تصاویر هوایی جدید از مناطق سیلابی قشم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. حوادث

در ادامه بخوانید

وضعیت بسیاری از جاده‌های جنوب سیستان‌وبلوچستان پس از سیل (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل

سیل مهربانی دریادلان برای مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، با گذشت ۶ روز از سیل و آبگرفتگی در شهر‌های مختلف استان محروم سیستان و بلوچستان، مثل همیشه عموم مردم از اقشار مختلف به کمک و یاری این هموطنان شتافتند. نیرو‌های مسلح کشورمان از جمله نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز از این قاعده مستثنی نبود و با نیرو‌ها و بالگرد‌های خود به کمک رسانی به مردم نقاط در محاصره آب پرداختند. در ادامه گزارشی از تلاش ستودنی این دلیرمردان را برای کمک رسانی در سیل سیستان و بلوچستان، مشاهده می‌کنید. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
دقایقی بعد و در حالی که دیگر شوهر ۲۹ ساله زن خیانتکار نفس نمی‌کشید، گشت نیروی انتظامی با تماس همسایگان وارد بولوار شهید هنرور شد و زنگ آپارتمان را به صدا درآورد. صبح روز بعد پسر ۲۲ ساله در بولوار شهید قرنی سفارش ساخت کیسه‌ای برزنتی را داد که بتواند جسد را داخل آن قرار دهد. دو روز بعد، جسد داخل خودروی پراید زن خیانتکار قرار گرفت و آن‌ها به سمت روستای گونجک حرکت کردند و جسد را در بیابان انداختند. من حتی برای همسر «ه» در کافه‌ای جشن تولد گرفتم ولی درباره علاقه خودم به همسرش چیزی به او نگفتم چون باهم دوست بودیم!! من به جای همسر «ه» از پشت آیفون صحبت کردم و گفتم موضوع خاصی نبود!
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
گفتم آیا گروه ریگی که سابقه ترور دارد، دستشان به افراد برسد، خوششان می‌آید؟ از هیچ کسی اسمی نبردم. ایرناپلاس: اما شما کلمه خانم را به کار بردید و به فراخوان خانمی اشاره کردید. بله؛ مثل این که یک نفر بگوید اگر دزد وسایلتان را ببرد خوشتان می‌آید؟ گروه ریگی به تروریسم و آدم‌کشی معروف است. گروه ریگی جنایت جنسی کرده تا حالا؟ اصلا نبوده است. وی در پایان با اشاره به توصیه برخی افراد درباره لزوم عذرخواهی کردن، گفت: به من زنگ می‌زنند که عذرخواهی کن، از چی عذرخواهی کنم؟ عذرخواهی ندارد.
مهرمهر36 دقیقه قبل
کارآگاه چهری گفت: با بررسی به عمل آمده و بازبینی فیلم، پلاک خودرو سارقین شناسایی و مشخص شد مالک خودرو فردی به نام وحید می‌باشد. بلافاصله کارآگاهان با تحقیقات پلیسی متوجه شدند متهم با همدستی فردی به نام مهرداد اقدام به سرقت موتورسیکلت‌ها می‌کند. بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پایگاه سوم به شهرستان مذکور اعزام و ضمن دستگیری خریدار اموال مسروقه، تعداد ۴ دستگاه موتورسیکلت با شماره‌های معلوم را نیز کشف کردند. سرهنگ کارآگاه کامیار چهری رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: ارزش اموال سرقتی توسط متهمین ۱۰۰ میلیون تومان برآورد می‌شود و کلیه شکات شناسایی گردیدند. با انتقال آخرین متهم و وسایط نقلیه مکشوفه به تهران، به منظور انجام تحقیقات تکمیلی متهمین با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۵) تهران در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی می‌باشند.
تسنیمتسنیم45 دقیقه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ به دنبال تشکیل ستاد متمرکز کمک‌رسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) مقرر شد شرکت‌های تابعه شستا کمک‌های اهدایی خود را به‌صورت متمرکز و از طریق این ستاد ارسال کنند. همچنین مقرر شد کاروان‌های اهدایی شستا به مناطق آسیب‌دیده تحت عنوان کاروان همدلی با ظرفیت حدود ۱۰۰ کامیون از شرکت‌های مختلف زیرمجموعه این هلدینگ به مناطق سیل‌زده اعزام شوند. براساس تصمیم ستاد کمک‌رسانی شستا، هلدینگ دارویی تأمین، داروهای موردنیاز را برای مراکز درمانی محل بحران بدون درنظر گرفتن محدودیت‌های بدهی‌های قبلی تأمین و ارسال کرد. براساس تصمیم این ستاد، مقرر شد کارکنان شستا و شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ به‌صورت اختیاری ۱ تا ۳ روز حقوق خود را برای کمک به مردم مناطق آسیب‌دیده اختصاص دهند. همچنین باید هلدینگ سیمان تأمین ۲ هزار تن سیمان را برای ارسال به مناطق آسیب‌دیده در مراحل بازسازی آماده کند.

نظرها

اخبار بیشتر