فیلم/ توصیف جالب رهبر انقلاب از شهید نادر مهدوی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی

فیلم/ توصیف جالب رهبر انقلاب از شهید نادر مهدوی

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
بیانات رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره دو هزار شهید استان بوشهر را مشاهده می کنید.

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور گفت: شرایط اقتصادی کشور بر خلاف آنچه آمریکا تصور می‌کرد که می‌تواند اقتصاد ایران را با فروپاشی مواجه کند، اقتصاد کشور امروز از ثبات و آرامش برخوردار است و میزان صادرات و واردات خوب است و هیچ کالایی نیست که نتوانیم نسبت به صادرات و واردات آن اقدام کنیم. جهانگیری با اشاره به اینکه امروز شرایط بین المللی و منطقه پر تنش است، افزود: در اطراف ما همه کشور‌ها درگیر هستند. جهانگیری افزود: البته شرایط اقتصادی کشور بر خلاف آنچه آمریکا تصور می‌کرد که می‌تواند اقتصاد ایران را با فروپاشی مواجه کند، اقتصاد کشور امروز از ثبات و آرامش برخوردار است و میزان صادرات و واردات خوب است و هیچ کالایی نیست که نتوانیم نسبت به صادرات و واردات آن اقدام کنیم. وی با تاکید بر اهمیت اثرگذاری سیاست خارجی بر اقتصاد کشور خاطر نشان کرد: اقتصاد کشور به تجهیزات مورد نیاز، فناوری، بازار و منابع مالی نیاز دارد که باید از طریق تعامل با دنیا این نیاز‌ها را تامین کنیم. وی افزود: آموزش و پرورش تلاش می‌کند تا نیروی انسانی توانمندی تربیت کند که بتواند در برابر موج‌ها و مسائل مختلف، به روند توسعه کشور کمک کند.
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ساعت قبل
عصر کرد - رییس‌ جمهور آمریکا بار دیگر با تکرار ادعا‌های دروغین خود، خواستار با عظمت شدن دوباره ایران شد! ادعاهای جدید ترامپ در مورد ایراندونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا در توییتی با ادعای این که مردم نجیب ایران آمریکا را دوست می‌دارند، آن‌ها را سزاوار دولتی دانست که به گفته وی به آن‌ها کمک کند تا به رؤیاهایشان دست یابند و مدعی شد که مقامات ایران به جای آن که ایران را به سمت ویرانی بکشانند، باید هراس افکنی را کنار بنهند و ایران را دوباره باعظمت کنند! این اظهارات ترامپ در حالی است که مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به دلقک‌های آمریکایی که این روز‌ها در کمال رذالت ادعا می‌کنند در کنار مردم ایران هستند، افزودند: آیا آن تعدادی که به عکس سردار مهربان و پرافتخار ملت اهانت کردند مردم ایرانند، اما این جمعیت بی‌شمار و عظیم که در خیابان‌ها به تعظیم و ارادت حاج قاسم پرداختند مردم ایران نیستند؟ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: آمریکایی‌ها هرگز کنار ملت ایران نبوده‌اند و به صراحت دروغ می‌گویند، اما اگر باشند هم، برای فرو کردن خنجر زهرآلود خود به سینه ملت است البته تا به‌حال نتوانسته‌اند و بعد از این هم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. منبع: isna. ir
رکنارکنا7 ساعت قبل
به گزارش رکنا، النشره گزارش داد، «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه به زودی به رام الله سفر خواهد کرد. بر اساس این گزارش، «سلمان هرفی» سفیر فلسطین در پاریس تاکید کرد خبر سفر امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه به رام الله را تأیید کرده است. ماکرون قرار است در این سفر با محمود عباس رئیس، تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو کند. به گزارش مهر، ماکرون قبل از سفر به رام الله به قدس اشغالی خواهد رفت و با مقامات صهیونیست دیدار خواهد کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ساعت قبل
هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه باید با همین پافشاری برای حضور در انتخابات حرف خود را بزنیم، تصریح کرد: این پافشاری را باید ادامه داد، این کاری بود که مرحوم هاشمی رفسنجانی نیز در سال ۹۲ انجام داد. اگر کسی با ایده‌گرایی در انتخابات رای آورد و بخواهد همین ایده‌گرایی را پس از انتخابات نیز حفظ کند، این مساله موجب ناامیدی مردم خواهد شد. هاشمی رفسنجانی بیان کرد: باید توجه داشت گروه‌های سیاسی که در انتخابات رای می‌آورند، اگر در عمل‌گرایی کم بیاورند، مردم دچار ناامیدی می‌شوند. هاشمی رفسنجانی عنوان کرد: به عنوان نمونه در تهران اولویت اصلی ما ترافیک، آلودگی هوا و حمل و نقل است. رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: هنگامی که مرحوم هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد، باز هم خوشحال بود و اصلا ناراحتی نداشت.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به ادعاهای جدید وزیر امور خارجه آمریکا از او پرسید: کدام رییس جمهور شما با رای مستقیم انتخاب شده؟ به گزارش ایسنا عباسعلی کدخدایی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: به پمپئو که دوباره با اظهاراتی مداخله جویانه در مسایل داخلی ایران دخالت کرده، باید گفت فعلا استیضاح ترامپ را حل کنید. لازم نیست به مردم ایران دمکراسی یاد دهید! به مردم دروغ نگویید! کدام رییس جمهور شما با رای مستقیم انتخاب شده؟ آمریکا تقلب دوره الگور _ بوش را فراموش نکرده؟
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ساعت قبل
عصر کرد - سنندج - کتاب «ساعت هفت» مجموعه اشعار آیینی «طاهره تختی» شاعره کردستانی به همت حوزه هنری در قالب سروده‌های کلاسیک آیینی در انتشارات پرهیب چاپ و روانه بازار نشر شد. این کتاب دومین کتاب آیینی این هنرمند محسوب می‌شود و شامل سروده‌های ۲ سال اخیر این شاعره با موضوعاتی در خصوص پیامبر (ص)، ائمه اطهار (ع)، ‌ دفاع مقدس، ‌ مدافعان حرم، شهید و ولایت است. کتاب دیگر این هنرمند شاعر با عنوان «پیمانه‌ی احساس» نیز در سال ۱۳۹۴ توسط حوزه هنری کردستان در انتشارات صحیفه خرد به چاپ رسید که استقبال بسیار خوبی نیز از آن شد. طاهره تختی متولد ۱۳۶۱ بیجار، کارشناس مدیریت دولتی، تاکنون موفقیت‌های خوبی در حوزه شعر و کتاب کسب کرده است. برچسب‌هاکردستان چاپ کتاب سنندج حوزه هنری شعر کتاب

نظرها

اخبار بیشتر