اگر عادلانه نگاه کنیم همه مسائل حل خواهد شد+ فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ

اگر عادلانه نگاه کنیم همه مسائل حل خواهد شد+ فیلم

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: زینب ابوطالبی مجری شبکه افق در ویدئویی از سخنان قبلی خود که در این شبکه بیان کرده بود عذرخواهی کرد. وی عنوان کرد: این برنامه ۹ روز پیش قبل از سقوط هواپیما بوده است و اصلا (این سخنان) ربطی به ماجرای اغتشاشات و اینها نداشته است.

به گزارش سینماپرس، زینب ابوطالبی مجری شبکه افق با انتشار ویدئویی از سخنان خود در برنامه زنده این شبکه که همزمان با روز تشییع سردار حاج قاسم سلیمانی انجام شده بود، عذرخواهی کرد.

وی در این سخنان که با انتشار یک ویدئو صورت گرفت، گفت: «بابت تشنج و عدم امنیت روانی که قریب ۲۰ ساعت گذشته برای همه هموطنانم اتفاق افتاده است و به شکلی ناخواسته براثر یک سوءتفاهم از برخی جملات من رخ داده است به نظر می‌رسد که جا دارد، عذرخواهی کنم. از این نظر که فضا اینقدر فضای متشنج و ناآرامی بود که برای خود من هم بازتاب‌های بدی داشت و من دلم نمی‌خواهد مردمی که ما داریم برای آنها کار می‌کنیم چنین تجربیاتی را آن هم در چنین فضای ملتهبی داشته باشند.»

ابوطالبی با اشاره به زمانی که این سخنان را بیان کرده بود یادآور شد: «دوشنبه هفته گذشته روز تشییع حاج قاسم سلیمانی در تهران با جمعیت عظیم تهران، ما برنامه‌ای را از یکشنبه (روز قبلش)، شروع کرده بودیم.»

وی ادامه داد: «مشخص است این برنامه کی پخش شده است، این برنامه ۹ روز پیش قبل از سقوط هواپیما بوده است. من خودم داغدار هستم و دوستانم را در این حادثه از دست داده‌ام و اصلا (این سخنان) ربطی به ماجرای اغتشاشات و اینها نداشته است.»

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

ابوطالبی در بخش دیگری اظهار کرد: «من هم البته از آنها عذرخواهی کردم بابت اینکه این بندگان خدا همیشه احساس کرده‌اند که انگار امنیت ندارند، یک عده نشسته‌اند می‌گویند شما باید بروید اگر مثل من فکر می‌کنید. من کی هستم؟ مگه من می‌توانم تصمیم بگیرم که چه کسی مثل من فکر کند؟ ما همه مردم یک سرزمین هستیم. مخصوصا در آن شرایط که ببینید چند میلیون نفر آمده‌اند یعنی در آن شرایط که اصلا نمی‌شد این حرف را زد.»

وی در پایان اظهار کرد: «اگر عادلانه نگاه کنیم همه مسائل احتمالا حل خواهد شد. من تاکید می‌کنم همه ما مال این سرزمین هستیم از هر فکر و عقیده‌ای که باشیم و سرنوشت این کشور را همه با هم رقم می‌زنیم و سرنوشت دیگری وجود نخواهد داشت.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فن آوری در دانشگاه امیر کبیر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

جشنواره فیلم و موسیقی فجر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته این هفته کلاکت به جشنواره فیلم فجر و سرود قسم به خون سلیمانی میپردازد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ کلاکت این هفته به موضوعاتی چون جشنواره فیلم تئاتر و موسیقی فجر و سرود قسم به خون سلیمانی پرداخته است.

اعجوبه‌های کوچولو، شیرینی پز‌های حرفه‌ای تهران/ کیک می‌پزیم تا لگو، خانه و ماشین بخریم + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
از هنر موسیقی گرفته تا کیک پزی. کم کم ابراز تمایل کرد که او هم کیک پختن یاد بگیرد و من هم به او یاد دادم. وقتی برادرانش متوجه کیک پزی او شدند آنها نیز خواستن که یاد بگیرند. در ازای هر کاری بنا به سختی کار حقوق می‌گیرند. البته باید تاکید کنم، بچه‌ها الان به صورت حرفه‌ای کیک پزی می‌کنند نه اینکه ما از آنها بخواهیم بلکه آنقدر حرفه‌ای شدند که خودشان تصمیم گرفتند که برای کافه‌ها کیک پزی کنند.

نمایشواره کوچه‌های بنی هاشم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ دهمین نمایشواره کوچه‌های بنی هاشم از ۲۰ دی تا ۱۰ بهمن اجرا می‌شود و مردم به طور رایگان می‌توانند از آن بازدید کنند. تعداد بازدید: ۷ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نمایش ۱۲ روز

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

از خودگذشتگی عجیب یک طلبه؛ از کلیه تا دارایی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
بدون تعارف با کمیل نظافتیاز خودگذشتگی عجیب یک طلبه؛ از کلیه تا داراییمهمان این هفته بدون تعارف، مبلغی است که با رفتار و کردار خود به تبلیغ دین می‌پردازد و با اهدای کلیه‌اش به کودکی ۸ ساله، جان وی را نجات می‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر