فیلم جدید و مشکوک از لحظه شلیک ۲ موشک به هواپیما اوکراینی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

فیلم جدید و مشکوک از لحظه شلیک ۲ موشک به هواپیما اوکراینی

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: ویدیوی جدیدی و مشکوکی منتشر شده که گفته می شود مربوط به حادثه هواپیمای اوکراینی است. این تنها ویدیویی است تاکنون که شلیک دو موشک با فاصله زمانی ۲۴ ثانیه در آن دیده می‌شود.

حجم ویدیو: 13.29M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۴۹

به ادعای بی‌بی‌سی این ویدیو شامل مشخصاتی است که با سایر ویدیوهای منتشر شده همخوانی دارد.

جیانکارلو فیورلا؛ خبرنگار وبسایت تحقیقاتی بلینگ‌کت درباره صحت این ویدیو گفت: «نشانه‌هایی در این ویدیو وجود دارد که نشان می‌دهد این ویدیو می‌تواند معتبر باشد. اما هنوز به طور قطع نمی‌توانیم بگوییم زیرا مکان جغرافیایی آن را تعیین نشده است.»

تاریخی که در ویدیوی جدید دیده می‌شود با تاریخ حادثه اختلاف دارد که به نظر می‌رسد به دلیل تنظیم نبودن ساعت و تاریخ دوربینی است که این تصاویر را ضبط کرده است.

زاویه شلیک موشک اشتباه است

در این ویدیوی مشکوک تاریخ روی فیلم ۲۰۱۹/۱۰/۱۷ …. درج شده است، می‌تواند جعلی باشد. از طرف دیگر نکته قابل تعملعلاوه بر تاریخ در این ویدئو قابل توجه است به شلیک سامانه تور ام یک برمی‌گردد با یک جستجوی ساده در نت می‌توانید نحوه شلیک سامانه تور ام یک را ملاحظه کنید این سامانه از شلیک سرد بهره برده و موشک پس از خروج از پرتابگر خود و ارتفاع گرفتن از آن به سمت هدف هدایت می‌شود در حالی که در این ویدئو شاهد شلیک موشک به صورت کاملا منحنی هستیم.

بر اساس تحلیل محتوا و تاریخی که این ویدئو دارد، مشکوک بودن و حتی انتشار آن باید مورد بررسی قرار گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

دلتنگی سردار سلامی از نبود همسایه‌اش حاج قاسم‌

آخرین خبرآخرین خبر18 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدخبرگزاری دانشجو/ سردار سلامی می‌گوید: من همسایه او بودم، هر روز صبح خودروی او را که می‌دیدم دلم آرام میگرفت. الآن چند روز است که هر وقت صبح از خانه بیرون می‌‌آیم قاسم نیست، آن خودرو هم نیست …

فرزندان سردار شهید سلیمانی در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه

آخرین خبرآخرین خبر19 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدصدا و سیما/ آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و پاسداشت مجاهدت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. دو فرزند سردار شهید سلیمانی نیز در مراسم معارفه سردار قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران حضور داشتند.

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ ورود اجساد شهروندان اوکراینی سانحه هوایی به کی‌یف

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر