زینب ابوطالبی عذرخواهی کرد (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. سیاسی

در ادامه بخوانید

فیلم | روحانی: بروید پای صندوق رای ولو اینکه …

همشهریهمشهری20 ساعت قبل

فیلم | آرامش در میدان تجریش پس از بررسی بسته مشکوک توسط پلیس

همشهریهمشهری15 ساعت قبل
پس از اعلام وجود بسته مشکوک در تجریش و حضور نیروهای پلیس برای بررسی، دقایقی پیش اعلام شد بسته مشکوک مورد خاصی نبوده و آرامش به تجریش بازگشته است.

فیلم | انتقاد سنگین روحانی از شورای نگهبان | این شد انتخابات؟!

همشهریهمشهری11 ساعت قبل
حسن روحانی با انتقاد از شیوه تحقیقات شورای نگهبان و بی‌توجهی آنها به گزارش نهادهای نظارتی گفت: اینکه شخصی همسایه‌هایش را ببیند و به آنها کادو بدهد تا از او تعریف کنند و تایید صلاحیت بگیرید، شد انتخابات …؟! دریافت ۹ MB کد خبر ۴۸۱۱۶۳
ایلناایلنا19 ساعت قبل
رئیس ائتلاف آبی- سفید و رقیب اصلی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تقدیر از طرح به اصطلاح صلح خاورمیانه آمریکا وعده داد که در صورت پیروزی در انتخابات ماه مارس این طرح را عملی خواهد کرد. گانتز در ادامه افزود که در دیدار با ترامپ مواضع مهم در حوزه امنیت اسرائیل و آینده آن را بررسی و درباره اهمیت گفت‌و‌گو با فلسطینی‌­ها و به ویژه پادشاه اردن بحث و تبادل نظر کردیم. گانتز از ترامپ به دلیل حمایت از اسرائیل در مقابله با ایران و به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل در جولان و انتقال سفارت آمریکا به قدس تشکر و قدردانی کرد. گانتز و رقیبش نتانیاهو روز گذشته- دوشنبه- به طور جداگانه در کاخ سفید با ترامپ دیدار کردند. گانتز پیش از عزیمت به واشنگتن تأکید کرده بود که به همراه ترامپ تاریخ‌ساز خواهند شد و معامله قرن به مفهوم تضمین امنیت اسرائیل و استراتژی‌­های منطقه­‌ای است.

انتقاد تند مداح معروف از مسئولان/واقعا شماها دنبال اصول واصلاحید؟

مهرمهر18 ساعت قبل
حاج محمود کریمی مداح اهل بیت در یکی از مراسم‌های خود به مسائل سیاسی و احزاب واکنش نشان داد و گفت: مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم.

نظرها

اخبار بیشتر