسال همزمان با تولد ۶۶ سالگی مرکز موسیقی بتهوون دو نوار نقره‌ای از طرف مرکز موسیقی بتهوون و خانه موزه بتهوون به آقایان انوشیروان روحانی و قاسم عابدین اهدا شد. در شهریور ماه امسال، همزمان با سالگرد یک سالگی خانه موزه بتهوون، این مرکز تصمیم گرفت و اعلام شد که هرسال به یک اثر و یک هنرمند «خاطره ساز» نمادی با عنوان «نوار نقره‌ای بتهوون» تعلق بگیرد. بر همین اساس، امسال همزمان با تولد ۶۶ سالگی مرکز موسیقی بتهوون دو نوار نقره‌ای از طرف مرکز موسیقی بتهوون و خانه موزه بتهوون به آقایان انوشیروان روحانی و قاسم عابدین اهدا شد. نسخه دوم نوارهای نقره‌ای اهدا شده برای بازدید در خانه-موزه بتهوون به نشانی تهران، کریم‌خان‌زند-میرزای شیراری-شماره۶۹ به نمایش گذاشته می‌شود. خانه-موزه بتهوون بر اساس خاطرات، اسناد خانوادگی و مستندات موسیقی معاصر از ۱۵شهریور۱۳۹۷ مصادف با نود و پنجمین سالگرد تولد کریم چمن‌آرا؛ بنیانگذار مرکز موسیقی بتهوون فعالیت رسمی موزه‌ای خود را آغاز کرده است.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین نواب ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پس از برگزاری اولین و دومین «همایش ملی فقه و هنر» در قم و رونمایی از کتاب مجموعه مقالات برگزیده این همایش در تهران و قم، سومین همایش «فقه و هنر» ویژه سینما و تئاتر در روزهای ۲ و ۳ بهمن‌ماه در شیراز برگزار می‌شود. به گفته مدیر مدرسه اسلامی هنر، هنر به عنوان یکی از شئون اجتماعی و فردی انسان مورد توجه و علاقه حکومت‌ها و دولت‌ها است و فهم و درک کارکردهای آن و تأثیر آنها بر فرهنگ عمومی از وظایف مسئولان و برنامه‌ریزان کشور است. وی افزود: فرهنگ و هنر به عنوان فصل مقوم جامعه بشری مورد توجه عقول منفصله حکومت قرار دارد و برگزاری مستمر و دوسالانه این همایش مورد عنایت ویژه رهبر حکیم انقلاب قرار گرفت و در ادامۀ فعالیت‌های مدرسه هنر اسلامی، سومین همایش «فقه و هنر» ویژه سینما و تئاتر با مساعدت و همکاری شهرداری شیراز، سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مرکز فارس در شهر شیراز، شهر عالمان و شاعران و هنرمندان اهل راز با حضور عالمان و اندیشمندان و سینماگران برگزار خواهد شد. در این همایش هم‌چنین بهروز شعیبی و هادی نائیجی از کارگردان سینما و منوچهر شاه‌سواری، محمود اربابی و عسگرپور از مدیران سینمایی کشور حضور دارند. به گزارش خبرنگار مهر، نشست تخصصی «انعکاس دین در سینما» در ساعت ۱۸٫۳۰ روز چهارشنبه با حضور بهروز شعیبی، ابوالقاسم اسدی‌زاده و هادی نائیجی در سینما فرهنگ برگزار خواهد شد.

کوچ/ به مناسبت سالگرد شهادت جمعی از آتش‌نشانان در پلاسکو

مهرمهر7 ساعت قبل

همت مردم دراحیای بنا‌های تاریخی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیهمت مردم دراحیای بنا‌های تاریخیبازسازی و مرمت برخی بنا‌های قدیمی تهران با همت مالکان آن‌ها و همچنین بهره‌مندی از تسهیلات ویژه مرمت بافت‌های تاریخی، در حال انجام است.

خودکفایی کامل در حوزه‌ نرم‌افزار ماهواره

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
خانم صدقی افزود: ساخت ماهواره، کار چند شاخه‌ای است و شاخه‌های آن مانند عایق‌های چند لایه جزو زیست فناوری هاست و مردم می‌توانند در زندگی روزمره از آن استفاده کنند. وی افزود: قطعاتی که برای ماهواره ساخته می‌شود در همه جای عالم کار می‌کند و این قطعه و نخبگان کشور جهانی می‌شوند. آقای قربانی گفت: سرریز فناوری ساخت ماهواره‌ها به سمت دیگر صنایع موجب پیشرفت آن‌ها نیز می‌شود. وی افزود: دانشگاه‌ها در جهت آموزش و فناوری کار‌های خود را توسعه می‌دهند و دانشجویان در زمینه فضا و ماهواره با انگیزه حرکت می‌کنند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیآقای محمدحسین برزگری بافقی متخصص برق دانشگاه علم و صنعت نیز در این برنامه با بیان اینکه بومی سازی صنعت ماهواره نخستین موضوع ما در ساخت ماهواره هاست گفت: در ساخت ماهواره ظفر به جز چهار مورد که خرید خارجی انجام دادیم بقیه اجزای ماهواره به دست متخصصان داخلی ساخته شد و به زودی در آن چهار مورد نیز وابستگی مان قطع خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر