شلیک تیرخلاص به برادر در خودروی لوکس!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. حوادث

شلیک تیرخلاص به برادر در خودروی لوکس!

الفخبرگزاری الف |
مرد جوانی پشت فرمان خودرویش هدف دو گلوله مرگبار قرار گرفته و همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مرد جوان در اقدامی تلخ با برادرش سوار بر خودروی آزرا در شرق تهران شد و او را با شلیک دو گلوله به قتل رساند. پدر این خانواده از حق خودش گذشت و برای پسرش خواستار بخشش شد، اما دختر قربانی جنایت خواستار اعدام عمویش است. عقربه‌ها ساعت ۱۱ شامگاه ۲۶ فروردین سال ۹۷ را نشان می‌داد.

ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در حال گشت زنی در نزدیکی چهارراه اتحاد بودند که با خودروی آزرای سفید رنگی که چراغ هایش روشن و در سمت شاگرد باز بود، روبه رو شدند.

با توجه به مرموز بودن صحنه، تیم پلیسی به سمت خودروی آزرا رفت و با صحنه عجیبی روبه رو شد. مرد جوانی پشت فرمان خودرویش هدف دو گلوله مرگبار قرار گرفته و همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شوند.

بررسی‌ها نشان از آن داشت که قاتل از سمت شاگرد اقدام به تیراندازی کرده و راننده را از ناحیه سینه و پهلو هدف گلوله قرار داده است.

تیم پلیسی در بررسی لباس راننده خودرو یک شناسنامه به دست آوردند و مشخص شد قربانی جنایت، کیوان ۳۸ ساله است.

نخستین سرنخ

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات به بررسی دوربین‌های مداربسته در نزدیکی محل جنایت پرداختندکه مشخص شد ساعت ۲۲:۳۰ خودروی آزرا در کنار خیابان توقف می‌کند و سپس مرد جوانی با لباس سفید رنگ و پس از شلیک گلوله از خودرو پیاده می‌شود و پس از بررسی محل بار دیگر به سمت خودرو می‌رود و برای اطمینان از کشته شدن راننده گلوله دیگری شلیک می‌کند.

قاتل در ادامه و پس از شلیک گلوله از خودرو پیاده می‌شود و به سمت دیگر خیابان می‌رود و سوار خودروی زانتیا می‌شود و پس از دقایقی برای اطمینان بار دیگر به سراغ راننده خودروی آزرا می‌رود و با اطمینان از مرگ مرد جوان سوار بر خودروی زانتیا می‌شود و پا به فرار می‌گذارد.

دستگیری قاتل

همین سرنخ کافی بود تا ماموران با بررسی شماره پلاک خودروی زانتیا، مشخصات قاتل را که برادر قربانی این جنایت است، به دست آورند. صبح روز ۲۷ فروردین این مرد در خانه‌اش در منطقه تهرانپارس دستگیر شد و در بازرسی از خانه‌اش تفنگ کلت کمری به دست آمد. مرد برادرکش که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: یک مغازه لوازم خانگی داشتم و زندگی خوبی را در کنار همسر و سه فرزندم می‌گذراندم تا این که مهر ۹۶ تصادف کردم و یکی از پاهایم شکست و دیگر نتوانستم مثل همیشه به محل کارم بروم.

وی افزود: سند مغازه به نام پدرم بود و بابت رهن مغازه ۱۵ میلیون تومان پول پیش و ماهانه ۵۰۰ هزار تومان اجاره می‌دادم، اما پس از تصادف مغازه را پس دادم و پدرم با اجاره دادن مغازه‌اش، بخشی از آن را به من می‌داد.

خبری: اخبار حوادث واقعی

عامل جنایت ادامه داد: پول رهن مغازه را پدرم پس نداده بود. وقتی پول را در خواست کردم ادعا کرد که پول در اختیار برادرم است و باید آن را از کیوان بگیرم، اما برادرم نیز می‌گفت پول دست پدرمان است و این پاسکاری ادامه داشت. مادرم فوت کرده بود که یک بار به سراغ پدرم رفتم تا پولم را پس بگیرم که ادعا کرد پول را از مادرت بگیر.

عصبانی و خسته شده بودم و عید امسال برای تهدید کردن برادرم یک تفنگ کلت کمری خریدم تا شاید با تهدیدهایم پول را پس بدهند، اما کیوان بد دهن بود و به خاطر حرف هایش تصمیم به انتقام گرفتم.

شب حادثه در مسیر خانه بودم که دیدم برادرم در حال بستن مغازه‌اش است. به سراغش رفتم و از او خواستم منتظر بماند تا به خانه بروم و برگردم و دقایقی با هم حرف بزنیم، وقتی به خانه رفتم تفنگ را زیر لباسم گذاشتم و به سراغش رفتم.

سوار بر خودرویش در حال پرسه زنی در خیابان بودیم که در خیابان اتحاد به بهانه نشان دادن عکس هایم گوشی را به او دادم. در این لحظه تفنگ را از زیر لباسم بیرون کشیدم و به برادرم شلیک کردم. پس از قتل سوار خودرویم در خیابان پرسه زدم و دوباره به محل جنایت بازگشتم که دیدم پلیس در محل حضور دارد. قصد فرار به شهرستانمان را داشتم، اما خیلی زود دستگیر شدم.

صدور حکم

پس از اعترافات مرد برادرکش، پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. در این جلسه قضات پس از شنیدن اظهارات متهم، وی را به قصاص نفس (اعدام) محکوم کردند.

پیچیدگی پرونده

روز گذشته پدر و دو فرزند قربانی جنایت که یک دختر ۱۳ ساله و یک پسربچه هستند به شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران مراجعه کردند.

پدر قربانی جنایت و قاتل از طرف خودش و نوه کوچکش که قیمومیت او را بر عهده دارد درباره حکم صادر شده اعلام بخشش کرد، اما دختر ۱۳ ساله کیوان، خواستار قصاص (اعدام) عمویش شد.

بنا به این گزارش، با توجه به این که دو تن از اولیای دم حاضر به بخشش شده‌اند، دختر مقتول برای اجرای حکم باید تفاضل دیه را پرداخت کند تا این حکم به اجرا برسد. به همین دلیل پرونده برای اجرای حکم باید منتظر تصمیم نهایی یا پرداخت تفاضل دیه این دختر باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم لحظه برخورد وحشتناک موتورسیکلت به خودروی سواری

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک دستگاه خودروی سواری و یک موتورسیکلت، در خیابانی در یکی از شهرهای روسیه مشغول حرکت بودند که ناگهان موتور به طرز وحشتناکی به ماشین برخورد کرد. سرعت بسیار زیاد موتورسیکلت، عامل وقوع حادثه بود و پلیس، موتورسوار را مقصر حادثه عنوان کرد. انتهای پیام/

فرو نشست آب در زاهدان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

وضعیت «بشاگرد» پس از ۹ روز همچنان بحرانی است +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حسین مختاری، امام جمعه شهرستان بشاگرد عصر امروز اظهار داشت: وضعیت بشاگرد پس از گذشت ۹ روز از سیل اخیر همچنان بحرانی است. بیشتر بخوانید: اوضاع روستاهای سیل زده بشاگرد بحرانی استوی افزود: هنوز جاده ارتباطی بیش از ۵۶ روستا مسدود است، وضعیت برق برخی از روستاهای گافر پایین، فراهک و کروچ کلن همچنان طبق معمول وصل نیست. امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت: هر کجا برق نباشد ارتباط تلفنی هم تحت تأثیر قرار می‌گیرد که نیاز است اداره برق در این خصوص تمهیدات بیشتری را اتخاذ کند. امام جمعه بشاگرد یادآور شد: به هنگام بارندگی راه ارتباطی هر ١٨٠ روستای بشاگرد با مرکز شهرستان قطع می‌شود که نیازمند برنامه‌ریزی و تمهیدات اساسی در این خصوص است. خطیب جمعه شهرستان بشاگرد عنوان داشت: دلیل اصلی مسدود بودن راه روستاهای سیل‌زده، عدم فروکش شدن آب رودخانه جگین و باتلاقی بودن راه‌هاست.

خسارت‌های شدید به روستاییان سیل‌زده سیستان و بلوچستان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، پلیس انگلیس مسئولین یک مدرسه را به جرم نصب دوربین مداربسته در سرویس بهداشتی مدرسه دخترانه دستگیر کردند. بنا به گزارش پلیس، متهمان با نصب دوربین مداربسته در سرویس بهداشتی موجب آزار و اذیت دانش آموزان شدند که با شکایت پدر دختری ۱۱ ساله به اداره پلیس و مطرح کردن این موضوع با ماموران خواستار پیگیری این اتفاق شدند. در بررسی‌های صورت گرفته خانواده پسر جوان گفتند: ساعاتی قبل از حادثه خانه را ترک کردیم و زمانی که به خانه آمدیم با جسد پسرمان مواجه شدیم. یک اسلحه شکاری در نزدیکی جسد کشف شد که گلوله‌ای از آن شلیک شده و پسر جوان را به‌کام مرگ کشانده بود. رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق افزود: تعداد اوراق سندهای دفترچه‌ای فعلی بسیار زیاد است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
دوست شدن و رابطه با مردان کهنسال توسط دانشجویان دختر بریتانیایی با هدف تامین هزینه شهریه دانشگاه در حال تبدیل شدن به امری رایج است. سرویس اجتماعی- سایت‌های دوستیابی‌ای وجود دارند ‌که بیش از ۵۰۰ هزار دانشجوی بریتانیایی از طریق آن نام‌شان را برای پیدا کردن «شوگر ددی» ثبت می‌کنند. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روزنانه «میرر» با انتشار این خبر می‌نویسد: "دوست شدن و رابطه با مردان کهنسال توسط دانشجویان دختر بریتانیایی با هدف تامین هزینه شهریه دانشگاه در حال تبدیل شدن به امری رایج است. طبق آماری غیررسمی تعداد دختران بریتانیایی در حال جستجوی شوگر ددی از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ میلادی به میزان ۳۶ درصد افزایش یافته است. در میان دانشجویان دانشگاه‌ها، دانشجویان دانشگاه هنر لندن بیشترین تقاضا را برای شوگر ددی داشته‌اند، دومین دانشگاه، دانشجویان دانشگاه منچستر و سومین دانشگاه در این زمینه دانشجویان کالج لندن بوده‌اند که بیشترین تعداد ثبت‌نام جهت یافتن مردان کهنسال را برای دوستی داشته‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

معمای اصلاحات روسی / پوتین می‏خواهد سال ۲۰۲۴ از قدرت کناره‌گیری کند؟

روزنامه سازندگی1 ساعت قبل

کمیته امداد ایلام میزبان استارت آپ «ویکند» استانهای غربی می‌شود

مهر1 روز قبل

اعلام جدیدترین مجوزهای صادره از سازمان سینمایی

ایسنا1 روز قبل

جلسه مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با حضور رئیس جمهور آغاز شد

تسنیم1 روز قبل

دلنوشته دختر حاج قاسم برای پدرش +عکس

مشرق‌نیوز18 ساعت قبل

گیگز: استرس ناشی از فوتبال باعث ریزش موهایم شد؛ خیلی از دوستانم از این که مو کاشته‌ام اطلاع نداشتند

طرفداری12 ساعت قبل

اختلاف ۲۰میلیونی «کوییک آر» از کارخانه تا بازار

اقتصاد آنلاین8 ساعت قبل

پیش بینی برداشت بیش از ۱۳ میلیون تن گندم در سال زراعی جدید/ روند خودکفایی گندم ادامه دارد

میزان‌آنلاین16 ساعت قبل

موفقیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مرکزی در جذب افراد

ایلنا1 روز قبل

استفاده از محلول ضدیخ در خیابان‌های اصلی کرج

ایسنا13 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

بهترین بازی‌های اندروید ایرانی ۹۸؛ با محبوبترین بازی‌های اندرویدی ایرانی آشنا شوید!

تکراتوچند ثانیه قبل

ماجرای مردی که همسرش را کشت تا با دختر ۲۴ ساله ازدواج کند

فرارو17 دقیقه قبل

انتقاد از تشکیل نشدن جلسه شورای عالی موزه‌های دانشگاهی طی یک سال اخیر

ایسنا17 دقیقه قبل

فضانوردان ناسا در موزه ملی هوا و فضا+عکس

فارس19 دقیقه قبل

روایت ۴۸ دقیقه برزخی و ۶۲ قربانی تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان؛ فاجعه چطور اتفاق افتاد؟

آفتاب‌نیوز21 دقیقه قبل

خواسته کلوپ از شاگردانش بعد از ثبت ۱۶ امتیاز اختلاف با تیم دوم

ایسنا22 دقیقه قبل

زورگیران مسافرکش‌نما در پایتخت به دام افتادند

خبر فوری22 دقیقه قبل