ویدیو؛ گل روز باشگاه منچستریونایتد - پل اسکولز به بولتون (۲۰۱۲)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا6 ساعت قبل
رقیب کویتی استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا یک روز قبل از دیدار با آبی‌های ایران در لیگ کویت به میدان می‌رود. با این حال جدا از تصمیم مدیران فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال کویت برای تاریخ ۳۰ دی برای الکویت دیداری در چارچوب لیگ برتر این کشور در نظر گرفته است. این موضوع نشان می‌دهد که احتمالا دیدار استقلال و الکویت قرار است به تعویق بیفتد و کویتی‌ها زودتر از این موضوع خبردار شده‌اند. حال اگر AFC هر دو بازی لیگ پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا (هم الکویت و هم الریان) را به تعویق بیندازد، برنامه آسیایی استقلالی‌ها با برنامه لیگ برتر آن‌ها تداخل پیدا می‌کند که باز هم مشکل آفرین است. در هر صورت باید منتظر ماند و دید تعویق دیدار استقلال و الکویت تا چه حدی صحت دارد و در صورت صحت داشتن آن، AFC چه تصمیمی راجع به برنامه‌ریزی بازی‌های پلی‌آف می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲:۳۰ امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم فوتبال داماش تهران رفت. در نیمه دوم مرتضی تبریزی در آخرین دقایق گل سوم آبی پوشان را به ثمر رساند. حسین بابایی تک گل داماش را در این بازی به ثمر رساند تا بازی با برتری سه بر یک استقلال به پایان برسد. در این نیمه مجیدی ترکیب تیمش را کاملا تغییر داد. همچنین هرویه میلیچ ساعت ۱۴ امروز به تهران بازگشت و قرار است امروز در سالن وزنه تمرینات خود را با آبی پوشان آغاز کند.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲:۵۰ امروز (شنبه) در دیداری تدارکاتی در مجموعه ورزشی انقلاب و پشت درهای بسته به مصاف داماش تهران رفت و با نتیجه ۳ بر یک به برتری دست یافت. ارسلان مطهری، دیاباته و مرتضی تبریزی گل‌های استقلال را به ثمر رساندند. * در نیمه دوم، عارف غلامی به جای عظیم گوک وارد زمین شد، اما پس چند دقیقه مصدوم شد و جای خود را به شاهین طاهرخانی داد. قرار است وضعیت این بازیکن پس از تست‌های پزشکی مشخص شود. به گزارش تسنیم، قرار بود تیم استقلال اول بهمن ماه در مرحله اول پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف الکویت کویت برود، اما به دلیل گرفتن حق میزبانی از تیم‌های ایرانی، این دیدار به پنجم بهمن‌ماه موکول شد.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید اگر AFC تصمیم گرفت حق میزبانی را از نماینده‌های ایران بگیرد، باید برای دفاع از حق فوتبال ایران به CAS شکایت کنیم. اگر نتوانستیم AFC را قانع کنیم باید موضوع را به دادگاه CAS ارجاع دهیم و آن‌جا حق‌مان را بگیریم چون آن‌ها خیلی اهل سیاسی کاری نیستند. حتی می‌توانیم از وکلای قوی بین‌المللی استفاده کنیم. او درباره ضعف نماینده‌های ایران در AFC برای دفاع از حقوق فوتبال ایران هم بیان کرد: ما نماینده‌ای قوی نداشتیم و تاثیرگذار نبودند. ایران کشور بزرگی است و در سیاست روی ما حساب می‌کنند اما در ورزش آدم‌های قوی نفرستادیم که بتوانند تاثیرگذار باشند.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
همان طور که مستحضرید بهترین و خاطره انگیزترین رخدادهایی که شاهد بودیم را کشورمان رقم زده است. وی ادامه داد: امسال ۴ تیم استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو نماینده ایران در آسیا هستند و امروز نیز مدیران آنها در جلسه‌ای حاضر شدند و به طور حتم فدراسیون فوتبال در این زمینه و در دفاع از حقوق باشگاه‌های ایرانی ایستادگی خواهد کرد. علوی در پاسخ به این سوال که فدراسیون فوتبال چه برنامه‌ای دارد که حق فوتبال ایران ضایع نشود، گفت: روز گذشته نامه‌های متعددی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد. خوشبختانه در هفته گذشته نیز تعهدهای امنیتی از سوی وزیر ورزش و جوانان به کنفدراسیون آسیا داده شد و دیگر هیچ بهانه‌ای برای تضعیف حقوق ۴ نماینده کشورمان و هواداران پرشور وجود ندارد. مباحثی در مورد تاریخ‌های دیگر مطرح شده است، اما همان طور که گفتم فدراسیون فوتبال موضع قوی خود را از روز گذشته اعلام کرده و مکاتبات در جریان است.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر