ماجرای آتش زدن زن جوان داخل حمام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. حوادث
ماجرای آتش زدن زن جوان داخل حمام

ماجرای آتش زدن زن جوان داخل حمام

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 - جوان عاشق به خاطر مشکلات روانی‌اش می خواست همسرش را بسوزاند.

جوان عاشق به خاطر مشکلات روانی‌اش می‌خواست همسرش را بسوزاند.

ابراز عشق و علاقه‌اش جنون آمیز بود و تعادل روحی و روانی نداشت. پس از گذشت یک هفته دیگر نتوانستم طاقت بیاورم و با نگرانی موضوع را به مادرم اطلاع دادم و گفتم که اصلا از زندگی با این مرد راضی نیستم. اما مادرم که انگار بعد از برگزاری مراسم جشن ازدواجم شاهکار کرده بود، با عصبانیت گفت: مرد باید این طوری همسرش را دوست داشته باشد نه مثل پدرت که برج زهرمار است و جرات نداریم یک کلمه در خانه حرف بزنیم، پس بهتر است لال شوی و دیگر در این باره چیزی نگویی.

زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری گفت: شوهرم، برادر یکی از همسایه‌های ما بود و حدود هفت ماه قبل مادرم و زن همسایه زمینه آشنایی و ازدواج ما را فراهم کردند. با این که مقدمات جشن و عروسی خیلی ساده و خوب پیش رفت و به ظاهر هیچ مشکلی وجود نداشت اما شریک زندگی ام بیماری روحی و روانی داشت.

«ساعد» با وجود آن که خیلی به من ابراز عشق و علاقه می‌کرد اما با کوچک‌ترین ناراحتی و مسئله‌ای رفتار پرخاشگرانه‌ای از خودش نشان می‌داد و با حمله‌ای وحشیانه مرا مورد ضرب و جرح قرار می‌داد. او سپس تهدیدم می‌کرد که اگر به کسی چیزی بگویم مرا به آتش خواهد کشید.

ساعد تا به حال چند بار قصد عملی کردن این تهدید خود را داشته است که با داد و فریاد از همسایه‌ها کمک خواستم و خودم را از چنگ این آدم دیوانه نجات دادم. مشکل دیگر ما این بود که او هر شب باید با تماشای فیلم‌های مستهجن و خوردن مشروبات الکلی به خواب برود و فکر می‌کنم عادت به این کار باعث شده تا از نظر روحی آسیب جدی ببیند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

او مرا هم مجبور می‌کرد این فیلم‌ها را تماشا کنم و حتی می‌گفت باید مشروب بخوری. زن جوان اشک هایش را پاک کرد و افزود: ساعد در کنار این رفتارها، وقتی با هم از خانه بیرون می‌رفتیم به شدت مرا زیر نظر داشت و تا به حال چند بار هم بی خود و بی دلیل و تنها به خاطر شک و بدبینی هایش در خیابان کتکم زده است. من چند روز قبل خیلی دوستانه از او خواستم به نزد مشاور برویم. شوهرم با شنیدن این حرف دوباره عصبانی شد و گفت تو فکر می‌کنی من دیوانه هستم و می‌خواهی بهانه‌ای جور کنی تا طلاق بگیری و با مرد مورد علاقه‌ات ازدواج کنی.

ساعد که خیلی عصبی شده بود با چکش ضربه‌ای به سرم زد و دوباره مرا به داخل حمام انداخت و گفت اگر نگویی با چه کسی رابطه نامشروع داری همین الان تو را به آتش می‌کشم. او بنزینی را که از باک موتورسیکلتش کشیده بود روی لباس هایم پاشید و می‌خواست مرا بکشد که از همسایه‌ها کمک خواستم و جانم را نجات دادم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلمی از یک بیمار مبتلا به کرونا در ووهان چین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل

فرونشست زمین درفارس همچنان نگران کننده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پدیده فرونشست زمین طی چند سال اخیر و در بخش‌های مختلف استان فارس و به‌دنبال تشدید اثرات خشکسالی و افت سطح آب‌های زیرزمینی و افزایش سطح برداشت آب از چاه‌های کشاورزی و برداشت‌های بی‌رویه و بدون برنامه، آغاز شده و مدام در حال افزایش است. در جدیدترین گزارش زمین شناسی اعلام کرده که همچنان وضعیت این دشت‌ها نگران کننده است و باید تدابیری برای کنترل این پدیده انجام شود. بیشتر بخوانید: سقوط خودرو به داخل گودال پس از نشست ناگهانی خیابان + فیلمانتهای پیام/

اقدام وحشیانه راننده تریلی پس از تصادف +فیلم / برزیل

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه لایولیک به انتشار گذاشته شد که تصادف وحشتناک تریلی هجده چرخ را با یک خودرو در برزیل به تصویر کشیده است. در ویدیو منتظر شده از این حادثه لحظه وقوع این تصادف را نشان می‌دهد که راننده تریلی هجده چرخ اقدام دیوانه واری پس از تصادف با خودروی سواری کرد. همان طور که در ویدیو نشان داده می‌شود این راننده پس از تصادف، خودروی خود را متوقف نکرد. گفتنی است که پلیس در حال رسیدگی به این حادثه است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خسارات سنگین سیل سیستان و بلوچستان به روستای نیکوجهان

مهرمهر1 روز قبل
روستای نیکوجهان از توابع بخش مرکزی شهرستان نیکشهر در سیستان و بلوچستان است که خسارات زیادی را به خاطر سیل اخیری که در سیستان و بلوچستان آمد، متحمل شد.

پرشدن مزارع از گل و لای در روستای زرآباد بر اثر سیل

مهرمهر1 روز قبل

ویدئو / خروج هواپیما از باند فرودگاه ماهشهر

ایسناایسنا1 روز قبل
یک فروند هواپیمای بوئینگ MD، صبح امروز (دوشنبه) از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد. تمام ۱۳۵ مسافر این هواپیما در سلامت کامل هستند و این سانحه هیچ قربانی و مصدومی نداشته است. این هواپیمای متعلق به شرکت کاسپین از تهران به ماهشهر رفته بود که پس از فرود در فرودگاه مقصد از باند خارج شد. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفته هنوز هیچ علتی برای این حادثه نمی‌توان ارائه کرد.

نظرها

اخبار بیشتر