کاربرد ترموپلاستیک در لکه‌گیری آسفالت + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

کاربرد ترموپلاستیک در لکه‌گیری آسفالت + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
استفاده از ترموپلاستیک روش مناسبی برای پر کردن حفره‌های ایجاد شده در آسفالت است.
کاربرد ترموپلاستیک در لکه‌گیری آسفالت + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، گرفتن لکه‌های آسفالت و پر کردن حفره‌های ایجاد شده در آن می‌تواند کاری دشوار و هزینه‌بر باشد اما با استفاده از ترموپلاستیک و حرارت دادن آن می‌توان با کمترین هزینه این کار را انجام داد.

بیشتر بخوانید: ماشین شستشوی قابل حمل، بدون نیاز به برق + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها شرایط منطقه را به سمت دیکتاتوری بین‌المللی می‌برند و رفتار تحقیرآمیزی دارند که در این شرایط همکاری‌های ایران و روسیه بسیار مهم است. رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که ایران و روسیه دو کشور مهم و تأثیرگذار در معادلات منطقه‌اند، عنوان کرد: ایران و روسیه ضمن داشتن منافع مشترک، دشمنان مشترکی دارند که تحریم از سوی آنها نیز وجه اشتراک ایران و روسیه تلقی می‌شود. لاریجانی در ادامه ضمن تشکر از ابراز همدردی رئیس دوما نسبت به شهادت سردار سلیمانی که نمونه بارز تروریسم دولتی آمریکا است، اظهار داشت: دولت روسیه در خصوص این موضوع بسیار مسئولانه عمل کرد. وی افزود: آمریکایی‌ها شرایط منطقه را به سمت دیکتاتوری بین المللی می‌برند و رفتار تحقیرآمیزی دارند که در این شرایط همکاری‌های ایران و روسیه بسیار مهم است. وی در ادامه با بیان امکانات و ظرفیت‌های کمیسیون مشترک پارلمان دو کشور یادآور شد: دو پارلمان می‌توانند به نحوی تصمیم گیری کنند که به توسعه روابط دو کشور منجر شود.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از کمک ۱۲۳ میلیون تومان مردم نیکوکار این استان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان طی آمار اولیه خبر داد. مجید الهی راد با بیان اینکه این نهاد از اولین روزهای وقوع سیل در مناطق جنوبی و جنوب شرقی کشور پایگاه‌های جمع آوری مشارکت‌های مردمی خود را در سراسر استان فعال کرده است، افزود: تا مردم نیکوکار استان بیش ۱۲۳ میلیون تومان به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان کمک کرده‌اند. وی با اشاره به اینکه از مجموع کمک‌های اهدایی بیش از ۵۰ میلیون تومان آن نقدی و باقی مانده غیرنقدی است، خاطر نشان کرد: این کمک‌ها توسط پایگاه‌های مسقر کمیته امداد در میعادگاه‌های نماز جمعه، مراکز نیکوکاری و ادارات این نهاد در سطح استان جمع آوری شده است. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، الهی راد افزود: کمک‌های انجام شده توسط مراجع ذی صلاح در حال ارسال به استان سیستان و بلوچستان است. انتهای پیام

تصاویری از زلزله در «خانه زنیان شیراز»

10+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

ویدیویی تاثیرگذار از قرنطینه شدن مردم چین

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
مردم شهر ووهان چین، که به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌هایشان قرنطینه هستند، به بالکن خانه‌ها آمده و یکدیگر را به مقاومت و پایداری تشویق کردند.
جام نیوزجام نیوز21 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، حسن روحانی در بخشی از سخنان روز گذشته خود گفته است: «شماها که در جلسات خصوصی خود می‌گویید مجلس بعدی صددرصد مال ما هست …اگر مال شماست چرا غصه می‌خورید؟ شما که اینجوری در اتاق فکر گفتید مجلس بعدی صددرصد مال ماست؛ الحمدالله مال شماست؛ اگر مال شماست بگذارید یک رقابت شکل بگیرد» صرف نظر از بازی زودهنگام انتخاباتی رییس جمهور و مجری انتخابات و بدون درنظر گرفت صحت و سقم این ادعا، سؤال اساسی اینجاست که حسن روحانی که بارها از مذمت شنود سخن گفته و نهادهای کشور را متهم کرده است، چگونه به مکالمات و محتوای جلسات خصوصی مورو اشاره‌اش دسترسی دارد؟ رییس جمهور امنیتی با همراهی امنیتی‌ترین کابینه تاریخ، غیر از شنود با چه ابزار دیگری می‌تواند از محتوای جلسات خصوصی منتقدان باخبر شود؟ آیا رد صلاحیت بستگان رییس جمهور او را اینگونه بی‌محابا به میدان جناح‌بازی‌های انتخابات آورده است؟ آیا روحانی با علم به تک رقمی شدن محبوبیت خود و دولتش و البته جناح حامی او، بار دیگر تلاش می‌کند از تجربه انتخابات ۹۲ و ۹۶ برای دوقطبی‌سازی برای انتخابات مجلس هم استفاده کند؟ پیش‌تر منتقدان دولت و برخی نمایندگان مجلس نسبت به‌احتمال شنود از سوی دولت امنیتی حسن روحانی هشدار داده بودند.

نظرها

اخبار بیشتر