اینتر نمی‌خواهد برای اریکسن بیشتر از ۱۵ میلیون یورو هزینه کند؛ آمادگی ژیرو برای کاهش دستمزدش در اینتر به منظور نهایی شدن انتقال
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
اینتر نمی‌خواهد برای اریکسن بیشتر از ۱۵ میلیون یورو هزینه کند؛ آمادگی ژیرو برای کاهش دستمزدش در اینتر به منظور نهایی شدن انتقال

اینتر نمی‌خواهد برای اریکسن بیشتر از ۱۵ میلیون یورو هزینه کند؛ آمادگی ژیرو برای کاهش دستمزدش در اینتر به منظور نهایی شدن انتقال

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
تاتنهام برای اریکسن 20 میلیون یورو می خواهد اما اینتر نمی خواهد بیشتر از 15 میلیون یورو هزینه کند.

طرفداری- پس از توافق ژیرو با اینتر، چلسی حاضر نیست به باشگاه ایتالیایی تخفیف دهد بنابراین مهاجم فرانسوی حاضر شده دستمزدش را کاهش دهد تا نراتزوری با بیشتر کردن پیشنهاد خود به آبی‌های لندن، انتقال را نهایی کند.

روز چهارشنبه پیرو آسیلیو، مدیر ورزشی نراتزوری به منظور پیش بردن مذاکرات برای انتقال کریستین اریکسن و اولیویه ژیرو، دو بازیکنی که رضایتشان برای انتقال به اینتر را اعلام کرده‌اند، به لندن سفر کرد. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو در طول این سفر، آسیلیو با مدیر برنامه‌های اریکسن دیدار کرد و در این جلسه مجددا بر رضایت اریکسن برای انتقال به اینتر در ژانویه از طرف مدیر برنامه‌های وی تاکید شد. اکنون افعی‌ها تلاش می‌کنند تا درخواست مالی تاتنهام را کاهش دهند. پیشنهاد اولیه نراتزوری به اسپرز، ۱۰ میلیون یورو بوده است اما باشگاه انگلیسی ۲۰ میلیون یورو می‌خواهد. اینتر به نظر می‌رسد تمایلی ندارد که پیشنهاد جدیدش را از ۱۵ میلیون یورو بیشتر کند و به همین دلیل واسطه‌ها در حال کار هستند تا دو باشگاه را به توافق برسانند.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

در مورد ژیرو نیز چلسی قصد ندارد از موضع خود عقب نشینی کند و بنابراین پیشنهادی کمتر از ۵ میلیون یورو به علاوه ۱ میلیون یورو پاداش را نمی‌پذیرد. اینتر نیز قصد نداشت بر پیشنهاد خود که ۴ میلیون یورو به علاوه ۱ میلیون یورو پاداش بوده است، بیفزاید. به جهت باز شدن قفل مذاکرات، ژیرو حاضر شده از دستمزدی که با اینتر روی قراردادی به مدت ۲ سال و نیم به توافق رسیده به میزان ۵۰۰ هزار یورو در سال کم کند (کاهش دستمزد یک میلیون یورویی برای دو سال). بنابراین این سیگنال قابل توجه از سوی مهاجم سابق آرسنال باعث می‌شود نراتزوری بتواند پیشنهادش به چلسی را ۱ میلیون یورو افزایش دهد. اکنون اینتر منتظر نهایی شدن انتقال پولیتانو به رم است تا انتقال ژیرو را نهایی کند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری22 ساعت قبل

گل و پاس گل مهرداد محمدی مقابل پورتیموننزه

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف11 ساعت قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.

نظرها

اخبار بیشتر