نماز خواندن خلبان هلی کوپتر سپاه در سیل زده سیستان و بلوچستان + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

نماز خواندن خلبان هلی کوپتر سپاه در سیل زده سیستان و بلوچستان + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: خلبان بالگرد سپاه در فرصت محدود تخلیه کمک‌ها به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام به اقامه نماز کرد.

حجم ویدیو: 1.30M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۱۲

به گزارش رکنا، یکی از مهم‌ترین دستوراتی که در اسلام سفارش زیادی به آن شده نماز است. نماز، ستون دین شمرده شده، از این رو خواندن آن در اول وقت اهمیت بسیاری دارد. سبک شمردن نماز، اشکال مختلفی دارد که یکی از مهمترین آنها، تاخیر در خواندن آن است.

پیامبر اسلام (ص) اهمیت زیادی برای نماز اول وقت قائل بودند. در حدیثی از ایشان آمده که فرمود: «از من نیست کسی که نماز را سبک بشمارد. به خدا قسم هر کس نماز واجبش را از اول وقت، به تأخیر بیندازد، در حوض کوثر نزد من نخواهد آمد و شفاعت من در روز قیامت نصیب او نمی‌گردد.»

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث دیروز

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است نماز خواندن یک خلبان بالگرد سپاه حین کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود این خلبان در فرصت محدود تخلیه کمک‌ها به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام به اقامه نماز می‌کند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم/ حادثه واژگونی اتوبوس در اصفهان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

فیلم/ فرود یک پهپاد در ملاثانی خوزستان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
یک فروند هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی روستای ملاثانی در استان خوزستان فرود اضطراری کرده است. این پهپاد از نوع شاهد ۱۲۹ بوده و در این فرود سخت، دچار خساراتی نیز در بدنه و ارابه فرود شده است.

فیلم/ تکذیب ورود کرونا به ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل

تصاویری از زلزله در «خانه زنیان شیراز»

10+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، کیامرث حاجی‌زاده امروز در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان با اشاره به خسارت به کشاورزی در مناطق سیل زده استان اظهار داشت: براساس اقرار نامه در بخش کشاورزی ۲۶ هزار و ۸۸ فقره پرونده ارزیابی شده است که از ایبن تعداد ۲۳ هزار و ۶۵۰پرونده تایید و ۲۳ هزار و ۳۱۳ پرونده با مبلغ ۶ هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال پرداخت شده است. وی با بیان این که در بخش مسکونی مناطق سیل زده ۲۵ هزار و ۳۵۸ واحد ارزیابی شد بیان کرد: از این تعداد ۱۹ هزار و ۲۷ واحد تعمییری بود که تعمییر ۱۸ هزار و ۷۰ واحد به اتمام رسید و به ۱۱ هزار و ۲۱۶ واحد کمک هزینه معیشتی پرداخت شده است. جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان ادامه داد: تاکنون نیز ۶۸۰ واحد مسکونی به بهره برداری رسیده و در حال حاضر پنج هزار و ۱۸۰ واحد در مرحله پی کنی و چهار هزار و ۷۳۸ واحد نیز در مرحله پی سازی هستند. حاجی‌زاده با اشاره به آبگرفتگی آذر ماه اخیر بیان کرد: چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مورد ارزیابی قرار گرفت که از میان آنها ۶۵ واحد احداثی، یک هزار و ۵۰۰ واحد تعمییری و هفت واحد تجاری خسارت دیده هستند. وی گفت: در کل روند بازسازی و نوسازی در استان مثبت است و از مدیران متولی درخواست می‌کنیم با جدیت کار بازسازی را ادامه دهند.

نظرها

اخبار بیشتر